O sobie

  • Zainteresowania sport
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3301
  • Liczba komentarzy 161
  • Polecenia 1183

Komentarze

1

Patrząc na formę Lewego jeśli nie przyjdzie to dla nas bardzo zła informacja. Myślę, że mógłby spokojnie rywalizować o miejsce w składzie.

1

@LM10GOAT dzięki, poradziłem sobie!

0

@LM10GOAT jakbyś mi podrzucił statystyki naszego polskiego "napastnika" z meczu z Szachtarem byłbym wdzięczny :)

0

Czy macie jakieś strony do sprawdzania statystyk po meczu poszczególnych zawodników? tj. liczba strat, dryblingi, strzały, podania etc?

13

Nie rozumiem rzeczywistości w której większość komentujących ten artykuł żyje. Grajek za przysłowiowe „grosze”. Podstawowy zawodnik rewelacji zeszłego sezonu, praktycznie w pojedynkę spinający całą formację pomocy w Gironie. Do tego wychowanek. Nie jest młody, ale jest na już i rozsądny cenowo. Wartością ujemną nie będzie, a kto wie, może osiągnie swoją najwyższą formę pod Xavim. W tym sezonie nie stać nas na Kimmichow i innych a wydawać 30-40 milionów na niesprawdzonego grajka to zbyt duże ryzyko. Lepiej poczekać, a może odpali i 2-3 sezony będziemy mieli jakosciowego pomocnika. W razie czego jest Frenkie czy nawet Gundo i mogą wesprzeć tę pozycję w przypadku jakiejś katastrofy. Poza tym chłop oficjalki jeszcze nie było a Wy już płaczecie jakby Oriol piłki podać nie potrafił. Zna ligę, jest bardzo ograny i odpowiedzialny. Zobaczymy co pokaże. Jeśli zostanie zawodnikiem Barcelony będę mu kibicował w 100%, jak każdemu - Ferranowi, Fatiemu czy Kessiemu jeśli zostaną również! Z klubem się jest a nie bywa. Były ciężkie lata, a zaczyna być coraz lepiej. Głowa do góry, zapinamy pasy i szykujemy się do kibicowania!

Zobacz wszystkie

154

Jeśli to prawda to będzie jedna z najgłupszych decyzji Laporty.

71

Oby to była prawda. Żaden zawodnik nie może być ponad klubem.

68

Uważam za nieprofesjonalne ze strony Redakcji nadawanie takiego tytułu, który nijak ma się do wypowiedzi Frenkiego. Szkoda.

62

Ja każdemu narzekającemu proponuję sięgnąć pamięcią do końca poprzedniego sezonu. Brak trofeów i fatalna momentami gra. Wszyscy jak jeden mąż krzyczeli REWOLUCJA. Koniec świętych krów itp. Pojawia się Koeman i w zasadzie poza Destem za Semedo nie dostaje żadnych wzmocnień. Kadra wręcz jest słabsza, bo Barto ratuje się wypychaniem ludzi z pensją - Rakieta, Suarez, Vidal. Potem plaga kontuzji. Busi, Alba, Lenglet, Griezmann - oni mieli wylecieć, tego chcieliście. Tymczasem plaga kontuzji i początek sezonu. Ronald chce 4-3-2-1 ale my ani napadziora nie mamy ani defensywnego pomocnika, bo Busi tragedia. Obrona? Jeszcze gorzej... rezerwowy gość z rezerw gra pierwszy skład i uwaga DAJE RADĘ. Pedri? Miał iść na wypożyczenie - gra pierwsze skrzypce. Alba? Sezon życia. Griezmann? Najlepszy sezon jak dotąd i Puchar Króla to głównie jego zasługa. Araujo? Kto by pomyślał w ogóle o stawianiu na niego jak on jeszcze nic nie pokazał wówczas. Busi? Odrodzenie i jeden z najlepszych zawodników tego sezonu. De jong? W końcu gra jak przystało na niego. Koeman? Mówili beton trenerski i taktyczny. Tymczasem gość klei jak może, wprowadza młodych, OTWARCIE MÓWI, ZE NIE JESTEŚMY GOTOWI NA TROFEA. Kadra jest za słaba, co on ma zrobić? Kupić za swoją pensję (notabene sam ją dwukrotnie redukował dla klubu) Halanda, Mbappe i De ligta? Nie tedy droga. Wypróbował mnóstwo ustawień taktycznych. Zespół gra najlepiej od 2-3lat ale PIŁKARSKO jest gorszy od tego Atleti, PSG czy Realu. Przegraliśmy mecze z wielkimi, tak! Ale to według was oznacza, że Koeman ma wylecieć? Ja nie wiem ile macie lat i co w głowach, ale na piłce to Wy się w większości nie znacie. Gdyby mi ktoś po początku sezonu powiedział, że to tak będzie wyglądało to z zamkniętymi oczami bym to wziął. Zastanówcie się porządnie jakich mamy zawodników, jaką specyfikację mają, jakie są słabe i dobre strony każdego. Pomyślcie chwile a potem oceniajcie kogoś kto dla tego klubu zrobił więcej niż my wszyscy razem wzięci. Dajmy mu pracować i zobaczymy czy Laporta spełni życzenia Koemana odnośnie transferów. Kto wie, może Koeman stworzy maszynę do wygrywania? A z Xavim dajcie spokój, bo nam to nawet Guardiola czy inny Tuchel w tym sezonie by nie pomógł. Doceńcie to co mamy i oglądajcie mecze patrząc na to gdzie zespół był miesiąc temu, pół roku czy na początku przygody Koemana a nie, tryplety i dublety Wam tylko w głowach. PS. W ostatnim meczu z Atleti byliśmy drużyną słabszą i jasno trzeba przyjąć to na klatę. Pozdrawiam prawdziwych kibiców!
VAMOS!

61

Nigdy się nie nauczycie. Wszyscy tylko teraz patrzycie na bezpośrednie starcie z Atletico, a ja przypominam, że na rozkładzie najpierw Granada. Ten sezon wszystkich nas powinien nauczyć, że liczy się każdy punkt i to niezależnie czy z Realem czy z Cadizem. Nie mów hop dopóki nie przeskoczysz.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?