Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mroziu Na umowie o pracę można złożyć wypowiedzenie zachowując odpowiedni okres wypowiedzenia. Wtedy nie musisz podawać powodu, chyba ze umowa jest na czas nieokreślony. Zwalniając dyscyplinarnie musisz mieć poważny powód i go podać zwolnionemu - nie możesz zwolnić bo tak. Inaczej pracownik wygra w sądzie odszkodowanie.
5
Marzy mi się Polska bez Tuskow, Kaczyńskich i im podobnych. Najlepsza byłaby bez partii politycznych, no ale to niestety niemożliwe. Teraz po powrocie Donalda fani PiSu i PO znów się będą napinać i wojna klanów chyba nigdy się nie skończy. Jestem zmęczony tymi podziałami na lepszych i gorszych. Nie interesuje mnie kto na kogo glosuje, o ile jest świadomym człowiekiem i umie argumentować swoje wybory. Najgorsi są fanatycy - nieważne w jakich barwach. Jak patrzę na naszą scenę polityczną - nie mam na kogo głosować. Mam dość oddawania głosu na mniejsze zło. Wszyscy obiecują gruszki na wierzbie. Droga do nikąd. Choć ogólnie polityka to bagno - nie tylko w Polsce. Natomiast zagranicznej nie śledzę jakoś wnikliwie. Wśród znajomych widzę podobne rozterki - zmęczenie ciągłymi podziałami i wojnami między fanatykami nawet wśród rodzin. To jest chyba najgorsze - prawie każdy może podać przykład z życia kłótni wywołanych na tle polityki. A koniec końców politycy się nie sądzą i nie rozliczają. Piją pewnie wódkę za kulisami i stosują zasadę - dziel i rządź. Życzę wszystkim jak najmniej konfliktów, które rujnują nasze społeczeństwo. Miłego dnia!
1
@JarekS Mam podobne uczcia. Do tego nie spuszcza głowy i nie obniża poziomu po błędach. Liczę na niego i Araujo, a może i Garcia mnie zaskoczy bo nie śledziem jego poczynań.
0
Włochy idą po mistrzostwo. Jak nie lubiłem ich gry kilkanaście lat temu, to teraz całkiem przyjemnie się patrzy na ekipę Manciniego. Dobra obrona, świetna pomoc i niezły atak. No i przede wszystkim widać wielkiego ducha zespołu. Wiedzą co mają robić i realizują plan z dużą lekkością.
0
@JarekS podejrzewam, że skala talentu nie ta - ale Ramos jak przyszedł do Realu to też popełniał mnóstwo błędów.
1
@Uukasz_93 Tylko weź pod uwagę, że duże oglądalności np hejt parków w dużej mierze były determinowane zaproszonymi gośćmi. Nawet jakby wymienić w nich prowadzącego na innego to wciąż były duże. Takie mam wrażenie.
0
@Janas11224 To jest straszne. Ludzie są strasznie podzieleni. Do tego wszyscy olali spór. Nie mówię, ze trzeba było stawać po czyjejś stronie, ale taka znieczulica czasem może się gorzej skończyć. Choć w sumie nie wiadomo co komu do głowy strzeli.
0
@Nathan A kto oszacuje na ile zasługuje? x) La RAmbla?
5
@LeoKrol Umtiti po kontuzji to cień samego siebie. Verma poniżej pewnego poziomu po kolejnych kontuzjach nie schodził.
0
@svensonFCB Na kanarach bylo dużo. I tani jagermaister xD
0
@Deviler Nie można zatrudniać poniżej wynagrodzenia miminalnego. Na 2021 to 2800 brutto na umowie o pracę na pełen etat i 18,30 zł na godzinę brutto na umowie innej niż o pracę. Więc teoretycznie możesz płacić mniej, ale jesli przyjdzie kontrola i to znajdzie to firma oprocz kary będzie musiała zapłacić różnicę między stawką jaka była wypłacana, a najniższą krajową.
1
@amanter Sterling? On chyba nie był przez cały sezon zawodnikiem wyjściowej 11.
1
@FCB24 Uwielbiam Messiego, ale jeśli koniec jego przygody u nas gwarantowałby tytuły i rozwój sportowy - to przedłużenie jego kontraktu byłoby dla mnie obojętne. Natomiast obiektywnie - jeśli teraz by odszedł to jesteśmy w czarnej d.
3
@Puyolex Gra była oparta na genialnej trójce z przodu, której już nie ma.
1
@RobiS Przypominam, że Neymar zostanie na 200%. Póki nie zobaczę oficjalki to pewności nie mam :)
1
@FC1899Barca Będą jaja jak nie podpisze nowego ;)
0
Macie tak, że jak widzicie zbyt częste używanie jakiegoś sformułowania - to Wam strasznie brzydnie? Ja tak mam z "Top", "zezłomować" kogoś, "zaorać", "wyjaśnić" ,"pan piłkarz", "dzban". Sam nadużywam "xD".
1
@HarveySpecter Lepiej wypić jedno smaczne za 7 zł niż 3 beznadziejne w tej cenie. Choć kwestia smaku jest bardzo indywidualna - nie raz kupiłem jakieś kraftowe droższe piwko i miało smak rozczarowania :)
1
@don'T.R.I.P.e Ok, myślałem, że ogólnie piłkarze tej narodowości mają już u nas nie grać.
1
@MarcelNJ11 No Konrad to wielka gwiazda 3 ligi. Strzelił kilka bramek w całym sezonie, grał przeciętnie przez jego większość. Dopiero w play-offach coś nastrzelał i tyle. To jest taki słabszy Deulofeu.
4
@don'T.R.I.P.e Rivaldo, Ronaldinho, Dani Alves, Belletii, Edmilson. Nie kupujmy Brazylijczyków, Francuzów, Portugalczyków bo transfery mogą nie wypalić. Postawmy na te nacje, które dają gwarancję czyli nie kupujmy wcale :)
0
@Cochise Gorzej, jakby kopał opaskę. Skoro podpaskę to pół biedy ;)
0
@dniel Ja włączyłem mecz Francji i od razu gol na 1:1. Oglądałem do końca 2 połowy. W sumie 5 goli. Pierwszy raz w życiu tak przyfarciłem :D
1
Korzystacie z prognoz pogody? Nie chodzi mi o długoterminowe bo wiadomo, że to troszkę wróżenie z fusów, ale szukam takiej, która rzeczywiście rzadko kiedy się myli. Korzystałem z twojapogoda.pl, ale często się nie sprawdza. Poleci ktoś takie, z których jest zadowolony?
0
@konikroni Liczył na cud.
0
@bulbo74 Troszkę czasu minęło od gry w Manchesterze. Depay sam mówił o tym w wywiadach. Ćwiąkała w materiale o podpisaniu kontraktu z Barcą wspomniałem o tej historii.
0
@lukas10 Myślałem, że sugerujesz winę Bartomeu, że dał Umtitiemu taki kontrakt kiedy był zdrowy i wymiatał. Dla mnie to dziwne, że zawodnik może odmówić leczenia sposobem wskazanym przez klub z jednoczesnym pobieraniem płenego kontraktu. W końcu nie stosuje się do zaleceń pracodawcy.
0
@dawid230188 Hiszpania gra słabiutko, wątpię żeby do półfinału doszli.
2
@lukas10 Akurat o pensji Umtitiego mówi się tylko w kontekście kontuzji. Pęd kontuzją wszyscy byli nzgodni, że gra na kozackim poziomie. Po fakcie każdy oburzony.
3
@SaulGoodman Ja nie znam nikogo, kto by ciężko przeszedł covida. Nawet osoby starsze z grupy ryzyka. Czy to jest dowód na to, że covid nie jest niebezpieczny? Nie sądzę ;)