Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barwindg Cieleno ciawciano.
23
@VegetaPolska kiedy uda mu się spotkać z tinderówką https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/01/0hyfl5nexIE0kPAA8Pmg6fDKkjiX4p8p.mp4
i kiedy dostanie kosza
5
@Luciano99 @Bocheno1 to dobry chłopak czasami tylko jakieś przestępstwa, drobne kradzieże itp.
0
@Emhyr Fajnie by było.
0
@Cule1234 Za dobry hajs niech idzie.
0
@RomanHoffer
0
@takisobiektos Araby dbają o romantyzm w futbolu.
0
@MarioVeB! Ja kocham Busiego ale zjechał ostatnio z formy.
0
Oyarzabal na 3;1 dla Sociedad.
4
@mekston Obejrzałbym Norwegie na MŚ26 w Ameryce Pół.
1
@ptrx Jakiś stary gniot też się znajdzie ale po so mi jakieś Casio na ręce XD
0
@ptrx Mam w tel. pc zegarek i więcej mi nie potrzeba.
0
@patrickjacob Przepisy wymagają poprawy, żeby nie było niedomówień interpretacyjnych.
0
@agaFCB Wrzucanie prywaty do piosenek to tragedia..
1
@Kgorecki2500 Lepiej psu zrobić posadzkę do spania wg mnie.
0
@Panenka Ciulowo się zachowała ona i on.
1
@Ptasior Na takie rozważania to lepiej poczekać do końca sezonu.
0
@taris Cała europejska topka niszczy rynek.
0
Kubo na 2;0 dla Sociedad.
0
Sociedad 1;0 z Bilbao Sorloth
0
@Hubsao Cristiano odszedł i już zespół XD
0
@LambiPL Idę tylko uzbroję się w pistolet na wodę.
3
Busi legenda co psuje ostatnimi laty swój pomnik w Barcelonie.
0
@webber @LambiPL @Bulbazaur17 UWU chłopaki XD
0
Jak my osłabliśmy to ja o tej ręcznej zapomniałem :D
0
@LambiPL Dobra to jestem złodziejem ,że nie doceniam gównotowarów jakoś to zniosę :)
0
@Bulbazaur17 Lubisz chłopów, że podoba ci się mój kamuflaż?
1
@webber @LambiPL Ja uważam, że należy płacić za dobrze wykonaną robotę a dyletantów karać piractwem inaczej będą nas zalewać takimi gniotami jak wyżej wspomniałem.
0
@webber Jak oglądam takie np BrakingBad na piracie to moge kupić ogirnała,żeby docenić twórców ale za takie herezje jak rings of pała albo netfliksowy wiedźmin nie bd płacił!
1
@Lionel_Messi10 Kopiącego się nie leży XD