Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 Nie bawię się w 1x2 tylko rożne i overy.
3
Dobra, niech się dzieje co chce, poszło Barca rożne powyżej 10,5 kurs @13 a co tam , próbować można za drobne. Najważniejsze żeby wygrać i odskoczyć w tabeli. Vamooos!
0
@Yoshi94 Co nie zmienia faktu, że po takim kursie aż żal nie spróbować. Nasi bija sporo rożnych, z których nic nie wychodzi, ale zarobić można. Można też pójść w ogólne rożne over. Ale 8,5 Barcy po kursie @7 uważam za bardzo możliwe.
0
@Jano1708 W tym meczu warto iść w rożne.
1
Na dziś ciekawy typ, Barca powyżej 9,5 rożnych, kurs @10 a na 8,5 kurs @7 :)
4
Jutro wygrać i mamy +5 pkt więcej, to byłoby coś pięknego. Mam nadzieję, że nasi tego nie z*ebią :)
25
Szybkość newsa niczym pendolino :D
1
Brawo Rayo, nie oglądałem meczu ale jestem z nich dumny :) Lider wraca do Barcy i +2 pkt w tabeli :) VeB!!
0
@ObiektywnyKibic121 to z tego, że już na starcie trzęsą gaciami.
2
I jak my tu mamy myśleć o poważnych sukcesach, jak trener gada takie coś :)
1
@Medium powiem Ci że jest to realne.
6
To Xavi przegiął tą wypowiedzią, już narzekanie że zbyt mocny rywal, czyli można się spodziewać odpadnięcia w sumie. Mentalność Barcy to naprawdę mocny atut... Najlepiej to dać im takie Cadiz lub Elche.
0
14 minut doliczonych w Łodzi :D
0
Coś się kończy ehh
0
Kurna jeden rożny przez całą drugą połowę, ja pierdziele brakuje czterech.
1
Frenkie gooooooooool :)
3
Reakcja tego starszego Pana mówi wszystko hahaha
1
Pusta bramka, oddać strzał i gol, to nie zabawić się hahaha
0
I na co on czekał!!!
3
Dembele co za akcja!!!
0
Dawać Barca, trzeba to pewnie wygrać. Vamoos!
0
Jak to nie wpadło...
8
Ale amatorka teraz.
0
Lewy amatorka jeśli chodzi o wykonanie.
0
Lewy hahahah co to było
0
Szkoda że nie Pique karnego wykonuje..
0
@Barwindg Gratuluję, ale dla mnie takie zamieszczanie nie ma sensu.
0
@Barwindg wrzuć cały kupon, tak to sobie ja mogę wyciąć środkowe np. zdarzenie wygrane, oczywiście nie posądzam Cię, ale bez sensu takie pokazywanie kuponu.
49
To były przepiękne wszystkie sezony z Gerim.
5
Pique szacun za zrezygnowanie z reszty kasy.