10 marca 2022, 11:11
0
@clyde nie wielu tu nas :) ale ślicznie dziękuję :)
9 marca 2022, 22:16
Dawno nikt nie napisał że jak Mbappe pójdzie do Realu to będziemy w dupie...#wrozbitaMaciek
9 marca 2022, 22:10
1
@Mario96w chleb, mleko co ci się tu nie rymuje xd
9 marca 2022, 22:05
@Sau_Ron nie strzeli ;)
9 marca 2022, 21:39
@Firestone w Paryżu?
9 marca 2022, 18:42
@shinthps ja nie a ty?
9 marca 2022, 17:46
@theOneAndOnlyKing ty to chyba wyżej srasz niż dupe maszChciał byś mieć karierę jak ten ogrodnik co? :D
9 marca 2022, 11:36
@Rewolucja123 i Rikiego do poziomu Pedriego :)
9 marca 2022, 07:21
4
@MesQueUnClub96 po twoich kom... można poznać :D
8 marca 2022, 21:52
2
@Comentateiro ale zejdź już z niego bo mu ciężko, nawet on tego nie dźwignie ;)
8 marca 2022, 18:58
@DamianBarcaCule piszą o bombach, chcą się rozerwać ;)
8 marca 2022, 14:42
@PatrykBarca LM nie będzie nie będzie trzeba jeździć po Europie same plusy z tych oszczędności ;)
8 marca 2022, 13:47
@macio_944 kukiełki :)
8 marca 2022, 09:33
6
@clyde i @agaFCB i @Lola120 i cała reszta z ładniejszej części LR, wszystkiego najlepszego :)))
7 marca 2022, 19:47
@Kgorecki2500 mieszkam w Londynie widziałem dużo ludzi co wkłada chipsy do kanapki, sam nie próbowałem :)
7 marca 2022, 11:29
@Kengo trochę sztywno, żeby porównać z naszym Panem :D
6 marca 2022, 21:32
@Rust_Cohle ja zawsze w niego wierzyłem, spójrz na zdjęcie :)
6 marca 2022, 21:08
@Danny Gaucho nie wszyscy go doceniają, ale moim zdaniem będzie tylko lepiej :)
6 marca 2022, 16:34
@xVENUMx w szkole są
6 marca 2022, 16:29
@MesQueUnClub96 banda dzieciaków :D
6 marca 2022, 16:28
@masq nie, normalnie :)
6 marca 2022, 16:27
Spokojnie Luuk w 89 załatwi sprawę :)
6 marca 2022, 16:18
Dobrze gramy :)
5 marca 2022, 21:49
Niech kończy ta połowę bo jeszcze 3 im strzela :/
5 marca 2022, 14:51
@karci0 oj piłka jest nieprzewidywalna, mam nadzieję że wrócimy do tego komentarza na koniec sezonu i przyznamy któremuś z nas rację :)
5 marca 2022, 07:59
14
-Real będzie niemal pewny mistrzostwa, jeśli pokona Real Sociedad.Ta odrazu niech im puchar dadzą 12 kolejek przed końcem xd
4 marca 2022, 13:24
@dasouzar11 ale ty jesteś sprytny :D
4 marca 2022, 08:53
Komentarz usunięty
3 marca 2022, 16:30
@VegetaPolska ale zmiennicy są nieograni, bo Carlo piłował ciągle ta sama pomoc, więc słabo was widzę w tym rewanżu :)
3 marca 2022, 16:17
@MesQueUnClub96 jak się oszukuje na telemarku?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@clyde nie wielu tu nas :) ale ślicznie dziękuję :)
0
Dawno nikt nie napisał że jak Mbappe pójdzie do Realu to będziemy w dupie...
#wrozbitaMaciek
1
@Mario96w chleb, mleko co ci się tu nie rymuje xd
1
@Sau_Ron nie strzeli ;)
1
@Firestone w Paryżu?
0
@shinthps ja nie a ty?
0
@theOneAndOnlyKing ty to chyba wyżej srasz niż dupe masz
Chciał byś mieć karierę jak ten ogrodnik co? :D
0
@Rewolucja123 i Rikiego do poziomu Pedriego :)
4
@MesQueUnClub96 po twoich kom... można poznać :D
2
@Comentateiro ale zejdź już z niego bo mu ciężko, nawet on tego nie dźwignie ;)
1
@DamianBarcaCule piszą o bombach, chcą się rozerwać ;)
0
@PatrykBarca LM nie będzie nie będzie trzeba jeździć po Europie same plusy z tych oszczędności ;)
1
@macio_944 kukiełki :)
6
@clyde i @agaFCB i @Lola120 i cała reszta z ładniejszej części LR, wszystkiego najlepszego :)))
1
@Kgorecki2500 mieszkam w Londynie widziałem dużo ludzi co wkłada chipsy do kanapki, sam nie próbowałem :)
0
@Kengo trochę sztywno, żeby porównać z naszym Panem :D
0
@Rust_Cohle ja zawsze w niego wierzyłem, spójrz na zdjęcie :)
0
@Danny Gaucho nie wszyscy go doceniają, ale moim zdaniem będzie tylko lepiej :)
1
@xVENUMx w szkole są
1
@MesQueUnClub96 banda dzieciaków :D
0
@masq nie, normalnie :)
1
Spokojnie Luuk w 89 załatwi sprawę :)
0
Dobrze gramy :)
0
Niech kończy ta połowę bo jeszcze 3 im strzela :/
0
@karci0 oj piłka jest nieprzewidywalna, mam nadzieję że wrócimy do tego komentarza na koniec sezonu i przyznamy któremuś z nas rację :)
14
-Real będzie niemal pewny mistrzostwa, jeśli pokona Real Sociedad.
Ta odrazu niech im puchar dadzą 12 kolejek przed końcem xd
2
@dasouzar11 ale ty jesteś sprytny :D
1
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska ale zmiennicy są nieograni, bo Carlo piłował ciągle ta sama pomoc, więc słabo was widzę w tym rewanżu :)
1
@MesQueUnClub96 jak się oszukuje na telemarku?