Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Dari0G Barca po drugiej stronie Atlantyku.
1
Obrona kryminał odwala.
3
Kontaktowa NYCFC. Strzelcem bramki Justin Haak.
3
@mekston Zbyt przyjemnie było :/
0
@davidek1997 Jeden mecz na terenie drużyny wyżej rozstawionej w sezonie zasadniczym.
6
Drugi gol Allende.
1
@mekston Allende on fire!
2
@macio_944 Jeden mecz. Tylko jedna faza playoff jest do 2 wygranych.
2
@mekston Brameczka.
1
Pięknie Tadek Allende!
3
Amerykańce potrafią w Atmosferę.
Carlitos będzie oglądał goata.
4
Flamengo mistrzem Ameryki Poł po raz czwarty. Jadą na puchar interkontynentalny, gdzie zmierzą się z Cruz Azul Bogusza w fazie derby of americas. Bukują też bilety na kmś 2029r.
3
@blakkudium @FCB24 Pamiętajcie, że w Conmebol czerwo jest wtedy, kiedy noga odpadnie.
1
@blakkudium Flamengo blisko dubletu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Składy na finał wschodu.
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @Tollusiek @Lanosss @Giwera
3
@escarabajo Trybuna górska też całkiem całkiem.
2
@FCB24 Nie głupie, bo kiedyś był dwumecz w finale.
Od 2019 jest jeden mecz finałowy.
5
Piękna atmosferka i piękny widok.
4
Filipe Melo i Julio Cesar wnoszą najważniejszy tytuł w latynoskiej piłce klubowej.
Nasz Carles też się pojawił.
2
@Cryptolis Ludwik zamulił ostatnio i nie zgłosił partii na czas XD.
3
@Trojanek23 Idziesz pod sąd narodowy!
2
Dublet Sorlotha.
2
@escarabajo Smutny dzień dla argentyńskiej piłki klubowej, bo Brazole podgonili w klasyfikacji historycznej.
1
Golazo Prestianniego.
2;1.
1
@blakkudium Tymek vs liga azerska.
0
@FcPortoFan1999 Nałożysz sobie pomarańczową grafikę wyników na ekranie i zapomnisz, że zniżyłeś się do poziomu oglądania ligi fraudów.
1
@FcPortoFan1999 Dobrze robią orzełki.
https://x.com/GoalsXtra/status/1994849698113622106
2
Hattrick Benzemy.
https://x.com/GoalsXtra/status/1994847450386051352
https://x.com/GoalsXtra/status/1994848056072966401
Tu pierwszy gol
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16289308#comment-16289308
ps. Admin Goals Xtra kłamie, bo strzela w pucharze.
@mekston @escarabajo @blakkudium @Giwera @DonCarletto @AmigoBlancos @VegetaPolska
1
@blakkudium U niebieskich się nie przebił, a w BVB już bramki strzela.