Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kobitki już zaczęły strzelanie w 3 minucie z madryciakami :)
2
@Rust_Cohle A czy ja piszę konkretnie w stosunku do Ciebie? Ja to obserwuję już od bardzo dawna, widziałem kliku takich co mają te swoje słynne teczki jak to nazywają. Ode mnie tak samo.
1
@Rust_Cohle A róbcie sobie co chcecie, mi by nawet na to szkoda czasu było. Ja staram się z nikim tutaj nie wchodzić w konflikt bo mi to nie potrzebne, wystarczy że z jednym muszę się tu uganiać czasem.
0
@barcelonaLM w czym mają Ci posłużyć? ;>
2
@Mario96w Nie sądzę, zrób screena, obetnij, zapisz, następnie wrzuć.
2
@Kondziubarca Bez jaj, jak dzieci w przedszkolu.
19
Co trzeba nie mieć życia, aby robić screeny rozmów, zachowywać je i wrzucać później tutaj.
0
Pieniążki leżą na ziemi, tylko trzeba się po nie schylić i mieć przy sobie mydło.
18
Żeby to się tylko źle nie zakończyło.
17
@KrychaFCB Co jak co, ale dobrze wuefista się trzyma :)
0
Laga na Robercika i jakoś to będzie.
1
@ronni37 Heh no może nie każdemu wyjdą, mi tam bardzo smakują :D
4
@ronni37 Frytki z piekarnika są bardzo dobre, dodać przyprawę do ziemniaków i frytek i super wychodzi. Ale co kto lubi :)
0
@Medium Uwierz mi, że nie robię tego, dlatego napisałem że dziś wyjątkowo poczytałem. Ale co tam się dzieje to głowa mała.
4
Ale tu niektórzy mają problemy, kłócą się, zaczepki, prowokacje.. Ludzie to tylko internet, że Wam się to chce nawet robić i tracić swój czas. Poczytałem gorące jak nigdy i przecieram oczy ze zdumienia, jak tu niektórzy na siłę próbują się wybić z tłumu, mają się za szeryfa. Takie zjawisko obserwuję już od bardzo dawna.
0
Brawo Lewy, w Barcelonie ostatnio słabo, dziś zaś karny zmarnowany.
2
Szkoda tego karnego jak uj.
0
To była zapewne jedyna sytuacja na bramkę w tym meczu.
0
Taka okazja, w dodatku karny. Lipa w uj.
1
Lewi i te karne...
0
20 rożnych, kto grał to zarobił :D
0
Ale lecą rożne.
0
I zabrakło rożnego, jak żyć? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nawet rożne w tym meczu nie siadły, no w uj porażka na tym spotkaniu :D
0
I uj udupiłem dziś 150 zeta, ale ciul z tym :D Takich cyrków się nie spodziewałem :P
1
@ptrx 250 był na necie piszą jak grali po 20 zeta i robili casha po 1000 zeta.
1
Karniak dla Argentyny :D
0
@eXi Otóż to, to tylko kasa :)
0
@Kgorecki2500 Wczoraj mi siadła Anglia po 5,5 po kursie @17 to dziś próbuję Argentynę :D Powodzenia :P