Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@NoswaR Inter jeśli będzie chciał, to do połowy już wyjaśni wszystko.
1
@budel17 Otóż to, powiedzmy że będzie cud i Pilzno to wygra, następnie my nie wygramy z Bayern, więc po co to wszystko? Dlatego ja z PSG wierzyłem, ale tutaj odpuszczam.
1
@Danny Gaucho Dzięki, tego nie wiedziałem, tylko z ciekawości chciałem wiedzieć, nie to że umniejszam mu bramek z gry :D
1
@antymadridista100 Nie, ja tak nie mam. Nie tym razem, mieliśmy okazję wygrać te spotkania, wystarczyło zagrać trochę inaczej a nie taktyka tysiąca wrzutek. Teraz liczenie na cud żeby Pilzno wygrało, Inter tego u siebie nie zepsuje.
0
@gumaz pytasz dzika czy sra w lesie? Jak stawiasz to lubię.
3
@Robert1603 w pierwszym spotkaniu dostali na luzie 0:2, dziś będzie podobnie.
0
@Robert1603 Ciekawe ile Ronaldo nastukał karnych.
0
@gumaz Jak to kto? Ty.
3
@BlaseR9 Seba za Barcą, więc jest elegancko.
4
@FcPortoFan1999 Było wygrywać ważne mecze, nie teraz liczyć na jakiś cud że Pilzno to ogarnie a my wygramy.
3
W remontade z Psg jeszcze szło uwierzyć, bo to nasza Barca grała w dodatku u siebie, ale no wygrana Pilzna to nie ten kaliber :) Inter u siebie tego nie puści.
2
@Kgorecki2500 W Betfan :P
0
@Kamiloza91 Żartować trzeba co by za sztywno nie było ;)
0
Super mecz, ważne 3 punkty, ładne bramki :) Dobrze że na zero z tyłu i pełna koncentracja tym razem. Zadanie wykonane. VeB!!!
0
@Kamiloza91 Wybiło, ale mimo wszystko fart że udało się to ogarnąć.
4
Mats zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć :D
2
Ale teraz mamy fart!!!!
0
Więcej km przebiegniętych od Bilbao.
2
Dobre i 12 min dla Pablo, zawsze coś..
3
Dembele ładny mecz, oby tylko teraz znowu kolejne nie były z tych słabszych.
4
Ferran gooooooooooooool :)
0
Pełna koncentracja, do końca. Vamooos!
3
Busi nietykalny i tak.
16
Balde ale przebojowość, on będzie genialny.
16
Szkoda młodego, ale taką bombę z kolanka dostać na szybkości to ja dziękuję..
7
Gavi do zmiany pójdzie.
0
Ałaaaaaaaaaaaaaa
0
Wystarczyło tak pograć z Interem, a nie taktyką tysiąca wrzutek..
2
Po to właśnie został sprowadzony najlepszy napastnik świata!!
1
Leeeeewy o fuck!!!