O sobie

  • Zainteresowania Sport, muzyka, sztuka
  • Ulubiony zawodnik Cały skład
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Górnik Zabrze, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3403
  • Liczba komentarzy 326
  • Polecenia 927

Komentarze

1

@DonAndrzejos Cou według mnie świetnie, bramka i rusza lewą stronę.
Trincao dużo się pokazuje na prostopadłe, dużo ruchu ale mało piłek dostaje i jest to dosyć irytujące, ale asysta jest.
Frenkie dzisiaj słabo, bardzo słabo. Dużo strat i niepotrzebnych zagrań.

1

@Janiama coś tam dalej się kopie na orliku i lekkie treningi, ale kolana mi już nie pozwalają na większy wysiłek ;). Zwykle dwa, trzy treningi w tygodniu ze znajomym i jeden mecz w tygodniu z młodszymi chłopakami, którzy coś tam sobie grają lub grali poważniej w juniorach ;).

6

4

Niby José Mari Bakero, a dodali zdjęcie Stanisława Żółtka po detoksie.

0

@Dembouz1899 aplikacja Vinted, polecam!

Zobacz wszystkie

66

I znowu Ter Stegen pokazuje klasę, to powinien być kapitan, a nie ktoś kto schodzi z boiska z opuszczoną głową. Trzeba mieć szacunek do rywala oraz kibiców, także tutaj akurat bura za takie zachowania.

60

@lucca87 "jak jesteś taki kozak to pochwal się ile zarabiasz i się porównajmy:)" - Nie no, naprawdę? Chwalenie się swoimi zarobkami w internecie? Jesli urodziłeś się w 1987 to nie wiem co powiedzieć... Dorosły facet chwalący się na forum piłkarskim swoimi zarobkami. Wstyd.

48

Neymar po weekendzie w Polsce :D
https://m.jbzdy.co/obr/1035837/nejmar-d

38

@DonMatteo901 to jest dziecinada co Lewica wyczynia. Są za projektem, ale nie poprą go z Konfederacją bo po prostu ich nie lubią, istny cyrk i niedowierzanie. W tyle mieć dobro Polaków, ważne żeby nie wspierać "nazioli" jak to napisała Pani Żukowska, która tak nawołuje do tolerancji. Hipokryzja? Bez dwóch zdań. Została merytorycznie wyjaśniona w komentarzach pod twittem, a dalej prowadzi bitwy i smutno robi się na sercu gdy widzi się że zamiast działać i zmieniać coś na lepsze dla Polski bo taka jest ich praca to kłóci się bo "ja ich nie lubię psze pani". Nie tak to powinno wyglądać.

36

Według mnie częściej w tym sezonie szanse powinien dostawać... Samper. Mimo iż oglądałem tylko 30 minut tego meczu, to zauważyłem w nim wielka lekkość, swobodę ruchu. Gra tak jakby nie czuł w ogóle presji, jakby nie był młodym zawodnikiem wchodzącym do drużyny, tylko jak zawodnik, który już rozegrał w seniorach wiele spotkań. Przerzuty, kółeczka, gra wzajemna, podania prostopadłe, dobre podchodzenie do kolegów z drużyny i czytanie gry. Według mojej subiektywnej opinii, powinniśmy pielęgnować tego zawodnika i wprowadzać go do zespołu kosztem Gumbau, bo chłopak może się rozwinąć. Bardzo podobała mi się jego gra dzisiaj, z resztą jak całego zespołu! ;). Ta Barcelona Lucho jest magiczna, dziękujemy za piękne chwile! Visca el Barca! Pozdrowienia dla kibiców! ;).