1

hahaha to są jakieś jaja :D

1

Teraz Kostaryka wygrywa i Niemcy, Hiszpanie do domu haha top byłby cyrk :D

0

Niemcy pewnie załamani już jak się dowiedzieli o wyniku, po co tu grać dalej :D

2

Niemiec do domu, bardzo by mnie to ucieszyło :D

1

@GeneralXavi Dobra pomysł pomysłem, ale na uj mu wytyka te statystyki, liczy się wynik. Może i nasz styl mega słaby, przegraliśmy, ale koniec końców to my mamy awans a nie Meksyk.

1

@IronSanHybrid Ok, luknę :D

1

@IronSanHybrid Lubię jak trenerzy nie dają sobie w kaszę dmuchać, gość mu podaje statystyki z meczu jakby tylko to się liczyło.

2

@Nieznajomy Ale co mnie to skąd, chodzi mi o to że zgasił go jak peta bo wyjechał mu ze statystykami z meczu.

3

Nie jestem za nim, ale co pojechał temu dziennikarzynie to popieram :)


3

Jak graliśmy tak graliśmy, ale mamy awans. To bardzo ważny sukces mimo wszystko.

1

Arabia goooool :D

1

@LaRoja siedem minut

0

@MesQueUnClub_87 To tylko kartki Ci brakuje. Jaki tam był kurs że mniej niż 8 bramek?

0

@MesQueUnClub_87 gratuluję, atakowałeś za 200? :)

1

To teraz tylko cud aby Meksyk nie strzelił już.

0

@paweldunajecfcb a w życiu nie.

2

Messi też szukał karnego z dupy.

1

Takie karne to niech se w paint robią!

4

Brawo Wojtek!! Jaki karny taka sprawiedliwość!!

1

hahaha żenada!!!!!!!!

0

Jak za to dadzą karnego to szok.

1

Szkoda że tylko bronimy, bo Argentyna wcale nie taka mocna.

0

Jazda Polacy!!!

0

@ChampionLW Jeśli ktoś ma mały TV to ma mega pecha, nie poogląda sobie :D

1

@MesQueUnClub_87 Zawodnik otrzyma kartkę (z dogrywką) - Krychowiak G. @2.50 więc o żółtą chodzi. W sumie to najniższy kurs na żółtą z naszych :D

1

@MesQueUnClub_87 Skoro masz taką czutke, to próbuj :D

1

@MesQueUnClub_87 @2.50 STS

0

Jaka bieda z tymi rożnymi.

5

Barca kobitki już 6:1 z madryciakami :D

1

Kobitki La Manita :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?