Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Narzekaliśmy na Jefecito, a wyszło na jego .
3
@mekston No i 1/8 kmś.
6
Kiedy zdajesz sobie sprawę, że już nie zobaczysz Busiego i Alby grających zawodowo w piłkę.
https://tiny.pl/g6vmynd0
1
@mekston Campeone, campeone ole ole ole .
7
Alba się popłakał.
2
Allende na mistrza!!!
1
@Lionel_Messi10 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcREax89pL_mWXz2BUF72AVoKJSRMfjobqLB0w&s
0
@mekston Jak trwoga to do Boga.
0
@Stinger_ Bardzo dobra drużyna jak na MLS, Concacaf. Ostatnio w dwumeczu CCC(odpowiednik lm w Ameryce Pół) dowalili im 5-1.
5
Pięknie RDP!!!!
2
@mekston Pod każdym względem są lepsi.. Muszą się szybko ogarnąć.
1
@mekston No niestety :/
https://x.com/GoalsXtra/status/1997412476372083137
4
@blakkudium Ciężko będzie dojechać z tym 1;0 do końca.
1
Mayulu na 2;0 dla Paryża.
hattrick Uedy
https://x.com/GoalsXtra/status/1997406538445541828
3
Kvaradona strzela z Rennes.
0
@Jarema2000 Daj pl w linku zamiast us.
1
@mekston Wynik zdecydowanie lepszy niż gra.
2
@ViscaelBarca2007 Musieliby sporo nadrobić infrastrukturalnie , ale państwo środka poradziłoby sobie bez problemu już teraz.
4
@Eklerek Chłop w jednym spotkaniu odpalił chidori Saska i Kaszalota.
5
Ueda się rozgrzewa przed potencjalnym starciem z Urbanówką.
https://x.com/GoalsXtra/status/1997400843763540111
0
@Deathwing112 Po ostatnim Kmś refcam stał się standardem w wielu rozgrywkach.
0
@maroon Fifa na 100% im kiedyś da turniej do organizacji.
0
@Axoon Musi ktoś zawalić 1 miejsce w grupie. Inaczej są w jednej drabince.
0
@malypuzon Niektóre spotkania będą nawet o 22;00, północy miejscowego czasu. Kilka aren ma też dach i słońce nie będzie przeszkadzać.
5
@Kessie Tu nie ma rywalizacji. Brat bratu bratem i zerujemy setunie.
4
Allende strzela obrońcą Whitecaps.
1
Wykonanie hymnu Kanady> wykonanie hymnu USA przed finałem.
2
@Marcelinho132 Mundial organizuje fifa i wszystko powinno być punktualnie jeśli pogoda nie przeszkodzi. W amerykańskich ligach podaje się godz wejścia na antenę, a nie rozpoczęcia spotkania.
0
@Marcelinho132 Nie jest opóźnione. Tam poślizg to normalka.
4
Cucho potężny ex-Mlsowiec.
@escarabajo @mekston @Popitek12 @Lanosss