1 kwietnia 2022, 08:26
3
@MesQueUnClub96 nareszcie coś z sensem!
1 kwietnia 2022, 07:14
0
@Luciano99 pomylił cie z flaszką, pewnie :D
31 marca 2022, 21:16
2
Była cicha i piękna jak wiosnaŻyła prosto zwyczajnie jak myOna Boga na świat nam przyniosłaI na ziemi wśród łez nowe dni zajaśniały…Matkaaaaaa!!! Wiem przesadziłem :)))) Bo @Dieselzor mówił że nuda ;)
31 marca 2022, 11:20
@lizahi Qatar, Urugwaj, Kanada :))))
31 marca 2022, 07:07
1
@OsamaDembele u kogo?
30 marca 2022, 09:06
@AmigoBlancos What a comeback:)))
29 marca 2022, 21:09
Isak to chyba chce z liścia od Willa Smitha
29 marca 2022, 14:26
@PodkarpackiKibic 0-1 dla Szwecji
28 marca 2022, 17:53
@daskrzaken rano odkładam na czarna godzinę,a pod wieczór już jest czarna godzina i wybieram :)
28 marca 2022, 14:51
Co się dzieje z tą stroną? :/
27 marca 2022, 19:48
@Hubsao za cytuje prezydenta Dudę - nie strasz, nie strasz bo....
27 marca 2022, 16:09
@Kitek1640 storczyk :)
27 marca 2022, 15:57
@Nazio87 Mario Bros, wiem stary jestem ;)
27 marca 2022, 14:09
@Gaz ty to za 25 lat napiszesz coś o Barcy Koemana, strasznie cie to boli widzę, zluzuj gumę było minęło
27 marca 2022, 13:25
@BarcaFanSince2006 piękny wieczór na Bernabeu :D
27 marca 2022, 10:46
@TheNekro94 ja mam 31 marca :)))
27 marca 2022, 10:45
@Mns21 Przeciw, potrzebna nam 9 na przyszłość, na teraz mamy Aube który jest w równie dobrej formie co Lewy
27 marca 2022, 10:07
@MesQueUnClub96 sto lat od Gebelsa :D
27 marca 2022, 09:55
@MesQueUnClub96 do pracy! a nie liczysz na łatwą kasę ;)
26 marca 2022, 22:02
9
Wy się tym naprawdę jaracie, fajnie :D
26 marca 2022, 21:47
@Transu96 gdzie mu do mentosow:)
26 marca 2022, 19:58
@sokot my go tu bardziej nienawidzimy niż u śmietankowych więc nie wiem :)
26 marca 2022, 16:03
@paweldunajecfcb moja rodzinna Warmia :)
26 marca 2022, 15:42
@Rust_Cohle tak zrobił Tata Williams dowiedział się ze najbardziej dochodowe sporty to Boks, Tenis i Golf a że miał 2 córki to kupił książkę do nauki tenisa i zaczął je trenować z myślą że kiedyś będą zarabiać dla niego i siebie wielkie pieniądze...
26 marca 2022, 15:24
23
Po co komu skoki?Teraz każdy młody chłopak/dziewczyna będzie chcial/chciała być jak Iga Świątek#takBedzie
26 marca 2022, 14:34
5
@Kitek1640 też miałem koleszke co jak graliśmy w parku to krzyczał musimy grać jak Barcelona, tylko nie mieliśmy wykonawców do takiej gry :D
26 marca 2022, 08:10
@kamilo0066 postaw klocka w toalecie zawsze coś ;)
25 marca 2022, 20:10
@AllBundy Ronaldo nie przeszedł bezpośrednio do wroga tylko najpierw do Interu , dlatego to mniejsze zło :)
25 marca 2022, 18:45
6
@AllBundy ale zdrajcy
25 marca 2022, 08:01
@JarekS https://onefootball.com/editorial/34793341?language=en
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
@MesQueUnClub96 nareszcie coś z sensem!
0
@Luciano99 pomylił cie z flaszką, pewnie :D
2
Była cicha i piękna jak wiosna
Żyła prosto zwyczajnie jak my
Ona Boga na świat nam przyniosła
I na ziemi wśród łez nowe dni zajaśniały…
Matkaaaaaa!!!
Wiem przesadziłem :))))
Bo @Dieselzor mówił że nuda ;)
0
@lizahi Qatar, Urugwaj, Kanada :))))
1
@OsamaDembele u kogo?
1
@AmigoBlancos What a comeback:)))
0
Isak to chyba chce z liścia od Willa Smitha
0
@PodkarpackiKibic 0-1 dla Szwecji
0
@daskrzaken rano odkładam na czarna godzinę,a pod wieczór już jest czarna godzina i wybieram :)
1
Co się dzieje z tą stroną? :/
1
@Hubsao za cytuje prezydenta Dudę
- nie strasz, nie strasz bo....
1
@Kitek1640 storczyk :)
0
@Nazio87 Mario Bros, wiem stary jestem ;)
2
@Gaz ty to za 25 lat napiszesz coś o Barcy Koemana, strasznie cie to boli widzę, zluzuj gumę było minęło
2
@BarcaFanSince2006 piękny wieczór na Bernabeu :D
0
@TheNekro94 ja mam 31 marca :)))
0
@Mns21 Przeciw, potrzebna nam 9 na przyszłość, na teraz mamy Aube który jest w równie dobrej formie co Lewy
1
@MesQueUnClub96 sto lat od Gebelsa :D
0
@MesQueUnClub96 do pracy! a nie liczysz na łatwą kasę ;)
9
Wy się tym naprawdę jaracie, fajnie :D
0
@Transu96 gdzie mu do mentosow:)
0
@sokot my go tu bardziej nienawidzimy niż u śmietankowych więc nie wiem :)
0
@paweldunajecfcb moja rodzinna Warmia :)
1
@Rust_Cohle tak zrobił Tata Williams dowiedział się ze najbardziej dochodowe sporty to Boks, Tenis i Golf a że miał 2 córki to kupił książkę do nauki tenisa i zaczął je trenować z myślą że kiedyś będą zarabiać dla niego i siebie wielkie pieniądze...
23
Po co komu skoki?
Teraz każdy młody chłopak/dziewczyna będzie chcial/chciała być jak Iga Świątek
#takBedzie
5
@Kitek1640 też miałem koleszke co jak graliśmy w parku to krzyczał musimy grać jak Barcelona, tylko nie mieliśmy wykonawców do takiej gry :D
0
@kamilo0066 postaw klocka w toalecie zawsze coś ;)
1
@AllBundy Ronaldo nie przeszedł bezpośrednio do wroga tylko najpierw do Interu , dlatego to mniejsze zło :)
6
@AllBundy ale zdrajcy
0
@JarekS https://onefootball.com/editorial/34793341?language=en