Adran360
Dołączył/a: kwiecień 2011
Łódź
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Z cytrynka to już drynk legancki :D
1
@IronSanHybrid Ale to przez chlebek się przelewa.
3
@Rewolucja123 Obok Wieśka tytuł wszechczasów!
1
@IronSanHybrid Bór musi jakoś odreagować miesiąc abstynencji katarskiej.
0
@AmigoBlancos On regularnie ogląda i nagrywa filmy o topligach , reprach to już mu się to wszystko pierd0li. Ja mu się i np Szapkowi nie dziwię, bo sam się na takim nieogarze po latach oglądania łapie.
1
@Colin94 Umparirara
4
@VegetaPolska Wiki Gabor bierzesz? Już legalna jest.
0
@Transu96 No a ktu? to z jej insta.
0
@VegetaPolska https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/12/normal/NS90Ad8qq3aZj23cgTZ58bbWwlmlIdrJ.jpg
Takie zdj mówią jasno, że jest otwarta na propozycje :D
0
@nitey Z gestami na siłę w miejscach, gdzie ich być nie powinno.
0
@Transu96 Fiu fiu takim bydlakiem to można zabić.
0
Dobrze, że już dyskopolo leci Grażyna a nie jakieś mudziny.
0
@nitey Wigilie mają w innym terminie.
0
Kolędy po ukraińsku, gdzie większość tam to prawosławni teraz jakiś zespół....Polityka i święta to super połączenie.
2
@IronSanHybrid Flaczki top
0
@Arkon Arsenal do najbiedniejszych też nie należy. Ich właściciel Kroenke to jeden z najbogatszych ludzi na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Arsenal się bawi.
0
@SteuerFreiMoney Wielkie drużyny to nie tylko nazwiska ale kolektyw, mobilność i umiejętność cierpienia. My na razie słabo spełniamy te aspekty.
1
Wzorowe zachowanie pieska podczas sylwestra
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/12/NBazAA7gk871GylMmZDOudNCLTyqUgJV.mp4
1
@Pawel13sz Ja się boję, żeby z nim nie było jak z Asensio czyli wielki talent do momentu kontuzji.
2
@FcBarcelonaFanMSN Nie przesadzasz trochę? Raz w roku niech sb postrzelają jak mają do wywalenia w niebo kilkadziesiąt czy kilkastów w niebo.
2
Jabłon daje instrukcję co zrobić z Lahozem
0
Chukwueze na 1;1 dla Villarealu.
4
@MesQueUnClub96 * z dwójką
0
W powtórce zauważyłem, że Haalandowi krew leciała a ten ani drgnął. Viniciusy i Neymary to tak można?
2
Lahoz dałby dwie czerwone.
0
@skyline94p Pomoc jest młoda, perspektywiczna ma czas na rozwój ale skrzydła z Dembele i Raphinią są prawdopodobnie do wymiany, bo marnują ciągle swoje szanse.
0
Jak ja bym chciał tego potwora u nas.
1
@bartas97 Jak on zaraz wyskoczy z wywiadem, że są na poziomie PL i zniszczy superlige,uefe, fife i wprowadzi kolejne 100tyś restrykcji XD