1

@Medium Co zrobisz, nic nie zrobisz :D

1

@sergio5 100 zł za 3 rodzaje? Ja mam aktualnie jedne tabletki za ponad 100 PLN. Więc nie masz źle.

1

Piłkarze po tych wypowiedziach widać mają dość Michniewicza i jego taktyki.

7

I z czego tu się tak cieszyć, i tak jest bez formy.

3

Lewy masakra jakaś.

2

Lewy kur hahahahah brak słów.

0

Może honorowa będzie na koniec.

0

Lewy co strzał haha

0

Ale zapierniczył...

0

@AlvaroHanso Może Ty jesteś ślepy, ja widzę że coś jest nie tak, w klubie jak i reprezentacji.
@Donnie_Darko świetnie to ująłeś.

6

Nie ma żadnego wstydu po takim meczu. Świetny mecz w naszym wykonaniu, szkoda że dopiero dziś.

0

Gdzie było krycie.......

4

Co się z tym Lewym dzieje od dłuższego już czasu.

1

Mati dziś świetnie.

0

Gdyby szło w bramkę to Wojtek bez szans.

2

Kurde czemu wielka szkoda :(

0

Szkoda że prosto w bramkarza :(

0

Kurde nieeeeeeeeeeee!!!

0

Ale błąd teraz...

6

Brawa za walkę!

0

Gramy naprawdę super!

2

@Pawel13sz klasyk ;D

1

@IronSanHybrid Króciutko, jak z Dembele :D

1

@IronSanHybrid Panie, trzymaj się Pan dzielnie, nie daj się, z Dembele sobie radzisz to i tu dasz rady :D

17

Może i gramy najgorzej, może dostaniemy manto, ale to my gramy dalej a Niemiec leci do domu. Takie coś cieszy podwójnie :) :D

0

Niemcy do domu, baja :D

0

@mekston Teraz już chyba po wszystkim :D

0

@zadafcb Ale Hiszpania tego na pewno nie chce zrobić.

1

Niemcy grają dla Hiszpanów, tego się nie spodziewałem :D Ale o honor na pewno tak samo aby wygrać.

5

Niemcy ratują dupe Hiszpanii jakkolwiek to zabrzmi hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?