Alo_Vi
Dołączył/a: kwiecień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 tak wymusza, że koledzy albo nie podają a jak podadzą to zachwyt nad piękną asystą. Podobnie w ostatnim meczu, jak Lewy "wymusił" podanie od Lamine.
Mówimy o poprzednim sezonie jeśli chodzi o punkty zdobyte przez Lewego. Pierwszy sezon był specyficzny jeśli chodzi o styl gry Barcelony, wielu zawodników mówiło, że grali aby strzelić na 1:0 i przejść do obrony. Jeśli myślisz, że bez Lewandowskiego na boisku Barcelona wygrałaby sezon 22/23 to nie widziałeś tych meczów
0
@4Fabregas4 co ty gadasz. 19 bramek Lewandowskiego dały Barcelonie 19 punktów, bez tych bramek Barcelona byłaby na 6 miejscu w tabeli
0
@4Fabregas4 Kane i Lewandowski nie grają sami koleś. "Szukają na siłę"? Widziałeś jakie podania dostawał Lewy rok w poprzednim sezonie? To on szukał tych podań a nie inni zawodnicy
0
@kanver_ nie lepszy ale bardziej znaczący dla zespołu
0
@Borneo młodzi zawodnicy powinni uczyć się pracy poza treningiem żeby być w 100% przygotowanym do gry
0
@norbi77 coś w tym złego? Przynajmniej gra dla klubu, a nie jak inne "legendy" biorą hajs i już w tym klubie dawno nie grają
1
@Fake69 to mało wiesz koleś
1
Komentarz usunięty
0
@normasubiektywna a co może ma podawać wszystko dziennikarzom jak na tacy? Nie dla psa kiełbasa
0
Mam nadzieję, że Hansi Flick nie czyta i nie słucha hiszpańskich mediów, przecież to banda idiotów w większości. DNA Barcelony? Styl Barcelony? Kogo to obchodzi, liczy się tylko i wyłącznie wynik końcowy
0
Niech przemawia
0
@Jackazz już się bałem, że Nike odpuściło sobie starania o Barcelonę
0
@Jackazz nowa umowa z Nike upadła? Gdzie to przeczytałeś?
0
@Jackazz co nie oznacza, że nie mają 10mil na transfer, płatność za rejestrację to inna sprawa, i w sumie nie jest to żadna płatność tylko różnica pomiędzy limitem kosztu prowadzenia drużyny a budżetem płacowym drużyny, jeśli jest negatywna nie można rejestrować kolejnych piłkarzy
0
@Lokusekpl jakie wydatki? Pieniądze na utrzymanie klubu, pracowników i wszystkiego do okoła dotyczą kompletnie innego budżetu niż pieniądze na transfery. A jeśli nie posiadali pieniędzy na transfer to po co mieliby składać ofertę
0
@BIGCULES tak 100 mil to sporo, zastanawiam się tylko czy nowy format będzie miał wpływ na sprzedaż biletów i czy kluby na tym nie stracą, bo to jakie mecze grasz u siebie i na wyjeździe było ustalone losowo, więc niektóre kluby mogą grać "lepsze mecze" na wyjeździe. Czas pokaże jak nowy format wpłynie na kluby pod względem finansowym
0
@graco14 masz rację
7
Nie wierzę, nie ma szans, że tak duży klub nie posiadał 10 mil na transfer. Myślę, że to kolejne wymysły katalońskich dziennikarzy
0
@jeronimofrancisco mogą zaskoczyć, czemu nie. Nie do tego odnosiłem się w moim krótkim komentarzu. "Obecnie bez Mbappe mają prawdziwą „druzyne”", do tego się odniosłem. Masz na myśli to, że Mbappe był ponad drużynę? Może coś w tym być, ale nie mów, że piłkarsko wyszli na tym lepiej
1
@fotohobby nie rozumiem, mecze są już ustalone i gdzie będą rozgrywane. Jaka to loteria?
0
@BIGCULES z tego co policzyłem drużyna, która wygra wszystkie mecze może zgarnąć około 102mil euro
0
@jeronimofrancisco lol
0
@Adddi teraz każdy mecz będzie grany jak mecz o wszystko, zero kalkulacji
0
@Lewandinho po pierwsze trudno powiedzieć na kogo mogliśmy trafić haha
1
@BIGCULES prawda, ale prędzej UEFA wróci do starego systemu niż powstanie superliga
1
@malicinho losowanie grup też było loterią
0
@Kamazinho https://www.capology.com/player/clement-lenglet-34867/. Oryginalny kontrakt opiewał na 12mil rocznie, potem dostawał mniej. Ale masz rację, będą musieli go spłacić
0
@FLYP prestiż. Tak po prostu, żeby tak nie było to nikt nikt nie myślałby o tym, żeby grać z numerem 7, 10 czy 9.
0
@Kamazinho normalnie ma 12
0
Mniej pier*olenia, hiszpańscy dziennikarze