Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hahaha to są jakieś jaja :D
1
Teraz Kostaryka wygrywa i Niemcy, Hiszpanie do domu haha top byłby cyrk :D
0
Niemcy pewnie załamani już jak się dowiedzieli o wyniku, po co tu grać dalej :D
2
Niemiec do domu, bardzo by mnie to ucieszyło :D
1
@GeneralXavi Dobra pomysł pomysłem, ale na uj mu wytyka te statystyki, liczy się wynik. Może i nasz styl mega słaby, przegraliśmy, ale koniec końców to my mamy awans a nie Meksyk.
1
@IronSanHybrid Ok, luknę :D
1
@IronSanHybrid Lubię jak trenerzy nie dają sobie w kaszę dmuchać, gość mu podaje statystyki z meczu jakby tylko to się liczyło.
2
@Nieznajomy Ale co mnie to skąd, chodzi mi o to że zgasił go jak peta bo wyjechał mu ze statystykami z meczu.
3
Nie jestem za nim, ale co pojechał temu dziennikarzynie to popieram :)
3
Jak graliśmy tak graliśmy, ale mamy awans. To bardzo ważny sukces mimo wszystko.
1
Arabia goooool :D
1
@LaRoja siedem minut
0
@MesQueUnClub_87 To tylko kartki Ci brakuje. Jaki tam był kurs że mniej niż 8 bramek?
0
@MesQueUnClub_87 gratuluję, atakowałeś za 200? :)
1
To teraz tylko cud aby Meksyk nie strzelił już.
0
@paweldunajecfcb a w życiu nie.
2
Messi też szukał karnego z dupy.
1
Takie karne to niech se w paint robią!
4
Brawo Wojtek!! Jaki karny taka sprawiedliwość!!
1
hahaha żenada!!!!!!!!
0
Jak za to dadzą karnego to szok.
1
Szkoda że tylko bronimy, bo Argentyna wcale nie taka mocna.
0
Jazda Polacy!!!
0
@ChampionLW Jeśli ktoś ma mały TV to ma mega pecha, nie poogląda sobie :D
1
@MesQueUnClub_87 Zawodnik otrzyma kartkę (z dogrywką) - Krychowiak G. @2.50 więc o żółtą chodzi. W sumie to najniższy kurs na żółtą z naszych :D
1
@MesQueUnClub_87 Skoro masz taką czutke, to próbuj :D
1
@MesQueUnClub_87 @2.50 STS
0
Jaka bieda z tymi rożnymi.
5
Barca kobitki już 6:1 z madryciakami :D
1
Kobitki La Manita :)