Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos A no mój błąd już poprawione. Dzięki za uwagę :)
4
Dzięki Geri za te wszystkie lata, całą karierę od początku jak trafił z United miałem zaszczyt go oglądać w barwach FCB. Legenda!!
0
Leganda Barcy, mądra decyzja.
0
@robsons23 a no pyknął, aż palec został hahaha
0
@Kamiloza91 To chyba nie do mnie było ;D
30
Remis będzie pośmiewiskiem, choć i tak w LM jesteśmy już.
3
Ale szczęśliwe te 3 punkty, znowu nas Lewy uratował.. VeB!!!!
1
Lewy respiratorem Barcy.
0
Lewy zaś ratuje.
0
Czemu te rożne tak w pizdu daleko wykonuje.
6
Dzwonią do prokuratury :DD
1
Brawo Barca, brawo piłkarze, brawo Xavi, jeszcze nam liga ucieknie, bo LM to za mało przecież.
0
Jak to nie wpadło....
0
@danio1899 puchar króla.
2
Te nasze rożne to mistrzostwo.
0
Ciekawe czy to wygramy, jeszcze nam tego brakuje żeby Real jutro odjechał jeszcze dalej.
5
Za dużo tych kontuzji, coś tu jest nie tak.
0
Gattuso jaki szef hahahaha.
0
Tylko nie Kounde...
0
Pedri będzie zajechany po nowym roku, to pewne.
2
Ja pierdziele, jak ten Pedri wygląda, jakie oczy...
0
@wasacz właśnie niczego, Barca straciła to co miała dawniej.
1
Co za czasy nastały od lat w Barcelonie że nikt się nas nie boi już.
2
Ansu ale celownik.
1
To było ostrzeżenie.
0
Ręka nie ma gola.
0
Jak tego nie wygramy to Laporta chyba coś zrobi.
0
Hahaha brawo Barca.
0
Ale Alonso ma szczęście.
1
@Firestone o kurde, źle to wygląda.