0

Podoba mi się, że Polacy grają tak ostro

0

@Hosh mi przegrał z Holandia xD

0

@MesQueUnClub96 symulował, że coś mu się stało ale ruch walijczyka był niesportowy.

0

@MesQueUnClub96 powinna być kartka ale bez przesady że od liścia ugną ci się nogi. Dodał dużo od siebie taka prawda

0

Zalewski taki młody a juz symulki wali. Serio lekki liść powali takiego chłopa?

8

Osobiście uważam, że Haaland będzie większym piłkarzem niż Mbappe. Dla mnie to fenomen i potencjał na najlepszą 9 w historii

1

@Kidd Póki się nie nauczą i nie zrezygnują z Harrego to będą spadać i do dywizji C

0

Taka ciekawostka ostatni mecz o stawkę w którym Harry Maguire wyszedł w 1 składzie i jego zespół wygrał miał miejsce 16 kwietnia w meczu z Norwich wygranym 3:2. Po tym spotkaniu notuje serie 10 spotkań bez wygranej w 1 składzie, a większość to porażki. Naprawdę ciężko mi zrozumieć, że Southgate ciągle się na niego nabiera. Paralityk piłkarski, człowiek mem.

1

Uwielbiam jak Harry jest w 1 składzie, darmowe pieniądze

0

Chyba się skusze na wygraną Włochów bo widzę kto gra w 1 składzie na środku obrony u Anglików

10

@bari_94 no jak nikt nie biega to co się dziwić

0

To co dziś Francja kolejny raz się kompromituje i spada z dywizji A Ligi Narodów?

1

Idiota Di Maria

1

City wygląda dziś katastrofalnie, 0 celnych po 76 minutach to jest dramat na własnym stadionie

1

Swoją drogą ten Holenderski sędzia to jeden z gorszych arbitrów w UEFA. Przecież to ten sam chłop co gwizdnął karnego Anglikom w meczu z Danią. Tak nie trawie tego typa i wczoraj znowu miał bardzo bardzo słabe zawody.

1

@Image Bayern był gorszy dzisiaj taki jest fakt. Każdy docenia rywala ale nie powiesz mi np że Inter był lepszy w 2011 bo wygrał? W piłce czasami gorszy wygra i trzeba się z tym pogodzić

1

@Hawajczyk To takie samo gadanie że Real w finale z Liverpoolem kontrolował mecz. Po prostu w piłce tak jest że czasami drużyna gorsza wygrana, dziś było to samo

24

Przy 2-8 się śmiałem, rok temu porażki były wkalkulowane, a teraz mam potężny niedosyt. Pamiętajmy jednak że to wrzesień, ten mecz będzie miał marginalne znaczenie w kwietniu. Jest ogromny potencjał na sukcesy i oby Xavi do nich poprowadził

5

Ta Francja to jakiś zwierzyniec. Metz 3 czerwone kartki a chłop tak wjechał w nogi że nie wiem czy go dożywotnio nie zawieszą

0

@wyrek bukmacher ustala kursy. po prostu 65% osób co stawia w tym meczu typuje wygraną Barcelony. To nie jest 65% szans na wygraną a 65% osób typuje że Barca wygra

0

Wszyscy jutro przewidują wygraną Barcy w Monachium, prakycznie każdy kanał analityczny stawia na nas + podział stawek u wielu buków o tym świadczy np. fortuna 65% czy na betclicu 89% ludzi typuje zwycięstwo Blaugrany.

1

Kupon ziomka czy można to jakoś zgłosić gdziekolwiek że mecz został ustawiony/sprzedany?
https://zapodaj.net/06981ce965433.jpg.html

0

Juventus powinien podać sędziów Var wczorajszego meczu do jakiegoś sądu w Lozannie. Przecież to był jawny przekręt który każdy widział tutaj nie ma żadnej linii obrony.

1

Legia to przykład klubu który po awansie do Ligi Mistrzów nie zrobił kompletnie nic i jest deklasowany przez zespól który w 2016 roku grał w 2 lidze. Legia to klub mem

0

Betis- Villareal obie strzelą zamyka mi kupon. wejdzie czy brać cashouta?

3

@rado_Barca karny prawidłowy według mnie

4

@bartekvisca nie no bez przesady faworytka była Iga. Może nie aż taką jak pokazuje mecz ale była

0

Ta Jabeur to gwiazdorzy strasznie

0

Przyjemnie się ogląda mecz gdzie żadna z zawodniczek nie naśladuje Sharapovej

0

@barcelonaLM sport to nie loteria, przecież nie wychodzą na boisko i losują kto wygra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?