1

Kobitki już zaczęły strzelanie w 3 minucie z madryciakami :)

2

@Rust_Cohle A czy ja piszę konkretnie w stosunku do Ciebie? Ja to obserwuję już od bardzo dawna, widziałem kliku takich co mają te swoje słynne teczki jak to nazywają. Ode mnie tak samo.

1

@Rust_Cohle A róbcie sobie co chcecie, mi by nawet na to szkoda czasu było. Ja staram się z nikim tutaj nie wchodzić w konflikt bo mi to nie potrzebne, wystarczy że z jednym muszę się tu uganiać czasem.

0

@barcelonaLM w czym mają Ci posłużyć? ;>

2

@Mario96w Nie sądzę, zrób screena, obetnij, zapisz, następnie wrzuć.

2

@Kondziubarca Bez jaj, jak dzieci w przedszkolu.

19

Co trzeba nie mieć życia, aby robić screeny rozmów, zachowywać je i wrzucać później tutaj.

0

Pieniążki leżą na ziemi, tylko trzeba się po nie schylić i mieć przy sobie mydło.

18

Żeby to się tylko źle nie zakończyło.

17

@KrychaFCB Co jak co, ale dobrze wuefista się trzyma :)

0

Laga na Robercika i jakoś to będzie.

1

@ronni37 Heh no może nie każdemu wyjdą, mi tam bardzo smakują :D

4

@ronni37 Frytki z piekarnika są bardzo dobre, dodać przyprawę do ziemniaków i frytek i super wychodzi. Ale co kto lubi :)

0

@Medium Uwierz mi, że nie robię tego, dlatego napisałem że dziś wyjątkowo poczytałem. Ale co tam się dzieje to głowa mała.

4

Ale tu niektórzy mają problemy, kłócą się, zaczepki, prowokacje.. Ludzie to tylko internet, że Wam się to chce nawet robić i tracić swój czas. Poczytałem gorące jak nigdy i przecieram oczy ze zdumienia, jak tu niektórzy na siłę próbują się wybić z tłumu, mają się za szeryfa. Takie zjawisko obserwuję już od bardzo dawna.

0

Brawo Lewy, w Barcelonie ostatnio słabo, dziś zaś karny zmarnowany.

2

Szkoda tego karnego jak uj.

0

To była zapewne jedyna sytuacja na bramkę w tym meczu.

0

Taka okazja, w dodatku karny. Lipa w uj.

1

Lewi i te karne...

0

20 rożnych, kto grał to zarobił :D

0

Ale lecą rożne.

0

I zabrakło rożnego, jak żyć? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nawet rożne w tym meczu nie siadły, no w uj porażka na tym spotkaniu :D

0

I uj udupiłem dziś 150 zeta, ale ciul z tym :D Takich cyrków się nie spodziewałem :P

1

@ptrx 250 był na necie piszą jak grali po 20 zeta i robili casha po 1000 zeta.

1

Karniak dla Argentyny :D

0

@eXi Otóż to, to tylko kasa :)

0

@Kgorecki2500 Wczoraj mi siadła Anglia po 5,5 po kursie @17 to dziś próbuję Argentynę :D Powodzenia :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?