Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@4drian0 to że nie pije wódy na każdym streamie nie oznacza, że nie zachowuje się jak patus
2
@RivaldoVitorBorba a czemu ludzie oglądają innych pato influencerów? xD
3
@Kapitan hawk pięknie la bamba dzisiaj wygląda XD
0
@chavez ha a mi się wydaje, że Rumunia powalczy bardziej z Holandią niż Turcja z Austrią
2
@MichuZ44 niestety to walka z wiatrakami, za dużo jest takich przypadków. W internecie jest pełno trolli i hejterów
2
@MichuZ44 internet jest pełen po*ebów, ale nie mam pojęcia jakim cudem ona została miss xD
0
@Radioactive9705 pieprzony Holyfield uderzał go głową to się doigrał
0
@4drian0 zawsze może jakiś karny z dupy gwizdnie albo anuluje prawidłowo zdobytą bramkę, who knows
0
@ZwyklyKibicBarcy04
1. Zaccagni vs Chorwacja
2. Stanciu vs Ukraina
3. Shaqiri vs Szkocja
4. Gjasula vs Chorwacja
5. Jović vs Słowenia
0
@insp1re dodam, że dała ten tutorial w zabawny sposób
1
@escarabajo warto dodać, że drużynom którym nie powiedzie się nawet w czwartej rundzie kwalifikacyjnej przyjdzie szansa gry w piątej rundzie, która umożliwia grę w barażach interkontynentalnych :D
0
jest 20 minuta meczu a Węgrzyn co pier**** głupoty to głowa mała. Specjalista mówi, że Calhanoglu powinien grać inaczej, bo jest słaby w roli, którą teraz gra. Barak dostaje drugą żółtą, a Węgrzyn że druga kartka musi być mocno zasłużona… xD nigdy nie zrozumiem po co go biorą do komentowania spotkań i komu się to podoba. Chłop brzmi jakby zjadł wszystkie rozumy świata. Zawsze mądrzejszy, pierwszy do skrytykowania, bo chyba że padnie gol po akcji to usłyszymy „fe-no-me-na-lna bramka”. Na selekcjonera go
4
@Odcinkowy ciekawe, ale bez tej żółtej kartki Dania również byłaby wyżej w tabeli ze względu na wyższą pozycję w rankingu uefa
1
@emeu no to 1984 i 2008, bo w 2000 grali w grupie z Anglią
0
@emeu 2008 i 2000
0
@Herato super zagadka, zapomniany zawodnik... sam nie wiedziałem, ale kusiło sprawdzić więc nie udzielam odpowiedzi
0
@Bobo25 nie generalizuj, to że tak napisało kilku użytkowników nie oznacza, że każdy tak tutaj uważa. Zauważyłem, że generalizowanie jest bardzo popularne na la bambie.
Ja najbardziej lubię Przemka Pełkę i jego komentarz, natomiast Wolski zawsze wydawał mi się być kibicem Realu Madryt.
0
@Bobo25 nigdy nie był
0
@Rastafarnianin w sumie to nie wygrali jeszcze nic :) ale fakt, że mogą dziękować Chelsea, bo by wpakowali hajs w błoto
EDIT: A przepraszam, wygrali Tarczę Wspólnoty 2023 :D
1
Anglicy wygrywają dwa pozostałe spotkania w grupie, Serbowie remisują z Danią i trzy ekipy będą miały po 2 pkt na koniec fazy grupowej
9
@BorzyKrzys no nwm ja wolę oglądać szkotów z championship i Shaqiriego walącego screamera niż przerzucanie piłki przez siatkę gdzie większość zagrań to ten sam schemat: przyjęcie kierunkowe do rozgrywającego, wystawienie i uderzenie xD
0
@zadafcb Celtics byli faworytem na wschodzie trzeci rok z rzędu, dwa razy zawiedli raz dowieźli i teraz "ah ci dziennikarze" xD
0
@aspr1me dlatego na Euro oglądam Kanał Sportowy :) fajnie posłuchać pana Strejlaua
0
@Herato Nowa Zelandia?
3
@misterio u nas podobnie
1
@macio_944 albo ta Forlana z Ghaną, piękne czasy były
1
@mekston xD pewnie chodzi o Koreę Płd
0
@Herato Rosja (znaki). Jednak nie, źle doczytałem, Rosjanie nie grali na każdym mundialu
0
@tristan87 @Herato nie osłabiajcie mnie: https://www.transfermarkt.pl/borussia-dortmund_malaga-cf/index/spielbericht/2301901 w ostatniej akcji bodajże 3 czy może nawet 5 zawodników BVB było na spalonym a mimo to bramkę uznano
1
@Herato Caballero, eh 30 sekund za późno. Nie rozumiem jak Lewandowski pokrzyżował plany Maladze jak to Santana strzelał decydującą bramkę (ze spalonego)