1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A co to @Encore tenisa nie oglądał?
Myślałem że ty wszystko ogarniasz :/
Zawiodłem się ;)

0

@Rust_Cohle to już wiemy kto rządzi w domu, pantoflu ;D

0

@Rust_Cohle nie wybijaj się na mnie,nie musisz wszystkim gadać ze jestem woznym na Stamford Bridge ;)

1

@MesQueUnClub96 ja mam dwie lewe ręce, więc siła rzeczy jestem leworęczny ;)

1

@Rust_Cohle niedługo ci trzy płyty na raz włoży do Konsoli, mleko to początek :D

0

@MesQueUnClub_87 factos :(

1

@Rust_Cohle co ty Cohele ja córkę do przedszkola prowadzę właśnie :)

3

@Rust_Cohle to nie mój tekst,znalazłem po wczorajszym meczu taki komentarz :)

1

o czym Ty piszesz - gramy gorzej niż za kumana, a oni są jeszcze bardziej pogubieni i nie wiedzę co mają grać- jeszcze o cokolwiek walczymy dzięki przebłyskom Pedriego, czy Gaviego albo fartownemu Luukowi - po 2 miesiącach nie oczekuję zwycięstwa z Bayernem, ale tego że będzie jakaś drobna zmiana na plus, jakieś zalążki koncepcji, jakaś chęć, cokolwiek. Nie ma nic, a skończył się nawet efekt miotły. Niewielu chce tu grać, a Xavi póki co że najbardziej przypadkową osobą w pierwszej drużynie jest on sam. Jasne dawajmy szanse ble ble itd, ale to nie zmienia faktu że najpóźniej za 2 lata będzie zmiana trenera. Xavi jeszcze nie przepracował pół roku, a już mu się pomysły kończą, a właściwie to co podpatrzył i skopiował od Guardioli. Sorry ale Xavi opwinien być max asystentem i człowiekiem od mentalu w drużynie, ale nigdy trenerem

Ruszyła maszyna xd
#Xavisienienadaje

1

@MesQueUnClub96 po co prowokujesz?

1

@Kapitan hawk widzę nasz kozak już na urlopie xd

1

@Kapitan hawk dobre, pełna lista :)

1

@Kapitan hawk poznałem go dzisiaj,odrazu wiedziałem że będzie się wypierał, ale my swoje wiemy

3

@Kapitan hawk dokładnie @Jacu327 i @AmigoBlancos to inna liga przy tych podszewkach :)

1

@vanilla_hajs zwykła podszewka jesteś @Kapitan hawk co myślisz? ;D

2

@MesQueUnClub96 jedno z tych wszystkich co posiadasz mógł byś usunąć :D

0

@Hubert102 wystarczy

0

@Dankhog bo smutny artykuł

0

@Dankhog tylko nie płacz :)

1

@pax tak myślałem że pojazd po Busim będzie bolał, nie myliłem się :)

0

@DonMajkeL straszną ma gadkę

1

@arasz1819 Rewolucja mówi że Franki nie umie na Busiego pozycji i Xavi mu wierzy ;]

0

@DaPidejpi strach Fatiego wpuszczać :/

0

Pedri❤️ :))))))))

0

@agaFCB na FB to wszystko ładnie pięknie ;)

1

@PatrykBarca nieeeee, nie zasługują

16

1

@MesQueUnClub96 bo go zgłosiłeś hipokryto ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?