0

Zajmowal sie ktos wypełniem ankiet online? W sensie wypelniasz iles tam ankiet a dana firma wysyla ci pare groszy lub jakies punty itd.

3

@MESSIah16 zgadza się, rok później dostał Józek Stalin ;D

8

Człowiek Roku tygodnika "Time" 1938
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41KJK2M1weL._SY445_QL70_ML2_.jpg
kiedyś ta nagroda miała sens, coś sobą wnosiła :)

1

@DanielOOL no tak, o tym nie pomyślałem, świetna liga ;p

1

Już zapomniałem jaka ta liga jest żałosna
70 munut, 0 bramek, 3 strzały celne po obu stronach

1

@Janiama dobry masz gust Panie Janiama

8

@contowsky oj tam, ale dzień dobry na klatce mówił

0

https://zapodaj.net/9ce738423a83a.jpg.html
Fejsbuk chciał mi coś zasugerować? XD co za przypadek

1

@kazbychu widziales synek, tatuś mowil ze zalatwi to zalatwi

2

@Kajtek77 + wolne miasto Wałcz

36

@MichVeB on użył cz. przyszłego "nie zagra" ziomuś

4

@msmsms odwołali, w sobotę lecą wariaty

5

@kerouac tych to szanuję

1

@dominik127pl to biorę łuk i idziemy

0

@dominik127pl co ta pandemia zrobiła z ludźmi że już nawet w biedrze trzeba na kurczaki polować xD

4

Dzięki Leverkusen, pozdrawiam chłopaki cieplutko
dzięki wam jestem jutro bez obiadu

7

@barcelonaLM kali pić

1

jakiś strimek ktoś podrzuci na priv? tylko nie ze strim.world

6

Moja klasa back to school

Typ zadaje pytanie i typiarki sprawdzaja odp na telefonie, jak zdążą to odpowiadają xd to sprawdzanie wiedzy czy szybkosci klikania na klawiaturze
Oddajcie moje 2 miliardy parówy

2

@sebasek99 zawsze uważałem że za przywilej jakim jest praca powinno się dopłacać z własnej kieszeni.

12

https://zapodaj.net/f3544154789f0.jpg.html
Zapraszam do wzięcia udziału.

0

@Keenone jeśli będzie taka możliwość to też wolałbym po południu xd no zobaczymy jak to wyjdzie

1

@Messibestplayerintheworld kiedyś zdam na pewno, ja jestem człowiekiem cierpliwym, ale po prawie 3 miesiącach przerwy przystąpienie do egzaminu to będzie zmarnowane 140 zł xD

2

burdel jak w ruskim czołgu z tymi egzaminami na prawo jazdy
miałem 2 podejście w marcu i oczywiście muszę godziny dokupić bo po ponad 2 miesiącach z marszu i tak nie zdam, bo dużo rzeczy nie pamiętam

8

19:30 jedyne prawdziwe treści
Zapraszan na tvp 1

0

@justfootball błogosławione 5 lat dla Polski

1

@Coutinho007 zagubieni z lotu 29, o ten serial mi chodziło

1

@Barwindg dobra, znalałem, nie szukać xD

1

Kiedyś leciał serial, że samolot rozbił się na wyspie no i oni próbują tam przeżyć
coś jak "Zagubieni" tylko wersja dla dzieci, myślałem że leciało to na jakimś Jetix czy Fox Kids, ale nic nie znalazłem. Ktoś pamięta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?