0

https://zapodaj.net/f55dec06ee7b4.png.html
13k łapek po artykułem na wp?
Panie Duda, dobre wały tam kręcicie xD

3

Max Kolonko wczoraj ogłosił się Prezydentem RP. Ten to już w kosmosie lewituje a takie fajne filmy kiedyś nagrywał xD W takim tempie upośledzenia umysłowego to za rok ogłosi się imperatorem Drogi Mlecznej

0

@NeroTFP Lipski ten od Siary? xD

7

@Bykunn kryzys stulecia idzie, trzeba rodzimą gospodarkę wspierać, na gofry w Wejherowie byś pojechał :D

0

To kto tam jeszcze urwie pkt Realowi? :)

0

Najlepsze że jak Bilbałowi uda się zremisować z Realem to Real będzie mógł zremisować jeszcze raz a i tak będzie liderem, ja tu nie widzę dużego pola do popisu dla Barcelony

0

@Kusco15 Putin to człowiek służb i wychowany przez służby, nie mają do niego podjazdu :D

1

@Kubox genialny polityk, to jak rozprawił się oligarchami na początku prezydentury i dalsze działania jasno to pokazują, Tusk i Kaczyński to raczej nie ten kaliber co Władimir Władimirowicz :D

2

@lucas/catalan to Eliza Ibarra?

1

@Colon no ładnie malował, ale miał taki głos że po 2 filmach spałem jak suseł xD

18

@Kapitan hawk albo z gołą dupą na zimnym nie siada

2

@sebasek99 ja bym jeszcze stuna dał na wszelki wypadek

4

@norbi77 odpad ludzki - nic więcej
kary za takie przestępstwa są zdecydowanie za niskie

1

@kombo13 no chyba trzeba będzie tak pokombinować

1

Człowiek chce się napić kawy ale jest taki upał, że się nie da. Jak ktoś pija normalnie 2-3 kawy dziennie jak ja to wie co to za ból. I to są poważne problemy

1

@Tomek_TF dobrze gadasz Tomeczku xD

2

@Chakalaka Witam Pana Rafała.

1

polityka przyznawania banów, w szczególności dobór powodów i ich długości w stosunku do treści za jakie jest przyznawany jest co najmniej zastanawiający
ale jak to mówią "kto dostał na fcbarca bana ten się w cyrku nie śmieje"
witam po tygodniu przerwy

0

tak sobie oglądam wywiad z Patrisse Cullors, założycielką tego całego 'Black Lives Matter'
i ona jawnie mówi, że jest Marksistką, co o tym myślicie?

1

no fajnie zagrali chłopaki
to teraz sobie Real polideruje ;)

0

w kwestii polityki można się kłócić
w kwestii zmian podczas meczu wszyscy zgodni - są do dupy xD

1

@neeed dobrze że nie Bin Ladenem

0

https://zapodaj.net/cddf39d451e78.jpg.html
Lechu sie w tancu nie pieprzy, ktos wie gdzie taka kupic?

1

@NeroTFP cecha charakterystyczna osobowości paranoicznej, "wszyscy uknuli spisek i są przeciwko mnie"

0

podobno ostatnim pytaniem debaty ma być
"Jeśli ktoś z Podlasia mówi "ukradłem dla Ciebie rower", to oznacza, że będziesz miał dwa, czy że nie masz już żadnego?"
kto odpowie to wygrywa

3

chciałem napisać coś o finale Pucharu Włoch, ale widzę że ostatnio mało kto się tu piłką interesuje, może po wyborach coś ruszy :D

2

@VamosRakieta albo dobry marketing ;d za tęczowe opaski też pewnie pare groszy im wpadło

6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?