La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 567 Culés

6

12

@Rewolucja123 To jest zupełnie coś innego. Klub, który ma niezwykle utalentowanych zawodników z najlepszym piłkarzem w historii, którzy grają praktycznie na co dzień, a reprezentacja, która ma jedynie paru świetnych graczy, którzy grają dużo rzadziej.

Do Polski inaczej trzeba podchodzić. Jasne, powinniśmy grać lepiej wizualnie, ale takie porównania nie mają sensu przez zupełnie inne położenie klubu i reprezentacji, innych graczy etc.

1

@macio_944 Ja nikogo oraz niczego nie porównuję, tylko podejście jednej osoby wyciągam i tej osoby hipokryzję. Z jednej strony nie lubi 'wydłubywać' sobie oczów przez słabą grę, a z drugiej akceptuje koszmarną grę. Zwykła hipokryzja.

6

@Rewolucja123 To jest czysta dwubiegunówa, nie mam słów na takich ludzi...

Dostalibyśmy od Francji z 6:0 to i tak osoby tego pokroju będą za nim stały, bo wygląda jak "wujek" i po awansie ze Szwecją się popłakał...

Jak my mamy cokolwiek grać i wygrywać jak my nic nie kreujemy?

11

@macio_944 No, pewnie. Dlatego repry słabsze od nas grają dużo przyjemniej dla oka i ogólnie lepiej pod względem statystyk.

1

@Rewolucja123 Masz tu dyskusję na ten temat, bo nie chce mi się dwa razy tłumaczyć nieogarom takim jak Ty. No i jak już coś kopiujesz od kogoś to bądź bardziej oryginalny, bo ani z Ciebie dobry La Ramblowy kapuś ani myśliciel xD

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12509554#comment-12509554

Powiedz mi jak to jest, że byłeś naczelnym obrońcą padaki, a teraz chcesz stylu? Co Panie Rewolucja? Uno Reverse Card znasz? Jak Cię po zwolnieniu Valverde wywoływałem do tablicy to uciekałeś jak szczur po kanałach, ja nie mam problemu z konfrontacją i swojego zdania w przeciwieństwie do Ciebie bronić będę i potrafię. Następnym razem postaraj się bardziej xD

@HighestInTheRoom Jak jesteś chory to się zgłoś do lekarza.

0

@IronSanHybrid Jak uciekałem? Właśnie sprawdziłem sobie swoją historię i regularnie pisałem o Valverde w tamtym czasie, więc przed niczym nie uciekwłem.

Co do tego stylu, to jednak jest różnica między graniem syfu, a po prostu słabym graniem i posiadaniem stylu, jak chociażby za Sousy.

2

@Rewolucja123 hahaha tak było xD ile razy Cię oznaczałem z 15? Ani razu się nie odniosłeś, bo spękałeś jak zwykły usmarkany Jasio. Zbierz zabawki i idź spać, bo rano do szkoły. Błysnąłeś tu po raz kolejny niczym zespół R, byłeś i jesteś memem na La Rambli jeśli chodzi o szeryfowanie, a Twoje analizy przysparzały śmiechu społeczności :D Bawi się dalej ;)

ps. Sousa posiadał styl i ile pkt na ME ugrał? Wyszedł z grupy?

0

@IronSanHybrid o, widzę ktoś nie potrafi się w ogòle odnieść do powyższego tematu, to pracuje na więzienie. Nic nowego.

Ps. Spraedziłem dwie strony moich komentarzy, ale nie odpalałem ich, ponieważ już leżę w łòżku i jestem na telefonie, więc nie powiem Ci, czy to tobie odpowiadałem, czy komuś innemu.

4

@AlexDark00 Nie wiadomo czy jakbyśmy grali bardziej widowiskowy jak kadry o podobnym bądź mniejszym potencjale od nas na tym turnieju futbol osiągnelibyśmy zamierzony cel przez piłkarzy i trenera jakim było wyjście z grupy. Mogłoby to się skończyć jak Kanada ze 3 przegranymi i grilowanie kadry byłoby większe niż jest teraz.

0

@Rewolucja123 Hahah i znów robisz z siebie pośmiewisko, odniosłem się w przytoczonej przeze mnie dyskusji, naucz się czytać i wtedy porozmawiamy :)

0

@IronSanHybrid odniosłeś się w pierwszym komentarzu. W drugim zachowałeś się jako dziecko, pisząc personalnie zamiast argumentować swoją wypowiedź.

2

@Adran360 Dość dodać, że ww dyskusji przytaczam słowa Szczęsnego gdzie wprost mówi, że kadra WYBRAŁA taki styl czy jego brak jak zwał tak zwał.

1

@Rewolucja123 Przeczytaj załączoną dyskusję, nie zamierzam się tu dla Ciebie produkować xD Jak dziecko to Ty zachowujesz się na bambie odkąd pamiętam :D

0

@IronSanHybrid Ale mnie nie obchodzi co wybrała kadra. Ja tu przytaczam co ty piszesz i ty tego nie rozumiesz chyba. W skrócie - raz Ci zależy na stylu, przez co hejt na Valverde, a raz nie zależy i akceptujesz granie syfu, wypieprzanie piłek i liczenie, że bramkarz wybroni mecz, bylebył wynik. Póki co to ty nie rozumiesz o czym piszę. To jest zwykła hipokryzja.

1

@IronSanHybrid Panie, trzymaj się Pan dzielnie, nie daj się, z Dembele sobie radzisz to i tu dasz rady :D

0

@Rewolucja123 hahahaha przeczytaj dyskusje, którą załączyłem tam znajdziesz odpowiedź dokładnie na to pytanie xD

1

@Batys Ale co ja mam się trzymać, jak chłopaczyna rzuca do mnie tematem omawianym przeze mnie kilka h wcześniej, gdzie odnoszę się do tych samych pytań. Przecież nie będę się powtarzał tylko dlatego, że nie potrafi wejść w link i poczytać. Dla mnie Barca, a nasza kadra narodowa to dwie zupełnie inne rzeczy i inne wymagania.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rewolucja123 Widziałem Twój komentarz i to znaczy, że ww dyskusji nie przeczytałeś, lub nie opanowałeś jeszcze czytania ze zrozumieniem.

EDIT: I cyk uciekło się z komentarzem xDD

1

@IronSanHybrid Króciutko, jak z Dembele :D

0

@IronSanHybrid Przekierowywało mnie do wypowiedzi Szczesnego. Klub i kadra to inne sprawy, ale mimo wszystko cały czas wychodzi na to samo. Chcesz lepszego stylu, ale jednak akceptujesz padaczke jakas, a w Barcelonie mimo, ze styl nie byl wowczas najlepszy, to zwalniales trenera. Dalej wychodzi na hippkryzje, bo jednak wciaz. Polska ma pilkarzy do lepszej gry, niz tzwn laga. To jest zwykla hipokryzja, tyle ode mnie.

1

@Rewolucja123 hahah no Ty serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem xD Dysleksje masz czy co? Tam dokładnie piszę i nie tylko ja, ale choćby @clyde czy @swiergol2, że jednak kadra, a Barca to zupełnie co innego. Weź nie pisz do mnie jak nie przeczytasz, bo się mi nie chce powtarzać. Wszystko co pisałem o obu podmiotach podtrzymuję i nie zamierzam się wycofywać.

PS. ba nawet w tej dyskusji @macio_944 pisze, że "takie porównania nie mają sensu przez zupełnie inne położenie klubu i reprezentacji, innych graczy etc." i dokładnie to samo pisze i w pełni podzielam ten pogląd.

Nigdzie nie gloryfikuje "stylu" tej kadry jednak bronie trenera i drużyny, bo mamy historyczny wynik od 36 lat i cieszę się tym. Na pewno tylko z powodów wizualnych nie będę deprecjonował tego awansu.

1

@IronSanHybrid czyli zwykły hipojryta. W dodatku napisałem. W kadrze mamy piłkarzy do gry czegoś więcej, niż laga, ale najwidocxniej nie przeczytałeś tego. Cały czas jednak kończy się na tym samym, twojej hipokryzji.

0

@Rewolucja123 Podsumowałeś się w tej dyskusji :D Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie wywołuj innych do tablicy :)

Komentarz usunięty

3

Póki co jedyny co się podsumował, to ty. Ja nie porównuję kadry i klubu, jednak jeżeli w obu przypadkach są na tyle jakościowi zawodnicy, że coś tam z gry zagwarantują, to można od nich oczekiwać czegoś wiėcej. Ja od Polski mimo wszystko oczekuję więcej, niż laga. W Barcelonie Valverde mi się posobała gra w miarę, była fajna, zdyscyplinowana. Tobie się nie podobało i twierdziłeś, że styl decydował o twojej opinii na temat Valverde, do tego jechałeś go rôwno z błotem i domagałeś się zwolnienia go, w przypadku Michnkewicza, który ma skład do zaprezentowania więcej, niż laga, to twierdzisz, że liczy się wynik, bo jest historyczny i przez to bronisz trenera. To jest zwykła hipokryzja, a w dodatku piszesz, że styl, to tylko dodatek. To jak z tym w końcu? @IronSanHybrid

0

@HighestInTheRoom Na cito to możesz do kibla polecieć co najwyżej.

2

@IronSanHybrid "Na pewno tylko z powodów wizualnych nie będę deprecjonował tego awansu." - Ale za to deprecjonowałeś osiągnięcia Valverde.

0

@Rewolucja123 haha coś czuje, że z takim rozumieniem tekstu będziesz miał pod górkę nawet na maturze :D Twoje oczekiwania mnie mało obchodzą. Od kadry chcę przede wszystkim wyniku, a od Barcy i stylu i wyniku :D Widzisz kilka osób to załapało nawet w tej dyskusji :D

0

@Rewolucja123

"@Rewolucja123 hahah no Ty serio nie potrafisz czytać ze zrozumieniem xD Dysleksje masz czy co? Tam dokładnie piszę i nie tylko ja, ale choćby @clyde czy @swiergol2, że jednak kadra, a Barca to zupełnie co innego. Weź nie pisz do mnie jak nie przeczytasz, bo się mi nie chce powtarzać. Wszystko co pisałem o obu podmiotach podtrzymuję i nie zamierzam się wycofywać.

PS. ba nawet w tej dyskusji @macio_944 pisze, że "takie porównania nie mają sensu przez zupełnie inne położenie klubu i reprezentacji, innych graczy etc." i dokładnie to samo pisze i w pełni podzielam ten pogląd.

Nigdzie nie gloryfikuje "stylu" tej kadry jednak bronie trenera i drużyny, bo mamy historyczny wynik od 36 lat i cieszę się tym. Na pewno tylko z powodów wizualnych nie będę deprecjonował tego awansu. "

5

@IronSanHybrid I tak będzie to bardziej produktywne niż strategia i taktyka pozoranta Czesia ;)

Ps: Gratulować to ty możesz co najwyżej Argentynie, że po drugiej bramce zdjęła nogę z gazu.

0

@HighestInTheRoom Powiedz to jemu i piłkarzom, a nie mi randomowi z neta :D

2

@IronSanHybrid Narazie to ty masz problem ze zrozumieniem prostego zdania, że kadra ma piłkarzy potrafiących zrobić więcej, niż wybijanie na oślep, ale nie zamierzam już się trudxić, bo szkoda czasu na przedstawianie czegoš ślepemu, skoro on i tak nic nie zobaczy. Dobranoc.

0

@Rewolucja123 haha Ty Don Kichot z wiatrakami walczysz, a nie ze mną, bo ja

"Narazie to ty masz problem ze zrozumieniem prostego zdania, że kadra ma piłkarzy potrafiących zrobić więcej, niż wybijanie na oślep"

Nigdy nie powiedziałem, że nie ma :D

Ba nawet masz tam ode mnie:

"Czy chciałbym, żeby nasza kadra grała pięknie i wygrywała? No ba, oczywiście, że tak. Czy jestem fanem takiego futbolu? Nie, jednak akceptuje to, bo dało nam to czego nie mieliśmy przez 30kilka lat czyli awans z grupy MŚ. Wiem jakim trenerem jest Michniewicz i byłem zwolennikiem jego zatrudnienia jako selekcjonera i spodziewałem się podobnej gry, bo on prawie zawsze tak gra. Czyli na wynik, czasem do bólu defensywnie, czasem z fartem, ale cele realizuje. ”

Sam Szczęsny mówi, że wybrali taki, a nie inny pomysł. Postawili na to i wygrali na tym awans.

0

@HighestInTheRoom Chyba Lautaro i jego skuteczności na tym mundialu.

0

@IronSanHybrid No właśnie, czyli wiedziałeś czego się spodziewać, a nawet tego chciałeś, czyli dalej potwierdzasz, że jesteś hipokrytą. Pora spać, dobranoc.

0

@HighestInTheRoom Widzę dodałeś PS. Tak to się możemy przerzucać do rana, bo po karnym mogliśmy wygrać z Meksykiem i mecz z Arg byłby tylko o miejsce. Piłka jest przewrotna jedna akcja i możesz mieć 3pkt, a jedna i masz 0pkt.

0

@Rewolucja123 Idź na jakieś korepetycje z Polskiego, bo w tej szkocji to czytać ze zrozumieniem w języku ojczystym się nie nauczyłeś.

btw :D Dla Ciebie mogę być i hipokrytą :D kto bardziej kumaty to widzę złapał o co mi chodzi i to mi wystarczy :D

0

@Adran360 Mogłoby, a mogłoby się skończyć tak samo, a nawet lepiej.

1

@Rewolucja123 chłopie, wróć do tych swoich analiz i donoszenia, bo to Ci wychodzi najlepiej, a nie pouczaj innych co mają sądzić na temat piłki nożnej. Ludzi, którzy kibicowali Barcy jak Ty na chleb mówiłeś beb, a po drugie czytaj ze zrozumieniem.

5

@clyde Ale co tu jest według ciebie niepoprawnego? Przecież ten chłop ma ewidentnie dwubiegunowość bo inaczej się tego nie da nazwać. Polska zanotowała NAJMNIEJ celnych strzałów że wszystkich drużyn. Wyobrażasz to sobie? Wyszydzany Katar z Holandią oddał ich tyle samo co Polska przez cały turniej. Jak można być w ogóle tak zaślepionym i ufać temu wuefiście? Co to jest San Marino że nie można porównywać Barcy do Polski? Zobacz sobie skład Japonii Korei Maroko Senegalu USA Australii i nie tylko tych co powychodziły z grup czy one mają lepszy skład od Polski? Polscy piłkarze w klubach potrafią brylować a w kadrze robi się z nich jakichś niedorozwiniętych i wmawia sobie i przy okazji trener mu wmawia że tak muszą grać bo inaczej się nie da. Jakby to powiedział Kowal no ludzie kochani. Zieliński jeden z najlepszych pomocników w Europie jest zabijany przez tego trenera a Lewy to w ogóle tam jest niepotrzebny.

« Powrót do wszystkich komentarzy