5

@NoswaR Inter jeśli będzie chciał, to do połowy już wyjaśni wszystko.

1

@budel17 Otóż to, powiedzmy że będzie cud i Pilzno to wygra, następnie my nie wygramy z Bayern, więc po co to wszystko? Dlatego ja z PSG wierzyłem, ale tutaj odpuszczam.

1

@Danny Gaucho Dzięki, tego nie wiedziałem, tylko z ciekawości chciałem wiedzieć, nie to że umniejszam mu bramek z gry :D

1

@antymadridista100 Nie, ja tak nie mam. Nie tym razem, mieliśmy okazję wygrać te spotkania, wystarczyło zagrać trochę inaczej a nie taktyka tysiąca wrzutek. Teraz liczenie na cud żeby Pilzno wygrało, Inter tego u siebie nie zepsuje.

0

@gumaz pytasz dzika czy sra w lesie? Jak stawiasz to lubię.

3

@Robert1603 w pierwszym spotkaniu dostali na luzie 0:2, dziś będzie podobnie.

0

@Robert1603 Ciekawe ile Ronaldo nastukał karnych.

0

@gumaz Jak to kto? Ty.

3

@BlaseR9 Seba za Barcą, więc jest elegancko.

4

@FcPortoFan1999 Było wygrywać ważne mecze, nie teraz liczyć na jakiś cud że Pilzno to ogarnie a my wygramy.

3

W remontade z Psg jeszcze szło uwierzyć, bo to nasza Barca grała w dodatku u siebie, ale no wygrana Pilzna to nie ten kaliber :) Inter u siebie tego nie puści.

2

@Kgorecki2500 W Betfan :P

0

@Kamiloza91 Żartować trzeba co by za sztywno nie było ;)

0

Super mecz, ważne 3 punkty, ładne bramki :) Dobrze że na zero z tyłu i pełna koncentracja tym razem. Zadanie wykonane. VeB!!!

0

@Kamiloza91 Wybiło, ale mimo wszystko fart że udało się to ogarnąć.

4

Mats zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyć :D

2

Ale teraz mamy fart!!!!

0

Więcej km przebiegniętych od Bilbao.

2

Dobre i 12 min dla Pablo, zawsze coś..

3

Dembele ładny mecz, oby tylko teraz znowu kolejne nie były z tych słabszych.

4

Ferran gooooooooooooool :)

0

Pełna koncentracja, do końca. Vamooos!

3

Busi nietykalny i tak.

16

Balde ale przebojowość, on będzie genialny.

16

Szkoda młodego, ale taką bombę z kolanka dostać na szybkości to ja dziękuję..

7

Gavi do zmiany pójdzie.

0

Ałaaaaaaaaaaaaaa

0

Wystarczyło tak pograć z Interem, a nie taktyką tysiąca wrzutek..

2

Po to właśnie został sprowadzony najlepszy napastnik świata!!

1

Leeeeewy o fuck!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?