3

@MesQueUnClub96 nareszcie coś z sensem!

0

@Luciano99 pomylił cie z flaszką, pewnie :D

2

Była cicha i piękna jak wiosna
Żyła prosto zwyczajnie jak my
Ona Boga na świat nam przyniosła
I na ziemi wśród łez nowe dni zajaśniały…
Matkaaaaaa!!!


Wiem przesadziłem :))))
Bo @Dieselzor mówił że nuda ;)

0

@lizahi Qatar, Urugwaj, Kanada :))))

1

@OsamaDembele u kogo?

1

@AmigoBlancos What a comeback:)))

0

Isak to chyba chce z liścia od Willa Smitha

0

@PodkarpackiKibic 0-1 dla Szwecji

0

@daskrzaken rano odkładam na czarna godzinę,a pod wieczór już jest czarna godzina i wybieram :)

1

Co się dzieje z tą stroną? :/

1

@Hubsao za cytuje prezydenta Dudę
- nie strasz, nie strasz bo....

1

@Kitek1640 storczyk :)

0

@Nazio87 Mario Bros, wiem stary jestem ;)

2

@Gaz ty to za 25 lat napiszesz coś o Barcy Koemana, strasznie cie to boli widzę, zluzuj gumę było minęło

2

@BarcaFanSince2006 piękny wieczór na Bernabeu :D

0

@TheNekro94 ja mam 31 marca :)))

0

@Mns21 Przeciw, potrzebna nam 9 na przyszłość, na teraz mamy Aube który jest w równie dobrej formie co Lewy

1

@MesQueUnClub96 sto lat od Gebelsa :D

0

@MesQueUnClub96 do pracy! a nie liczysz na łatwą kasę ;)

9

Wy się tym naprawdę jaracie, fajnie :D

0

@Transu96 gdzie mu do mentosow:)

0

@sokot my go tu bardziej nienawidzimy niż u śmietankowych więc nie wiem :)

0

@paweldunajecfcb moja rodzinna Warmia :)

1

@Rust_Cohle tak zrobił Tata Williams dowiedział się ze najbardziej dochodowe sporty to Boks, Tenis i Golf a że miał 2 córki to kupił książkę do nauki tenisa i zaczął je trenować z myślą że kiedyś będą zarabiać dla niego i siebie wielkie pieniądze...

23

Po co komu skoki?
Teraz każdy młody chłopak/dziewczyna będzie chcial/chciała być jak Iga Świątek

#takBedzie

5

@Kitek1640 też miałem koleszke co jak graliśmy w parku to krzyczał musimy grać jak Barcelona, tylko nie mieliśmy wykonawców do takiej gry :D

0

@kamilo0066 postaw klocka w toalecie zawsze coś ;)

1

@AllBundy Ronaldo nie przeszedł bezpośrednio do wroga tylko najpierw do Interu , dlatego to mniejsze zło :)

6

@AllBundy ale zdrajcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?