Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Co zrobisz, nic nie zrobisz :D
1
@sergio5 100 zł za 3 rodzaje? Ja mam aktualnie jedne tabletki za ponad 100 PLN. Więc nie masz źle.
1
Piłkarze po tych wypowiedziach widać mają dość Michniewicza i jego taktyki.
7
I z czego tu się tak cieszyć, i tak jest bez formy.
3
Lewy masakra jakaś.
2
Lewy kur hahahahah brak słów.
0
Może honorowa będzie na koniec.
0
Lewy co strzał haha
0
Ale zapierniczył...
0
@AlvaroHanso Może Ty jesteś ślepy, ja widzę że coś jest nie tak, w klubie jak i reprezentacji.
@Donnie_Darko świetnie to ująłeś.
6
Nie ma żadnego wstydu po takim meczu. Świetny mecz w naszym wykonaniu, szkoda że dopiero dziś.
0
Gdzie było krycie.......
4
Co się z tym Lewym dzieje od dłuższego już czasu.
1
Mati dziś świetnie.
0
Gdyby szło w bramkę to Wojtek bez szans.
2
Kurde czemu wielka szkoda :(
0
Szkoda że prosto w bramkarza :(
0
Kurde nieeeeeeeeeeee!!!
0
Ale błąd teraz...
6
Brawa za walkę!
0
Gramy naprawdę super!
2
@Pawel13sz klasyk ;D
1
@IronSanHybrid Króciutko, jak z Dembele :D
1
@IronSanHybrid Panie, trzymaj się Pan dzielnie, nie daj się, z Dembele sobie radzisz to i tu dasz rady :D
17
Może i gramy najgorzej, może dostaniemy manto, ale to my gramy dalej a Niemiec leci do domu. Takie coś cieszy podwójnie :) :D
0
Niemcy do domu, baja :D
0
@mekston Teraz już chyba po wszystkim :D
0
@zadafcb Ale Hiszpania tego na pewno nie chce zrobić.
1
Niemcy grają dla Hiszpanów, tego się nie spodziewałem :D Ale o honor na pewno tak samo aby wygrać.
5
Niemcy ratują dupe Hiszpanii jakkolwiek to zabrzmi hahaha