Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję, że pomarańczowy cesarz odpali się podczas losowania :D
11
Jutrzejszy finał MLS CUP będzie można obejrzeć za darmo na appletv po rejestracji.
https://zapodaj.net/images/b1a416ea3611c.png
https://tv.apple.com/us/sporting-event/inter-miami-cf-vs-vancouver-whitecaps-fc/umc.cse.2rdc0dqmg3fa1zn5xjuyeaurw?ctx_brand=tvs.sbd.7000
Dodatkowe transmisje tv na amerykańskim Foxie i kanadyjskich TSN, RDS , dobra godz pod Europę (20;30 naszego czasu) powodują, że prawdopodobnie zostanie pobity rekord oglądalności z 1996r-3.1mln widzów.
https://zapodaj.net/images/1303d7e2d934b.png
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @Lanosss @Tollusiek @Jarema2000 @Sysia11 @Faro @misterio
4
@Kessie @blakkudium Język Kessiego.
0
@Faro Kula mocy czy krafcik ?
0
@zadafcb Nocne mecze mają najlepszy klimat.
1
@FcPortoFan1999 Porto ma coś wspólnego z reprą Polski. Taktyka laga na Veigę przyniosła skutek.
https://x.com/GoalsXtra/status/1996677645698801834
5
Piękny gol z dystansu Omara Khribina w pucharze narodów arabskich z Katarem.
2
@mekston Pops w sobotę będzie Kanadyjczykiem.
1
@blakkudium Polska górą!
6
@dge21 Nie słuchaj tych moralizatorów. Taki seksowny, 34 letni byczek potrzebuje nowej kochanki.
2
@PatrychoO Aborcja -tak
Związki partnerskie -tak
Eutanazja -tak
Kanapka Drwala -tak
Rodzynki -nie
Donald Tusk -tak
Karol Nawrocki -tak
Sfałszowane wybory -nie
Reparacje -tak
Niemcy -tak
Unia Europejska -tak
Ukraina -tak
Rosja -tak
Tenis -tak
F1 -tak
Walki na Orlenie -tak
Harry Potter -tak
Ronald Araujo -tak
Frenkie de Jong -tak
Julian Alvarez -tak
Legia Warszawa -tak
Real Madryt -tak
Moderacja -tak
1
@escarabajo Jeszcze tylko recopy brakuje.
Po drodze pewnie wlecą też 2 mini puchary na interkontynentalnym .
4
@blakkudium Zaraz hattrick.
4
@escarabajo Karol, powołuj wariata.
0
@TR3YWAY Moim zdaniem tak.
2
@blakkudium Trzeba im przyznać, że piękna akcja siadła.
7
Jak nie Alvarez na 9 to może innego z Argentyny? Nada się też na śo.
2
Na Craven Cottage grają w hokeja.
1
@blakkudium Outfit- Gucci Louis Polo Prada.
Patelson-miedziany.
Water-muszynianka.
2
@kuz Vitinha, Neves, Mendes,Ramos.
@Popitek12
2
@escarabajo @FcPortoFan1999 No i trafił się remis.
1
@FCBparasiempre Jak stare kmś mogły zmniejszyć prestiż względem starego interkontynentalnego, gdzie automatyczne zwiększyła się wartość rozgrywek, oglądalność przy większej ilości drużyn? Mniej więcej ten sam typ turnieju, ciągle dochodziło do starć Europa vs Ameryka Poł , z przerwami na Europa vs Azja, Afryka , Ameryka Pół. Uważam, że takie podejście jest bardziej ciekawsze, sprawiedliwsze. Nie podoba mi się, kiedy reszta świata jest dyskryminowana jak w Finalissimie.
Od 2013 zrobiło się trochę nudniej przez dominację Europy.
"W poprzednich edycjach FIFA gromadziła mistrzów każdej z konfederacji" Ciągle to jest rozgrywane corocznie od 2024r pod banderą FIFA, a nie jak od 1969 do 2004 UEFA vs CONMEBOL .
" 2024 roku było jeszcze gorzej, tworząc turniej czysto komercyjny" w 2025, a nie w 2024r... "
"w którym uczestniczyły drużyny takie jak Inter Miami Messiego, nie odnosząc żadnych sukcesów" Uczestniczyli, bo się zakwalifikowali.
A co miał Inter Miami może wygrać z PSG albo od razu cały turniej ? XDD
Samo wyjście z grupy, gdzie wyrzucili Porto z turnieju to ogromny sukces dla amigosów.
1
@Kessie Oskarito ogląda ekscytujące starcie smoczków z Estorilem.
1
@FcPortoFan1999 @Gibbon_FCB Już dublet ma po karnym w stylu Panenki.
Drągowski pokonany po raz drugi.
7
Pamiętacie madryciakowego Jovica? Strzelił przed chwilą bramkę dla AEKu z Panathinaikosem Świdra.
https://streamable.com/tbmqld
1
@FcPortoFan1999
5
Sylwester w Amsterdamie.
5
@Lanosss Grube zakończenie amigos fc.
8
Whitecaps mistrzami zachodu.
https://x.com/MLS/status/1994985554413228333
Kolejna runda starć Tomek Muller vs Messi w finale MLSCup. Rewanż za ostatnie CCC,Usa vs Kanada, szykuje się zacne zakończenie sezonu.
@Lionel_Messi10 @mekston @escarabajo @blakkudium @Tollusiek @Lanosss @Giwera
0
@LukaszFan Będzie ciężej.