Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Yosemite dzisiaj wypada dwutygodnica tego pięknego strzału
2
@Comentateiro zagraliśmy bez Lągle :(
22
@Encore pościki z przeprosinami napisane na socialach, więc lecimy
4
@MichuPlayPL przecież to piszą zupełnie inni ludzie...
1
@Mula jeszcze trzy rundy
1
@Lub567 lepiej iść do pracy niż studiować "bylecoistykę". Młodzi ludzie, po szkole średniej nadal potrafią nie mieć żadnego pomysłu na siebie i idą na jakiekolwiek studia z myślą, że z czasem coś im przyjdzie do głowy. Mija 5 lat, zostają magistrami, a w głowach nadal zero pomysłów i prawie zero perspektyw po słabych studiach. Smutne, ale prawdziwe
13
@Yosemite W wywiadzie powiedział, że po obronie tego karnego myślał, że to jeszcze nie jest koniec :D
0
@Pawlak1992 on pokazuje "LM" co znaczy "Leo Messi", tą cieszynką Bonucci chciał pokazać światu komu należy się Złota Piłka 2021
0
@AmigoBlancos przecież to burackie zachowanie, przegrywać trzeba umieć, a srebrny medal należy docenić, zwłaszcza na ich miejscu
0
@abram3k to chyba pomyłka i Anglicy biją tu swoich, którzy wtargnęli na stadion bez biletu. Nie widać nikogo w koszulce Italii. W każdym razie chore
1
Wiecie może gdzie dostanę koszulkę Argentyny, w której grali na tegorocznym Copa? Wszędzie gdzie szukam widzę tylko w rozmiarówce dziecięcej :/
0
@D10SLEO o tej maszynie?
4
@ElKamil dodatkowo ciągle przyp***dala się do zawodników głupimi tekstami typu "powinien zrobić to lepiej", "trzeba było to zrobić inaczej". Nie da się go słuchać, szkoda, że jest w parze z Borkiem
1
@Janiama dokładnie, mi również przypomina Klinsmanna
0
@tristan87 #WolskiNaFinał
2
@Encore Garcia statycznie? To tylko człowiek, Chiesa zrobił szybki zwód i ciężko było zdążyć z zablokowianiem. Bywa
0
@VegetaPolska to nie kartka, taka kieca
0
@Tarins a gdzie podróżowali Duńczycy, Włosi i Hiszpanie w fazie grupowej? Coś dziwne te staty
Przypuszczam, że przedstwiają stan na koniec fazy 1/8 finału
1
@4drian0 półfinały również na Wembley
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 jedynym błędem było zbyt późne zastąpenie Brzęczka Sousą. Zibi jest jaki jest, ale niektórzy dziennikarze w tym kraju to naprawdę dno. Zibiemu trzeba dać czas aby wyciągnął wnioski po swoich obu kadencjach, ale co jak co chociaż zakwalifikowaliśmy się na Euro dwukrotnie i MŚ. Niestety, poszło jak poszło.
1
@Stagiryta wystarczy, że Francja ich ogra 3-0
0
@kamil295 pick z drugiej rundy również oddali do GSW
0
@Nazio87 może zejść na 3 jeśli przegra z Czechami, a Szkocja wygra z Chorwacją. Wówczas bilans bramek zdecyduje, więc szansa jest
0
Dzisiaj mecz o awans, Chorwacja - Szkocja, polecam. Spotkanie komentować będzie duet Wolski - Kosowski
4
@cchesterr43 cały mecz był świetny :)
0
@ShinobiQWE Czesi byli nawet w finale Euro ;)
21
Zatem oficjalnie, Macedonia Północna pierwszą drużyną, która pożegnała się z Euro. W sobotę możemy zostać drugą ekipą z takim osiągnięciem. Holandia zapewniony awans z pierwszego miejsca w grupie.
3
@ranger3120 z pistacją jak z kobietą
0
Kuszczak ekspertem XD