0

@pt9 herosy 3 na kompie czy na planszy?

0

@Linnox taka ciekawostka, Cavani przyszedł na świat trzy tygodnie po Suarazie w tym samym szpitalu, a przynajmniej tak mi się obiło o uszy :D

0

@Comentateiro Równie dobrze mogłeś pozbyć się tych niepotrzebnych negacji i napisać, że połowa zarabiała tyle lub mniej, a druga połowa tyle lub więcej :D

3

@D10SLEO a nad nami Szwajcaria :D

2

@Radioactive9705 Houllier odszedł 4 lata temu

1

0

@Bulbulator najpierw drużyny z miejsc 9 - 24 grają ze sobą w parach o dołączenie do zespołów z miejsc 1 - 8 i wtedy już drabinka

0

haha coś im nie wyszło najwyraźniej i gdy pokazywali w tle finały rok po roku to zamiast finału 2011 pokazali mecz z 2009 :D

0

@FcPortoFan1999 powiedz który dzień która godzina :D

0

@FcPortoFan1999 przecież tam też nowe formaty XD
@Muszynianka tak, jak zawsze :) no coś trzeba przecież złożyć winę za to, że Real to jeden z najlepszych klubów w Europie

1

@Muszynianka nie, dlaczego? nowy format pociąga za sobą konieczność zmiany formy losowania

2

@Luciano99 a 115 charges? Dzisiaj mówimy, że City to dobrze zarządzany klub, ale cofnijmy się dekadę do tyłu i jak wieszano na nich psy za wydawanie horrendalnych pieniędzy, za to że to 'arabski' klub etc. Nie sztuka władować masę hajsu w klub i po kilkunastu latach tym zarządzać by wychodzić tylko lekko na minus :) a Chelsea i Man Utd to patologia i dziwię się zawodnikom, że podpisują tam kontrakty, no ale $$$

2

@Herato wydaje mi się, że Barcelona 2009

0

@FcPortoFan1999 jak jackpot to Dzordzo

1

@Herato Jorginho, już kiedyś był w twoich zagadkach

3

@ranger3120 w czerwcu czekałem 7h, więc może polecam uzbroić się w cierpliwość xD

0

@NeroTFP1 a czy to nie była ta zagrywka w siatkę?

0

@kanver_ ściągali towar z Ameryki, chcą zarobić

4

@Kapitan hawk nigdy nie zrozumiem fenomenu tej przyśpiewki, jak wiele lubię tak tą uważam za żenującą : /

2

@Culer9002 a Peter Crouch?!

1

@pt9 wciśnij download, nie dziękuj.

0

@revolution33 no właśnie dlatego nie jest brany pod uwagę w ZP, bo nie jest medialny xD ZP to konkurs popularności od jakiegoś czasu

2

@Janas11224 błąd, który nie był błędem. No nieźle, najmniejsza pomyłka? Jeszcze lepiej. I Marciniak i Taylor powinni beknąć za swoje błędy popełniane na boisku. Do dzisiaj nie rozumiem karnego dla PSG w meczu z Newcastle

0

@TheNekro94 no proszę cię :D SAF legenda, chłop odmienił Man Utd i zrobił z nich jeden z największych klubów na świecie, a Southgate jest znany z tego, że ma mega pakę na każdym turnieju, grają padakę i dokulali się do dwóch finałów mając niezbyt trudne drabinki...

4

Był jak bulterier, jak wściekły byk... jak Tommy Lee Jones w Ściganym...

32

@PatrykBarca Donnarumma nie grał tak źle, rozczarowaniem na bramce był imo Lunin

0

@NeroTFP1 i git, jeszcze La Liga

1

@Radioactive9705 a to z tym finałem jest związana legenda, że niemców czymś rzekomo naszprycowano w przerwie, a okazało się, że lekarz zastosował placebo

0

@NeroTFP1 ona już nie Dolata?

1

@4drian0 to że nie pije wódy na każdym streamie nie oznacza, że nie zachowuje się jak patus

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?