La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 924 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

3

Jako że jest ostatnio bardzo popularny i gloryfikowany, chciałbym wyrazić również kilka wersów aprobaty z moich ust.

Donald to Pan Polityk,
Donald najlepszy jest,
Donalda trzeba szanować,
Legia CWKS.

11

@ToWinaSedziego to ten co ukradł Polakom 160 miliardów z OFE?

8

@contowsky oj tam, ale dzień dobry na klatce mówił

3

@contowsky O, OFE, dawno nie było...

2

@contowsky dokładnie ten sam, a także ten który przez 3 lata,zupełnie nic nie zrobił z Amber Gold

4

@contowsky oj tam, oj tam kto to pamięta

3

@ToWinaSedziego Gratuluję autorytetów.

5

@ToWinaSedziego to ten sam mąż stanu, co narobił w gacie ze strachu przed porażką, jak trzeba było w tym roku startować w wyborach prezydenckich? Zaiste, prawdziwie wielki polityk.

4

@ToWinaSedziego
W sumie masz rację, powinien przeprowadzić dochodzenie, zebrac dowody i wydać wyrok. A co miał zrobić premier państwa w sprawie pojedyńczej firmy? Prokuratura i KNF prowadziły dochodzenia.

2

@ToWinaSedziego
Skoro nie wiesz od czego jest KNF nie płacz na to co jest w gesti premiera, bo nie jest.

4

@kamill//
Rozumiem, że sam wyznaczasz kandydatów, a jeżeli oni odmawiają Ci startu to uważasz ich za tchórzy ? Rozumiem że pytałeś tego męża stanu, przewodniczącego najwiekszej partii europejskiej EPP czy wystartuje.

2

@pax mi osobiście to średnio zależało, żeby startował. Ale z grona sympatyków jego partii było słychać błagalne westchnienia, żeby wystartował. Jednak wielki mąż stanu odmówił - przecież publicznie to ogłosił, więc po co to bezsensowne wtrącenie, czy go pytałem? Nie pytałem, bo nie musiałem, sam powiedział.

4

@kamill//
Ale po co mu zarzucanie tchórzostwa? Jesli ktos nie miał ochoty startować, woli może polityke na wyższym poziomie niż polskie bagienko to zarzucanie mu tchórzostwa jest nie na miejscu i bez sensu. Poza tym w jego partii (chociaz trudno już mówic o jego partii po tym jak ja przejał Schetyna, teraz Budka) zdecydowano o wyborze innej osoby. Czy np. Braun z Konfederacji startuje? czy Kaczyński z PiSu startuje? A nie widzę abys pisał, że robią w gacie przed porażką?

2

@tristan87 miałem nadzieje, że ironia z tego posta będzie się na tyle wylewać, że nie będę musiał tłumaczyć iż nie jest to zaiste pieśń pochwalna...

4

@MarioVeB! Jeżeli nie wiesz komu podlega KNF, to przestań go nieudolnie bronić :)

1

@ToWinaSedziego Avatar mnie zmylił.

0

@ToWinaSedziego
Jeśli nie wiesz ,że Premier nie zajmuje sie takim rzeczami to kolejny raz "krowa która dużo ryczy, mało mleka daje"
Jak to masz w zwyczaju.
btw. Szkoda ,że nie płaczesz tak o Getinbank

3

@ToWinaSedziego
Amber Gold powstała w 2009r i w tym samym roku trafiła na liste ostrzeżeń KNF i jeszcze w 2009r. KNF złozyła doniesienie do prokuratury. Wysil się bardziej.

2

@MarioVeB!
Mnie zastanawia słowo "bankster". Słowo uwielbiane przez zwolenników jednego sluszego myslenia, gdy Petru załozył partie i ta partia miała dośc duże poparcie. Jednak gdy Morawiecki został premierem słowo juz nigdy nie pojawiło się w pzrestrzeni publicznej :))

1

@ToWinaSedziego Od grudnia 2009 roku Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegała, że Amber Gold nie posiada zezwolenia KNF na wykonywanie czynności bankowych, w szczególności na przyjmowanie wkładów pieniężnych w celu obciążania ich ryzykiem.

Więc chyba nie bardzo.

« Powrót do wszystkich komentarzy