- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
michal26
23
W ogóle jeden z największych mitów, jaki się narodził ostatnio to to, że liga arabska jest... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Lionel_Messi10
14
Istnieje możliwość, że Julián Álvarez nie pojawi się na treningach Atlético Madryt, jeśli... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
12Frost12
0
https://www.youtube.com/watch?v=QARxGeUwAeE Czy ta bramka nie powinna zostać anulowana? Nie chce... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Komu kibicujesz w finale mundialu?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
6
Braun śpiewajacy hymn Polski z kamratami, to jest jakiś wyższy poziom absurdu i zenady. Przecież to zwykłe klauny i wcale się z tym nie kryją a chlop który kreuję się na poważna Personę, traktuje ich całkiem serio, zastanawiam się w tym momencie kto jest większym klaunem oni czy on
3
@Trojanek23 Idziesz pod sąd narodowy!
3
@Trojanek23 trafił swój na swego
2
@Trojanek23 Rosyjski hymn by mu bardziej pasował :)
3
@Trojanek23 a jeszcze wyższy poziom absurdu i żenady to blisko 10 procentowe poparcie dla tego człowieka
1
@Trojanek23 Dokładnie, powinni Odę do radości śpiewać, która powinna zastąpić jakiegoś tam Mazurka Dąbrowskiego !
1
@Trojanek23 To nie są klauny - mając w sondażach około 10%, jeśli faktycznie za dwa lata przełoży się to na wynik wyborczy, mogą wprowadzić kilkudziesięciu posłów, a to jest realna siła. Braun idzie jak przecinak, a rządzący mają problem, czy przedłużać sprawę tak, żeby mu smrodzić, czy biorą go na warsztat i przyspieszają machinę sądową, żeby za dwa lata przed wyborami miał prawomocny wyrok. Bo to, że jest za co, nie podlega dyskusji, każdy zwykły Kowalski już by dawno pierdział w pasiak.
2
@Cryptolis Ludwik zamulił ostatnio i nie zgłosił partii na czas XD.
3
@Adran360 Pinky i Mózg xD. Natomiast ja szerzej patrzę na tę część skrajnej prawicy w Polsce. Bliżej mi do stwierdzenia, że to są po prostu niebezpieczni ludzie, którzy głoszą groźne hasła, a nawet potrafią nawoływać do przemocy lub bezpośrednio ją stosować, jak Braun.
0
@Cryptolis mówiąc klauny mam na myśli kamratow