1

@4drian0 to że nie pije wódy na każdym streamie nie oznacza, że nie zachowuje się jak patus

2

@RivaldoVitorBorba a czemu ludzie oglądają innych pato influencerów? xD

3

@Kapitan hawk pięknie la bamba dzisiaj wygląda XD

0

@chavez ha a mi się wydaje, że Rumunia powalczy bardziej z Holandią niż Turcja z Austrią

2

@MichuZ44 niestety to walka z wiatrakami, za dużo jest takich przypadków. W internecie jest pełno trolli i hejterów

2

@MichuZ44 internet jest pełen po*ebów, ale nie mam pojęcia jakim cudem ona została miss xD

0

@Radioactive9705 pieprzony Holyfield uderzał go głową to się doigrał

0

@4drian0 zawsze może jakiś karny z dupy gwizdnie albo anuluje prawidłowo zdobytą bramkę, who knows

0

@ZwyklyKibicBarcy04
1. Zaccagni vs Chorwacja
2. Stanciu vs Ukraina
3. Shaqiri vs Szkocja
4. Gjasula vs Chorwacja
5. Jović vs Słowenia

0

@insp1re dodam, że dała ten tutorial w zabawny sposób

1

@escarabajo warto dodać, że drużynom którym nie powiedzie się nawet w czwartej rundzie kwalifikacyjnej przyjdzie szansa gry w piątej rundzie, która umożliwia grę w barażach interkontynentalnych :D

0

jest 20 minuta meczu a Węgrzyn co pier**** głupoty to głowa mała. Specjalista mówi, że Calhanoglu powinien grać inaczej, bo jest słaby w roli, którą teraz gra. Barak dostaje drugą żółtą, a Węgrzyn że druga kartka musi być mocno zasłużona… xD nigdy nie zrozumiem po co go biorą do komentowania spotkań i komu się to podoba. Chłop brzmi jakby zjadł wszystkie rozumy świata. Zawsze mądrzejszy, pierwszy do skrytykowania, bo chyba że padnie gol po akcji to usłyszymy „fe-no-me-na-lna bramka”. Na selekcjonera go

4

@Odcinkowy ciekawe, ale bez tej żółtej kartki Dania również byłaby wyżej w tabeli ze względu na wyższą pozycję w rankingu uefa

1

@emeu no to 1984 i 2008, bo w 2000 grali w grupie z Anglią

0

@emeu 2008 i 2000

0

@Herato super zagadka, zapomniany zawodnik... sam nie wiedziałem, ale kusiło sprawdzić więc nie udzielam odpowiedzi

0

@Bobo25 nie generalizuj, to że tak napisało kilku użytkowników nie oznacza, że każdy tak tutaj uważa. Zauważyłem, że generalizowanie jest bardzo popularne na la bambie.

Ja najbardziej lubię Przemka Pełkę i jego komentarz, natomiast Wolski zawsze wydawał mi się być kibicem Realu Madryt.

0

@Bobo25 nigdy nie był

0

@Rastafarnianin w sumie to nie wygrali jeszcze nic :) ale fakt, że mogą dziękować Chelsea, bo by wpakowali hajs w błoto

EDIT: A przepraszam, wygrali Tarczę Wspólnoty 2023 :D

1

Anglicy wygrywają dwa pozostałe spotkania w grupie, Serbowie remisują z Danią i trzy ekipy będą miały po 2 pkt na koniec fazy grupowej

9

@BorzyKrzys no nwm ja wolę oglądać szkotów z championship i Shaqiriego walącego screamera niż przerzucanie piłki przez siatkę gdzie większość zagrań to ten sam schemat: przyjęcie kierunkowe do rozgrywającego, wystawienie i uderzenie xD

0

@zadafcb Celtics byli faworytem na wschodzie trzeci rok z rzędu, dwa razy zawiedli raz dowieźli i teraz "ah ci dziennikarze" xD

0

@aspr1me dlatego na Euro oglądam Kanał Sportowy :) fajnie posłuchać pana Strejlaua

0

@Herato Nowa Zelandia?

3

@misterio u nas podobnie

1

@macio_944 albo ta Forlana z Ghaną, piękne czasy były

1

@mekston xD pewnie chodzi o Koreę Płd

0

@Herato Rosja (znaki). Jednak nie, źle doczytałem, Rosjanie nie grali na każdym mundialu

0

@tristan87 @Herato nie osłabiajcie mnie: https://www.transfermarkt.pl/borussia-dortmund_malaga-cf/index/spielbericht/2301901 w ostatniej akcji bodajże 3 czy może nawet 5 zawodników BVB było na spalonym a mimo to bramkę uznano

1

@Herato Caballero, eh 30 sekund za późno. Nie rozumiem jak Lewandowski pokrzyżował plany Maladze jak to Santana strzelał decydującą bramkę (ze spalonego)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?