1

@takisobiektos A no mój błąd już poprawione. Dzięki za uwagę :)

4

Dzięki Geri za te wszystkie lata, całą karierę od początku jak trafił z United miałem zaszczyt go oglądać w barwach FCB. Legenda!!

0

Leganda Barcy, mądra decyzja.

0

@robsons23 a no pyknął, aż palec został hahaha

0

@Kamiloza91 To chyba nie do mnie było ;D

30

Remis będzie pośmiewiskiem, choć i tak w LM jesteśmy już.

3

Ale szczęśliwe te 3 punkty, znowu nas Lewy uratował.. VeB!!!!

1

Lewy respiratorem Barcy.

0

Lewy zaś ratuje.

0

Czemu te rożne tak w pizdu daleko wykonuje.

6

Dzwonią do prokuratury :DD

1

Brawo Barca, brawo piłkarze, brawo Xavi, jeszcze nam liga ucieknie, bo LM to za mało przecież.

0

Jak to nie wpadło....

0

@danio1899 puchar króla.

2

Te nasze rożne to mistrzostwo.

0

Ciekawe czy to wygramy, jeszcze nam tego brakuje żeby Real jutro odjechał jeszcze dalej.

5

Za dużo tych kontuzji, coś tu jest nie tak.

0

Gattuso jaki szef hahahaha.

0

Tylko nie Kounde...

0

Pedri będzie zajechany po nowym roku, to pewne.

2

Ja pierdziele, jak ten Pedri wygląda, jakie oczy...

0

@wasacz właśnie niczego, Barca straciła to co miała dawniej.

1

Co za czasy nastały od lat w Barcelonie że nikt się nas nie boi już.

2

Ansu ale celownik.

1

To było ostrzeżenie.

0

Ręka nie ma gola.

0

Jak tego nie wygramy to Laporta chyba coś zrobi.

0

Hahaha brawo Barca.

0

Ale Alonso ma szczęście.

1

@Firestone o kurde, źle to wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?