0

@ptrx wiesz kazdy typuje jak lubi ale Holandia grała bardzo słabo w grupie a USA potrafiło zamknąć Anglię. Dla mnie Usa to wezmie

0

@Mario96w kibicujemy druzynie która chce grać w piłkę a nie muruje jak Holandia

3

@ptrx stawiac dzis na holandie xd

0

@P33ck USA, Szwajcaria bardzo realne że przejdą dalej

1

Awans USA jest po fajnym kursie chyba się skuszę, Holandia wygląda bardzo miernie na tym turnieju

0

Urugwaj miał dokladnie takie same wyniki jak Polska ale w tym przypadku minimalizm bramkowy nie został nagrodzony

10

Dał karnego Arabii z nami czy Argentynie a nie dał tutaj? Sędziowie są totalnie nie konsekwentni na tym turnieju

0

De Bruyne to taki trochę belgijski Zielu, w klubie top najlepszy pomocnik świata a w reprezentacji przeciętniak jakich wielu. Ten mundial to potwierdził

30

Hiszpania sobie kalkuluje żeby trafić na Maroko, ryzykując swój awans. A Polacy specjalnie przegrywają z Argentyną żeby trafić na mistrzów świata. Bo wiedzą, że żeby zdobyć mistrzostwo świata, trzeba pokonać najlepszych.

1

@gacper przecież oni ten mecz celowo oddali, kto tego nie widział to chyba oglądał inny mecz

0

@barcelonaLM mysle ze Portugalie skoro sie podlozyli w tym meczu xd

0

@Kapitan hawk Hiszpanii nie zależy na golu

1

@maniak33333 tak więc oby sobie klepali do końca

0

Dobra Niemcy strzeliły proszę Hiszpania klepcie sobie na połowie

0

Dlaczego Niemcy grają pod Hiszpanię?

0

@takisobiektos no o tym mowie xd

0

Niemcy się zaraz wkurzą że Hiszpania mecz sobie ustawia pod drabinkę i gola oddadzą

0

@_Specjalista Hiszpania woli nie grać potem z Brazylią

0

Mówilem ze Hiszpania bedzie chciala przegrać żeby być w łatwiejszej drabince

0

@Poversky1000 Niemcy nie wygrają 7-0

0

Hiszpania dziś przegra żeby trafić do łatwiejszej drabinki

1

@cold_play Uważasz że był rzut karny na Leo?
Nie było karnego na Dembele?
Był karny na Sterlingu?
Bo te wszystkie 3 zdarzenia łączy ten jeden sędzia.

0

@Sensible oni go tylko zawołali sam podjął taką decyzję

6

@arasz1819 widziałem jak Leo się złapał za twarz po muśnięciu Wojtka jakby go Mike Tyson trafił

1

Mam nadzieję że dziennikarze w Polsce będą nagłaśniać ta sytuację z karnym bo to jest czysty wałek. Ten sędzia to jeden z najgorszych sędziów w UEFA a nadal sędziuje na najwyższym poziomie. Wstyd i kompromitacja że ktoś taki dostaje mecze na mundialu

2

To ten sam sędzia co dał karnego Anglii w meczu z Dania. Skandaliczny sędzia

1

@mextexperu xD twój stary jest bokserski

2

@Kengo Jedyna statystyka w której Urugwaj był lepszy to ilość popełnionych fauli, złapałeś niezłą odklejke kolego

0

Tragiczny jest ten Urugwaj. Ghana zrobi ich na spokojnie

0

Jakim cudem w 1 połowie za nic dawał kartki a tutaj takie wejście i nic? Sędzia z choinki urwany jakiś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?