10

@Yosemite dzisiaj wypada dwutygodnica tego pięknego strzału

2

@Comentateiro zagraliśmy bez Lągle :(

22

@Encore pościki z przeprosinami napisane na socialach, więc lecimy

4

@MichuPlayPL przecież to piszą zupełnie inni ludzie...

1

@Mula jeszcze trzy rundy

1

@Lub567 lepiej iść do pracy niż studiować "bylecoistykę". Młodzi ludzie, po szkole średniej nadal potrafią nie mieć żadnego pomysłu na siebie i idą na jakiekolwiek studia z myślą, że z czasem coś im przyjdzie do głowy. Mija 5 lat, zostają magistrami, a w głowach nadal zero pomysłów i prawie zero perspektyw po słabych studiach. Smutne, ale prawdziwe

13

@Yosemite W wywiadzie powiedział, że po obronie tego karnego myślał, że to jeszcze nie jest koniec :D

0

@Pawlak1992 on pokazuje "LM" co znaczy "Leo Messi", tą cieszynką Bonucci chciał pokazać światu komu należy się Złota Piłka 2021

0

@AmigoBlancos przecież to burackie zachowanie, przegrywać trzeba umieć, a srebrny medal należy docenić, zwłaszcza na ich miejscu

0

@abram3k to chyba pomyłka i Anglicy biją tu swoich, którzy wtargnęli na stadion bez biletu. Nie widać nikogo w koszulce Italii. W każdym razie chore

1

Wiecie może gdzie dostanę koszulkę Argentyny, w której grali na tegorocznym Copa? Wszędzie gdzie szukam widzę tylko w rozmiarówce dziecięcej :/

0

@D10SLEO o tej maszynie?

4

@ElKamil dodatkowo ciągle przyp***dala się do zawodników głupimi tekstami typu "powinien zrobić to lepiej", "trzeba było to zrobić inaczej". Nie da się go słuchać, szkoda, że jest w parze z Borkiem

1

@Janiama dokładnie, mi również przypomina Klinsmanna

0

@tristan87 #WolskiNaFinał

2

@Encore Garcia statycznie? To tylko człowiek, Chiesa zrobił szybki zwód i ciężko było zdążyć z zablokowianiem. Bywa

0

@VegetaPolska to nie kartka, taka kieca

0

@Tarins a gdzie podróżowali Duńczycy, Włosi i Hiszpanie w fazie grupowej? Coś dziwne te staty

Przypuszczam, że przedstwiają stan na koniec fazy 1/8 finału

1

@4drian0 półfinały również na Wembley

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 jedynym błędem było zbyt późne zastąpenie Brzęczka Sousą. Zibi jest jaki jest, ale niektórzy dziennikarze w tym kraju to naprawdę dno. Zibiemu trzeba dać czas aby wyciągnął wnioski po swoich obu kadencjach, ale co jak co chociaż zakwalifikowaliśmy się na Euro dwukrotnie i MŚ. Niestety, poszło jak poszło.

1

@Stagiryta wystarczy, że Francja ich ogra 3-0

0

@kamil295 pick z drugiej rundy również oddali do GSW

0

@Nazio87 może zejść na 3 jeśli przegra z Czechami, a Szkocja wygra z Chorwacją. Wówczas bilans bramek zdecyduje, więc szansa jest

0

Dzisiaj mecz o awans, Chorwacja - Szkocja, polecam. Spotkanie komentować będzie duet Wolski - Kosowski

4

@cchesterr43 cały mecz był świetny :)

0

@ShinobiQWE Czesi byli nawet w finale Euro ;)

21

Zatem oficjalnie, Macedonia Północna pierwszą drużyną, która pożegnała się z Euro. W sobotę możemy zostać drugą ekipą z takim osiągnięciem. Holandia zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie.

3

@ranger3120 z pistacją jak z kobietą

0

Kuszczak ekspertem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?