Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/f55dec06ee7b4.png.html
13k łapek po artykułem na wp?
Panie Duda, dobre wały tam kręcicie xD
3
Max Kolonko wczoraj ogłosił się Prezydentem RP. Ten to już w kosmosie lewituje a takie fajne filmy kiedyś nagrywał xD W takim tempie upośledzenia umysłowego to za rok ogłosi się imperatorem Drogi Mlecznej
0
@NeroTFP Lipski ten od Siary? xD
7
@Bykunn kryzys stulecia idzie, trzeba rodzimą gospodarkę wspierać, na gofry w Wejherowie byś pojechał :D
0
To kto tam jeszcze urwie pkt Realowi? :)
0
Najlepsze że jak Bilbałowi uda się zremisować z Realem to Real będzie mógł zremisować jeszcze raz a i tak będzie liderem, ja tu nie widzę dużego pola do popisu dla Barcelony
0
@Kusco15 Putin to człowiek służb i wychowany przez służby, nie mają do niego podjazdu :D
1
@Kubox genialny polityk, to jak rozprawił się oligarchami na początku prezydentury i dalsze działania jasno to pokazują, Tusk i Kaczyński to raczej nie ten kaliber co Władimir Władimirowicz :D
2
@lucas/catalan to Eliza Ibarra?
1
@Colon no ładnie malował, ale miał taki głos że po 2 filmach spałem jak suseł xD
18
@Kapitan hawk albo z gołą dupą na zimnym nie siada
2
@sebasek99 ja bym jeszcze stuna dał na wszelki wypadek
4
@norbi77 odpad ludzki - nic więcej
kary za takie przestępstwa są zdecydowanie za niskie
1
@kombo13 no chyba trzeba będzie tak pokombinować
1
Człowiek chce się napić kawy ale jest taki upał, że się nie da. Jak ktoś pija normalnie 2-3 kawy dziennie jak ja to wie co to za ból. I to są poważne problemy
1
@Tomek_TF dobrze gadasz Tomeczku xD
2
@Chakalaka Witam Pana Rafała.
1
polityka przyznawania banów, w szczególności dobór powodów i ich długości w stosunku do treści za jakie jest przyznawany jest co najmniej zastanawiający
ale jak to mówią "kto dostał na fcbarca bana ten się w cyrku nie śmieje"
witam po tygodniu przerwy
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/105561061_2685050361818432_4646526623139368623_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=xoKItsHGD9cAX9zQf2c&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=076c90a965e007e50f7b4de85a17db4e&oe=5F16506D
Rafał ma mocne wsparcie xD
0
tak sobie oglądam wywiad z Patrisse Cullors, założycielką tego całego 'Black Lives Matter'
i ona jawnie mówi, że jest Marksistką, co o tym myślicie?
1
no fajnie zagrali chłopaki
to teraz sobie Real polideruje ;)
0
w kwestii polityki można się kłócić
w kwestii zmian podczas meczu wszyscy zgodni - są do dupy xD
1
@neeed dobrze że nie Bin Ladenem
0
https://zapodaj.net/cddf39d451e78.jpg.html
Lechu sie w tancu nie pieprzy, ktos wie gdzie taka kupic?
1
@NeroTFP cecha charakterystyczna osobowości paranoicznej, "wszyscy uknuli spisek i są przeciwko mnie"
0
podobno ostatnim pytaniem debaty ma być
"Jeśli ktoś z Podlasia mówi "ukradłem dla Ciebie rower", to oznacza, że będziesz miał dwa, czy że nie masz już żadnego?"
kto odpowie to wygrywa
3
chciałem napisać coś o finale Pucharu Włoch, ale widzę że ostatnio mało kto się tu piłką interesuje, może po wyborach coś ruszy :D
2
@VamosRakieta albo dobry marketing ;d za tęczowe opaski też pewnie pare groszy im wpadło
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/104710905_3053269451394300_5131620360390720032_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Nt4_PnphgX0AX8fuxYf&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=aba4a880d06d2799587432e9ba627217&oe=5F113939
podobno w takich strojach w PL mają śmigać drużyny do końca sezonu
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/104085425_3053269534727625_609859001932828891_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=jTlyeiMzI5cAX8PWQGX&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a6ca6cf091e860db93140e9b5947d9c8&oe=5F0E544E
tutaj przód
6
https://zapodaj.net/2702abe6ce619.jpg.html
Moi prezydenci