O sobie

  • Zainteresowania sport, IT
  • Ulubiony zawodnik Kluivert, Ronaldinho, Iniesta, Messi, Isco
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Lech Poznań
  • Barcelonie kibicuję od Patrick'a Kluivert'a! 1998!

Statystyki

  • Dni w serwisie 4112
  • Liczba komentarzy 454
  • Polecenia 523

Komentarze

2

@denks1984 nie masz rozdwojenia jaźni. Poprostu kłania się czytanie ze zrozumieniem. Te "idealnie" jest wplecione między słowa o wysokiej intensywności, wymagającym rywalu, idealnych warunkach do testu po tygodniu zgrupowania. Grają dzieciaki, kombinują z systemem, a ludzie tutaj wyciągają już wnioski na cały sezon.

0

Ktoś wie o co chodzi Pique na instagramie? Wrzuca od jakiegoś czasu selfie z dziwnymi minami - niedługo będzie miał konto jak te ananasy, których cały kontent to zdjęcie twarzy zrobione z "rąsi" ;)

3

@dowi8 każdy żyje w swojej bańce informacyjnej, społecznej i stawianie tez, że wszyscy coś robią na podstawie obserwacji swojego otoczenia jest głupie. Może każdy przechodzi przez taki okres, bo w gimnazjum mogło mi się zdarzać takie zachowanie, ale jak ktoś nie stoi mentalnie i intelektualnie w miejscu to dochodzi do wniosku, że to głupie i przestaje tak robić.

0

@Tasde Przestałem czytać przy "niczego nie udowodnił poza biciem ogórów we Francji i kilkoma bramkami na MŚ 2018.". Pomijając, że we Francji bije wszystkich, a nie tylko ogórki, pomijając, że zdarza mu się bić czołówkę Europy i w ogóle pomijając to, że ogólnie jest jednym z lepszych na świecie to jak Ci przez palce przeszło" niczego nie udowodnił" obok" kilkoma bramek na MŚ"? Kilka bramek na MŚ to chyba jednak udowodnienie czegoś, co?

12

"[...] Haris Seferović, który wygrał pojedynek główkowy z Lengletem i pokonał Llorisa." - przecież Lenglet nawet do tego pojedynku nie przystąpił. Koleś nie wiedział w ogóle gdzie jest piłka i nie wzniósł się ponad ziemię nawet na centymetr. Oglądam któryś raz powtórkę i nie dowierzam w to co on tam (nie) zrobił.

Zobacz wszystkie

31

@iniesta44 na pewno bardziej interesujące niż Twój komentarz.

28

Nie wiem czemu, ale podoba mi się to:) Ban transferowy, niemożność zarejestrowania wcześniej Ardy mimo kontuzji Rafinhy powyżej 6 miesięcy(LFP się zgodziło, FIFA nie...), kary za wywieszanie esteladas, Neymargate, podatki Messiego, podatki Neymara, podatki Adriano, całe mnóstwo kłód pod nogi Barcy, a teraz na dokładkę jeszcze ta sprawa z sędziowaniem- mimo tylu przeciwności losu dalej jesteśmy Najlepszym Klubem Na Świecie! Jak to powiedział Xavi:
"im więcej ciosów nam wymierzają, tym silniejsi się stajemy"
Więcej niż klub :)

22

On dopiero wieczorami wchodzi na te stronkę więc lepiej jak napiszesz wieczorem jeszcze raz, bo nie wiem czy będzie czytał komentarze z rana :)

18

Arda i Turan dzisiaj zagrają :) ciekawe...

16

Idąc tym tropem można napisać, że mógł tracić 15 pkt... Gdybyśmy wszystko wygrali.