Arn3th
Dołączył/a: wrzesień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojcio no nie sądzę, mówią o duperelach zamiast skupić się na tym co na boisku
1
@IronSanHybrid ale my właśnie gramy ze Słowacją :/ Szpaku dzisiaj pomylił się mówiąc o Słowenii
3
Z tego co widzę to Kjaer nie ułożył Eriksena w pozycji bocznej, bo jak Chris padł tak leżał do momentu przybycia służb. Za to prawdopodobnie upewnił się czy nie połknie języka.
Świetne zachowanie Kjaera ale nie wierzcie we wszystko co przeczytacie, widziałem nawet tekst o tym, że kapitan Duńczyków resuscytację przeprowadzał...
0
@NaFazieHitman wówczas rodzic musiałby tłumaczyć dlaczego wyłączył TV :D
3
@Admin030 jak w latach siedemdziesiątych, czasem może pokażą tarczę zegara
0
@Ewelinax podejrzewam, że niestety UEFA nie wyciągnie z tego lekcji...
6
@eXi
0
@neeed wszystko z jednego spotkania, którym był mecz o tarczę wspólnoty w 2020 :D dla kontrastu wrzucam:
0
@Progressive No nie wiem, dzisiaj koziołkom nie siedziały trójki, a występ Hardena w pozostałych spotkaniach pod znakiem zapytania.
0
@amanter z córką Maradony nie jest od 2012 r
0
@lukasz9197 Kaká
0
@Mizander Sousa to wyjaśnił krótko „Na wahadle nie sprawdził się, a do środka mamy lepszych”
1
@Encore zasługiwać zasługiwałby, ale czy dostałby? Nie wiem
0
@Pogba trochę szklany ten Konate :/
5
@DaPidejpi nie no, od jakiegoś czasu mówiło się o tym
2
@MesQueUnClub96 gdyby United wygrał to Monaco miałoby zapewniony awans do fazy grupowej
0
@KacperVEB klasa. Szacun za to, że wrócił na ławkę kiedy go potrzebowali, szacun za rezygnacje z odpraw.
10
@takisobiektos Donnarumma domagał się 10 mln netto (20 mln brutto) za sezon, Maignan będzie zarabiał 2,8 mln netto, co daje 4,2 mln brutto (zniżka 50% podatku dla obcokrajowca). W ujęciu 5 letnim są to kolejno wydatki 100 mln na Gigio i 21 mln euro na Mike'a. Różnica kolosalna.
1
@FC1899Barca @LambiPL może otworzą w przyszłości gdzieś Jurassic Park
1
@maroon ten który klaszcze
1
@Jakchcesz to zacznij oglądać mecze innych zespołów
0
@mientusek1407 bo nie wygrał finału? Bruno ciągnie za uszy cały Manchester United. Bez niego nawet w tym finale nie graliby, ba pewnie nawet nie byliby obecni w top 4 w lidze
2
Zbliżenie na Bońka rozmawiającego z Fergusonem. Czekam na memy
0
@PlsNotAtletico bodajże 11/12
1
@PatrychoO jak Błaszczykowski z Portugalią
0
@kaamil1910 a najgorsze jest to, że klub nawet żadnego oświadczenia nie wyda, że potępia takie zachowanie
4
@DonMatteo901 zaraz wpadną dzielni rycerze p0lskiej piłki klubowej i rozgonią towarzystwo...
3
@DLFCB "Villareal" - też z błędem
0
@itmustbejoke za to ci z Celticu nie zostaliby pobici ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Homeopata8989 Juventusowi wyjdzie na plus odejście Ronaldo. Natomiast szkoda, że Conte odchodzi :/ rodzą się dwa pytania, kto teraz za sterami Interu i gdzie trafi Conte?