6 lutego 2022, 18:10
3
@Kapitan hawk serwery dały radę bym dodał jeszcze :)
6 lutego 2022, 18:07
0
@marcin62 nie rób tak więcej, idź w pokoju Chrystusa
6 lutego 2022, 17:45
1
@Sau_Ron 3 gole nie ma szans, remis będzie sprawiedliwy xd
6 lutego 2022, 17:42
Nie umiemy się bronić, ciężary :/
6 lutego 2022, 17:38
@Alustic widzę tu ładna podszewkę, co myślisz @Kapitan hawk ?
6 lutego 2022, 17:36
14
Dobra nie srajcie żarem bo grozi pożarem ;)
6 lutego 2022, 17:31
2
@Kapitan hawk no weź ;)
6 lutego 2022, 17:30
@JKrolFCB bo co????
6 lutego 2022, 17:25
@MesQueUnClub96 mamy swoją manite zaraz ;)
6 lutego 2022, 17:22
Nokaut:))))))))))
6 lutego 2022, 17:08
@Messiah10 totalne zaskoczenie
6 lutego 2022, 17:05
Orgazm :))))))))
6 lutego 2022, 17:03
@AmigoBlancos Barca jest piękna :)
6 lutego 2022, 17:00
@LyFT zostaje:)
6 lutego 2022, 16:54
@MateuszJrk Depay
6 lutego 2022, 16:52
Najlepsza 1 połowa za Xaviego
6 lutego 2022, 16:51
@Rewolucja123 zajebiście :)))
6 lutego 2022, 16:50
@clyde ale jest ładny, wybaczamy :)
6 lutego 2022, 16:49
Podoba mi się Barca dzisiaj :)))
6 lutego 2022, 16:43
Dembele przemyśla xd
6 lutego 2022, 15:31
Franki fałszywa 9 a Gavi do pomocy to by było lepsze niż Gavi fałszywy lewoskrzydłowy?
6 lutego 2022, 14:21
@VamosRakieta pudrowanie trupa ten medal ;)
6 lutego 2022, 14:09
5
@Coutinho007 a ja wierzę że my wkoncu dobrze zagramy i dlatego wygramy...
6 lutego 2022, 12:11
9
Nie rozumiem tej decyzji?
6 lutego 2022, 11:43
@mekston ale to w deblu z Anthony Joshua czy drużynowo?
6 lutego 2022, 10:04
6
@Majkel34 Raki zimują w miejscach swojego bytowania, w norkach, wydłubanych w gliniastym brzegu rzeki lub w kryjówkach na dnie zbiorników wodnych. Co pewien czas wystawiają ze swoich schronień szczypce i polują na przepływające obok drobne rybki.
6 lutego 2022, 10:03
@LionelM95 nie trafiłeś niestety, do zobaczenia następnym razem :)
5 lutego 2022, 20:07
Jaka radość na LR że @Woland10 wyjaśnili :)
5 lutego 2022, 19:32
@derlysy1979 Górnik Zebrze, Pogonili Szczecin...
5 lutego 2022, 16:18
@Jakchcesz Auba a jak nie jest gotowy to Luuk :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@Kapitan hawk serwery dały radę bym dodał jeszcze :)
0
@marcin62 nie rób tak więcej, idź w pokoju Chrystusa
1
@Sau_Ron 3 gole nie ma szans, remis będzie sprawiedliwy xd
0
Nie umiemy się bronić, ciężary :/
1
@Alustic widzę tu ładna podszewkę, co myślisz @Kapitan hawk ?
14
Dobra nie srajcie żarem bo grozi pożarem ;)
2
@Kapitan hawk no weź ;)
1
@JKrolFCB bo co????
1
@MesQueUnClub96 mamy swoją manite zaraz ;)
2
Nokaut:))))))))))
0
@Messiah10 totalne zaskoczenie
0
Orgazm :))))))))
3
@AmigoBlancos Barca jest piękna :)
0
@LyFT zostaje:)
0
@MateuszJrk Depay
0
Najlepsza 1 połowa za Xaviego
1
@Rewolucja123 zajebiście :)))
1
@clyde ale jest ładny, wybaczamy :)
0
Podoba mi się Barca dzisiaj :)))
3
Dembele przemyśla xd
1
Franki fałszywa 9 a Gavi do pomocy to by było lepsze niż Gavi fałszywy lewoskrzydłowy?
0
@VamosRakieta pudrowanie trupa ten medal ;)
5
@Coutinho007 a ja wierzę że my wkoncu dobrze zagramy i dlatego wygramy...
9
Nie rozumiem tej decyzji?
1
@mekston ale to w deblu z Anthony Joshua czy drużynowo?
6
@Majkel34 Raki zimują w miejscach swojego bytowania, w norkach, wydłubanych w gliniastym brzegu rzeki lub w kryjówkach na dnie zbiorników wodnych. Co pewien czas wystawiają ze swoich schronień szczypce i polują na przepływające obok drobne rybki.
9
@LionelM95 nie trafiłeś niestety, do zobaczenia następnym razem :)
2
Jaka radość na LR że @Woland10 wyjaśnili :)
0
@derlysy1979 Górnik Zebrze, Pogonili Szczecin...
1
@Jakchcesz Auba a jak nie jest gotowy to Luuk :)