@Komentator siedziałem w koszulce Barcy na meczu z Menchesterem City z koleszka i wszystko było fajnie gadaliśmy z nimi jak to będzie, śmieliśmy się aż Suarez im gole zaczął strzelać a Leo siatki zakładać, nagle kazali zapiąć kurtki i siedzieć cicho nieprzyjemnie się zrobiło
@AmigoBlancos nie ma jaj żeby wystawić Balea, a to by był najlepszy pomysł no i w pomocy CKM bo ich się nie zmienia, czytam go jak książkę więc wyjdziecie takim składem :) Courtois: Carvajal, Militao,Alaba,Nacho: Casemiro, Kross ,Modric: Rodrygo, Vinicius, Asensio
0
@AmigoBlancos 4-4-2 to ma być?
0
@norbi77 jest ok na zmianę w 65 min ale to tyle, Dembele jest dużo lepszy
0
@ViscaBarca123 odpaliłem i gol na 1-0 :)
1
@Komentator siedziałem w koszulce Barcy na meczu z Menchesterem City z koleszka i wszystko było fajnie gadaliśmy z nimi jak to będzie, śmieliśmy się aż Suarez im gole zaczął strzelać a Leo siatki zakładać, nagle kazali zapiąć kurtki i siedzieć cicho nieprzyjemnie się zrobiło
0
Paella :) była jedzona
2
Fajnie jak by dzisiejszy mecz miał identyczny przebieg jak pamiętne 2:3 gdy Leo wywiesił pranie :)
Tylko po 3 bramkach Dembele :)))
1
@Roafson24 Swiecicki nie jest proMadrycki napewno
1
@AmigoBlancos nie ma jaj żeby wystawić Balea, a to by był najlepszy pomysł no i w pomocy CKM bo ich się nie zmienia, czytam go jak książkę więc wyjdziecie takim składem :)
Courtois: Carvajal, Militao,Alaba,Nacho: Casemiro, Kross ,Modric: Rodrygo, Vinicius, Asensio
1
@MarioVeB! Wcześnie rano a już podszewki się buntują, @Kapitan hawk bedzie miał dzisiaj pełne ręce roboty, będą się wyłaniać jak grzyby po deszczu :)
1
@Uukasz_93 dlatego cały odcinek rozmawia z ekspertem od ligi włoskiej
1
@MesQueUnClub96 i zapeszyles
0
@Rewolucja123 dzięki, to jeszcze musi się wydarzyć ;) ale duże prawdopodobieństwo :)
0
@P33ck jest jedno ale, ale to piłka nożna i nie zawsze wygrywa lepszy :)
1
@Lola120 myślę że oni też coś do ciebie czują, ale jeszcze są za młodzi żeby to zrozumieć ;)
2
@Rewolucja123 tu wypada oznaczyć autora oryginału pana eksperta @Woland10
1
@Rust_Cohle widze różnice, tak chciałem cie zaczepić bo nudy ;)
0
@Rust_Cohle widze Benfice albo Villarreal byś chciał dla Liverpoolu :) ambitnie :D
2
@Rust_Cohle powiedział zdesperowany kibic Liverpoolu co siedzi na stronie Barcy ;)
0
@ee_chyba_nie dzięki :)))
7
Mam nadzieję że dzisiaj wylosujemy West Ham i pójdę na mecz w Londynie :) trzymam kciuki :)
0
@BombowiecKrawczyk ja się go obawiam i ja go chce bo mieszkam w Londynie i poszedł bym na mecz :)
1
@klopx ty na kiblu byłeś, nie oglądałeś ;)
1
@Rust_Cohle wolę wygrać dzisiaj :)
2
@szkutnik91 Iga Świątek :)
2
@masq Keita łamany przez Moriba taki trochę Paulino z wyglądu bardziej Yaya Ture ;)
2
@MesQueUnClub96 Dembele wstał rano i postanowił dobrze zagrać i nabrać wszystkich, a później w domu będzie się śmiał że wszystkich oszukał
0
@LeoMessi1994 szkoda zdrowia
14
UWAGA:
Jest metoda na wnuczka, ale jest też na Dembele, pamiętaj i nie daj się nabrać!
:D
22
Dembele gra źle LR niezadowolona
Dembele gra dobrze LR niezadowolona dajemy się nabierać
Xd
2
@Herato 1.Mbappe
2. Salah
3.Lewy