3

@Kapitan hawk serwery dały radę bym dodał jeszcze :)

0

@marcin62 nie rób tak więcej, idź w pokoju Chrystusa

1

@Sau_Ron 3 gole nie ma szans, remis będzie sprawiedliwy xd

0

Nie umiemy się bronić, ciężary :/

1

@Alustic widzę tu ładna podszewkę, co myślisz @Kapitan hawk ?

14

Dobra nie srajcie żarem bo grozi pożarem ;)

2

@Kapitan hawk no weź ;)

1

@JKrolFCB bo co????

1

@MesQueUnClub96 mamy swoją manite zaraz ;)

2

Nokaut:))))))))))

0

@Messiah10 totalne zaskoczenie

0

Orgazm :))))))))

3

@AmigoBlancos Barca jest piękna :)

0

@LyFT zostaje:)

0

@MateuszJrk Depay

0

Najlepsza 1 połowa za Xaviego

1

@Rewolucja123 zajebiście :)))

1

@clyde ale jest ładny, wybaczamy :)

0

Podoba mi się Barca dzisiaj :)))

3

Dembele przemyśla xd

1

Franki fałszywa 9 a Gavi do pomocy to by było lepsze niż Gavi fałszywy lewoskrzydłowy?

0

@VamosRakieta pudrowanie trupa ten medal ;)

5

@Coutinho007 a ja wierzę że my wkoncu dobrze zagramy i dlatego wygramy...

9

Nie rozumiem tej decyzji?

1

@mekston ale to w deblu z Anthony Joshua czy drużynowo?

6

@Majkel34 Raki zimują w miejscach swojego bytowania, w norkach, wydłubanych w gliniastym brzegu rzeki lub w kryjówkach na dnie zbiorników wodnych. Co pewien czas wystawiają ze swoich schronień szczypce i polują na przepływające obok drobne rybki.

9

@LionelM95 nie trafiłeś niestety, do zobaczenia następnym razem :)

2

Jaka radość na LR że @Woland10 wyjaśnili :)

0

@derlysy1979 Górnik Zebrze, Pogonili Szczecin...

1

@Jakchcesz Auba a jak nie jest gotowy to Luuk :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?