O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3427
  • Liczba komentarzy 176
  • Polecenia 1321

Komentarze

27

Piękne obrazki. Piłka powinna łączyć, a nie dzielić. W tym konkretnym momencie - więcej niż klub i więcej niż piłkarze oraz trener. Szacunek dla takich zachowań klubów.

1

Romeu ja pierd...... WPUŚĆ KUR... NAPASTNIKA....

0

W tym meczu mamy potwierdzenie dlaczego Guiu nie powinien grać od pierwszej minuty. Na ogony to on powinien wchodzić, a Roque powinien tutaj grać od początku. Bez mobilnego, szybkiego napastnika nie mamy na co liczyć, bo my piłką gramy jakbyśmy mieli w kieszeniach tonę kamieni i żwiru. Jedyne co to Cubarsi TOP.

0

@BORO_12 może już najwyższa pora rozróżnić Athletic i Atletico?
Athletic Club (znany również jako Athletic Bilbao)
Club Atletico de Madrid

1

@mightyanaldevastator to już czysto finansowy aspekt, ale też ważny. Tylko kurde ten Roque wygląda na kota. Czasem przyjęcie szwankuje, ale widać po nim, że ma to wyjście i trochę pewności siebie a i finisz się poprawi i przyjęcie. A tak chłop nie gra, dostaje ogony i dziwić się jak spalimy kolejny talent.

Zobacz wszystkie

154

Jeśli to prawda to będzie jedna z najgłupszych decyzji Laporty.

71

Oby to była prawda. Żaden zawodnik nie może być ponad klubem.

68

Uważam za nieprofesjonalne ze strony Redakcji nadawanie takiego tytułu, który nijak ma się do wypowiedzi Frenkiego. Szkoda.

62

Ja każdemu narzekającemu proponuję sięgnąć pamięcią do końca poprzedniego sezonu. Brak trofeów i fatalna momentami gra. Wszyscy jak jeden mąż krzyczeli REWOLUCJA. Koniec świętych krów itp. Pojawia się Koeman i w zasadzie poza Destem za Semedo nie dostaje żadnych wzmocnień. Kadra wręcz jest słabsza, bo Barto ratuje się wypychaniem ludzi z pensją - Rakieta, Suarez, Vidal. Potem plaga kontuzji. Busi, Alba, Lenglet, Griezmann - oni mieli wylecieć, tego chcieliście. Tymczasem plaga kontuzji i początek sezonu. Ronald chce 4-3-2-1 ale my ani napadziora nie mamy ani defensywnego pomocnika, bo Busi tragedia. Obrona? Jeszcze gorzej... rezerwowy gość z rezerw gra pierwszy skład i uwaga DAJE RADĘ. Pedri? Miał iść na wypożyczenie - gra pierwsze skrzypce. Alba? Sezon życia. Griezmann? Najlepszy sezon jak dotąd i Puchar Króla to głównie jego zasługa. Araujo? Kto by pomyślał w ogóle o stawianiu na niego jak on jeszcze nic nie pokazał wówczas. Busi? Odrodzenie i jeden z najlepszych zawodników tego sezonu. De jong? W końcu gra jak przystało na niego. Koeman? Mówili beton trenerski i taktyczny. Tymczasem gość klei jak może, wprowadza młodych, OTWARCIE MÓWI, ZE NIE JESTEŚMY GOTOWI NA TROFEA. Kadra jest za słaba, co on ma zrobić? Kupić za swoją pensję (notabene sam ją dwukrotnie redukował dla klubu) Halanda, Mbappe i De ligta? Nie tedy droga. Wypróbował mnóstwo ustawień taktycznych. Zespół gra najlepiej od 2-3lat ale PIŁKARSKO jest gorszy od tego Atleti, PSG czy Realu. Przegraliśmy mecze z wielkimi, tak! Ale to według was oznacza, że Koeman ma wylecieć? Ja nie wiem ile macie lat i co w głowach, ale na piłce to Wy się w większości nie znacie. Gdyby mi ktoś po początku sezonu powiedział, że to tak będzie wyglądało to z zamkniętymi oczami bym to wziął. Zastanówcie się porządnie jakich mamy zawodników, jaką specyfikację mają, jakie są słabe i dobre strony każdego. Pomyślcie chwile a potem oceniajcie kogoś kto dla tego klubu zrobił więcej niż my wszyscy razem wzięci. Dajmy mu pracować i zobaczymy czy Laporta spełni życzenia Koemana odnośnie transferów. Kto wie, może Koeman stworzy maszynę do wygrywania? A z Xavim dajcie spokój, bo nam to nawet Guardiola czy inny Tuchel w tym sezonie by nie pomógł. Doceńcie to co mamy i oglądajcie mecze patrząc na to gdzie zespół był miesiąc temu, pół roku czy na początku przygody Koemana a nie, tryplety i dublety Wam tylko w głowach. PS. W ostatnim meczu z Atleti byliśmy drużyną słabszą i jasno trzeba przyjąć to na klatę. Pozdrawiam prawdziwych kibiców!
VAMOS!

61

Nigdy się nie nauczycie. Wszyscy tylko teraz patrzycie na bezpośrednie starcie z Atletico, a ja przypominam, że na rozkładzie najpierw Granada. Ten sezon wszystkich nas powinien nauczyć, że liczy się każdy punkt i to niezależnie czy z Realem czy z Cadizem. Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?