Arkon
Dołączył/a: czerwiec 2011
18 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OsamaDembele To jest właśnie klasa Lewego, której wielu na Rambli nie dostrzega.
0
@Bobo25 Dopiero po naszym prowadzeniu, interwencje Szczeny były ważniejsze.
0
@TheNekro94 Tylko 2 powiadasz. :) Gdyby było 2-0 do przerwy i gra w 10, to jakie mielibyśmy szanse?
1
Awans na MŚ na pewno cieszy, ale nie zapominajmy, że mieliśmy w pierwszej połowie mnóstwo szczęścia i znakomitego Szczęsnego w bramce. Poza tym Góralski powinien dostać czerwoną kartkę. Ale oczywiście wielkie brawa dla Czesia i naszych graczy. Mnie najbardziej zaimponował spokój Lewego przy karnym. Tego może mu pozazdrościć nawet Leo.
0
@Yoshi94 Tu masz jeszcze najnowsze, warte obejrzenia seriale https://www.serialowa.pl/323570/hbo-max-najlepsze-seriale-max-originals-lista/
Ja polecam "Hacks".
0
@Szreko Może to jest problem MU? Za dużo do powiedzenia mają trenerzy. Oczywiście powinni mieć duży wpływ,ale jednak przede wszystkim tym powinien zajmować się dyrektor sportowy, bo trenerzy się niestety zmieniają, a bałagan zostaje. Jak najszybciej powinni znaleźć trenera na nowy sezon i z nim ustalić strategię- kogo pozyskują, a kogo sprzedają. Niby na dniach miał być ogłoszony nowy trener, a tu ciągle cisza.
1
Wiele osób pyta co oglądać na HBO Max. Tu fajna podpowiedź
0
@Szreko Tak naprawdę od sprzątania jest dyrektor sportowy, trener nie ma aż takiego wpływu. Przede wszystkim za Mou MU nie dało się oglądać, a za Ole niektóre mecze były naprawdę super widowiskami. Martial jak sam napisałeś ma talent, może odpowiedni trener będzie potrafił ten potencjał wyzwolił. Rash tym bardziej, w De Beeka nie wierzę, on nawet w Evertonie się nie sprawdza.
0
@Szreko Moim zdaniem Mou już więcej by w MU nie zdziałał, co zresztą udowodnił w Totkach. Dla mnie jest totalnie wypalony i powinien być ekspertem w tv, tu podobno był świetny. Moyes miał ciężko, bo ówczesny MU był słabszy kadrowo niż obecny, moim zdaniem.
To co mi się podoba, to fakt że większość graczy jest co najwyżej wypożyczona i nowy trener może zdecydować czy potrzebny mu choćby Martial czy Van De Beek albo właśnie Rash.
1
@Ojciec5tkidzieci Albo kultowym Sześć stóp pod ziemią.
1
@Ghotti Jak Netflix nie obniży ceny, to może mieć problem, tym bardziej że ponoć chce walczyć z dzieleniem konta.
1
@hayek Z nowszych jeszcze podobały mi się Skandal w angielskim stylu, Ogrodnicy, Sceny z życia małżeńskiego. Mare z Easttown. Nie zapominajmy o nagrodzonym Oskarem King Richard zwycięska rodzinka.
0
@Ghotti Akurat w HBO jest dużo miniseriali, choćby "Mare z Easttown". Netflix i bajki powiadasz, jednak tu rządzi Disney. :)
1
Niestety nie wierzę w transfer Lewego do Barcy, ale byłoby pięknie, gdyby tu trafił. Polak w Dumie Katalonii, to byłoby coś pięknego.
0
@Ghotti Amazon jest świetny, ale jednak dużo więcej nowości jest na HBO Max.
2
@JimMorrisonFCB Z nowszych seriali choćby "Hacks", ze starszych to oczywiście "Czarnobyl" czy "Kompania Braci". Z filmów, to Diuna, Matrix, za chwilę Bond i Batman. Ja polecam Amazona- "Mozart in the jungle" czy "Reacher".
0
@hayek Zdecydowanie.
0
@Ghotti Żartujesz? HBO Max masz Diunę, Matrixa, za chwilę nowego Bonda i Batmana, nie mówiąc o świetnych serialach, na Amazonie mnóstwo świetnych seriali. Netflix widzę przekonał Cię marketingiem. :)
0
Disney+ w Polsce 14 czerwca. Cena też jest atrakcyjna, bo 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł rocznie co daje 24 zł za miesiąc. Do tego w 4K. HBO Max za 20 zł, Amazon za 49 zł rocznie i teraz Disney+. Za te 3 serwisy wychodzi taniej niż za samego Netflixa. :)
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/disney-w-polsce-kiedy-i-jaka-cena.html
0
@Szreko Ja akurat jestem absolutnym przeciwnikiem Mou. To jest strasznie toksyczny gość i nigdzie nie wytrzymuje dłużej niż 3 lata. Poza tym on zalicza masakryczny spadek- teraz nawet w Romie radzi sobie średnio. Za to Moyes w WHU jest świetny, a ma w ataku Antonio, z całym szacunkiem. Rash chyba ma jakieś problemy mentalne, może nowy trener do niego trafi, bo talent ma niesamowity.
0
@Szreko Jak na tak dobrego i młodego piłkarza, to cena wydaje się okazyjna. Najważniejsze, żeby w końcu zaufano trenerowi, bo ciągle mi się wydaje, że choćby Moyes nie dostał prawdziwej szansy. Ciekawe czy naprawdę Rash może odejść?
0
@Szreko Pewnie dużo zależy od tego, który zespół będzie w top 4. Dla wielu graczy występy w LM są kluczowe. Poza tym fajniej się wchodzi do takiej ekipy jak Arsenal niż MU, gdzie ciągle wypływają jakieś kwasy. Tak naprawdę nie wiadomo czy PSG zwolni Pochettino. Każdy trener ma swoje wady i zalety. Ten Haga chętnie bym zobaczył w Premier League, ale on nigdy nie pracował z gwiazdami pokroju CR7, Poche ma już takie doświadczenie.
1
@P33ck Też Cannavaro, jeden z nielicznych stoperów wyróżnionych ZP. Van Dijk też wielki sezon rozegrał.
0
@Szreko Podobno nawet Tielemans jest bliżej Arsenalu, a nie MU. Ponoć jest wyceniany tylko na 30 mln, bo kończy mu się kontrakt. To byłby prawdziwy przechwyt. Miejmy nadzieję, że po tym sezonie MU w końcu zrobi dobre zakupy i przede wszystkim zatrudni odpowiedniego trenera. Podobno najbliżej jest Pochettino.
1
@P33ck Trudno zbudować dobry zespół jak najlepsi ciągle odchodzą- przed sezonem Upamecano, Konate czy Sabitzer. Po sezonie pewnie świetny Nkunku.
0
@Szreko Arsenal też fajną drogą poszedł, bo ściąga młodych, przyszłościowych graczy i stawia na wychowanków. Do tego jest niespodziewanie blisko top 4. Nawet tacy bogacze jak MC czy Chelsea mają świetne akademie.
1
@P33ck Jasne, że tak. Jednak nawet w Bundeslidze piłkarze w ankiecie wypowiedzieli się, że najlepszą ligą jest Premier League. Trudno poważnie traktować ligę, gdzie od tylu lat jest jeden zwycięzca. Nawet Liga francuska czy włoska mają innych triumfatorów. Pod tym względem nuda.
0
@Szreko Mnie zszokowało, że z 5 najlepiej opłacanych piłkarzy Premier League aż 4 gra w MU. Szastanie kasą aż niewiarygodne. Najlepsi, według Ciebie, wychowankowie MU grający obecnie w tym klubie, ale też w innych zespołach.
0
@P33ck Widziałem i zgadzam się, że Bundesliga nie ma startu do Premier League. Dziwnie mi się wydaje, że Lewy miałby już ZP gdyby grał w Anglii albo Hiszpanii.
1
@fart A jeszcze w styczniu byli poza play off. Niesamowita seria, oby to utrzymali, liczę na finał wschodu przynajmniej.