0

Wczoraj jak Chorwacja miała wynik( są tak dobrzy w karnych że remis to wynik dla nich korzystny) mówiło się tutaj że gra autobus. To co gra Maroko w takim razie?

1

Poważny rywal i Porugalii nie ma

2

@Katalończyk 99 mecz tak fajny że pomyliłem się i jednak nie gra Podbeskidzie z Górnikiem Łęczna a to ciekawostka

0

Czekam na komentarze że Maroko gra autobus i wstyd tak grać bo wczoraj Brazylijciarze to się prawie zesrali jak Chorwacja grała defensywną piłkę

0

@MESSIah16 na ostatnim mundialu Chorwacja ich zweryfikowała, zobaczymy jak będzie we wtorek

0

@norbo80 jakby doszło do tego meczu Ronaldo na pewno wyszedłby w 1 składzie

1

@AFA90 XD

0

@ChampionLW wiadomo, tylko są tacy sędziowie, nawet Marciniak popełnił raz gruby błąd w meczu Ligi Mistrzów Juventus Tottenham i potem długo nie sędziował topowych meczy a te dwa gagatki nigdy przez całą karierę nie byli odsunięci od najważniejszych spotkań

3

Są tacy sędziowie jak Lahoz czy Makkelie, którzy popełniają multum błędów w najważniejszych meczach i nie wiedzieć czemu dalej sędziują na najwyższym poziomie. Nie rozumiem tego na prawdę, oni mają jakieś papiery na Fifę/Uefę czy jak?

0

Ten mecz trochę mi przypomina słynny mecz Holandia Portugalia tylko czerwonych kartek brakuje, które nomen omen powinny być pokazane Paredesowi i Van Dijkowi

1

Genialny mecz w drugiej części świetnie sie to oglada

0

Zapomniał czerwonych kartek?

0

Patronem meczu jest Polska-Meksyk

0

Chorwacja staje się drugimi Niemcami sprzed lat. Konsekwencja i gra na wynik to coś z czego słyneli Niemcy. Nic tylko czekać na rewanż finału z Rosji

5

Czemu Brazylia nie tańczy jak z Koreą? Co się stało ? Lepszy zespół i was nie ma?

2

Wygrał lepszy. BRAWO CHORWACJA

0

@Cvzx jeśli wygrają w karnych to znaczy że zasłużyli

1

Brazylijciarze już w jaskiniach pochowani XD

1

Oliwa sprawiedliwa mamy remis

0

@Emhyr To znaczy że Argentyna zagrała albo średnio albo bardzo nieskutecznie czytaj Lautaro marnował setki. Uwierz mi że badałem na magisterce korelację między wartością rynkową piłkarzy a ilością zdobywanych przez nich bramek/asyst i ona istnieje.

0

@ptrx 255,60 Polska 1,03 Francja czyli w miarę podobne różnice

0

@Kluivert_P wiadomo że nie ale w teorii jeśli piłkarz jest tańszy to znaczy że jest słabszy. Wiadomo nie zawsze ale przynajmniej teoretycznie

0

@cchesterr43 transfermarkt

0

@Pitinho nie ponieważ Atletico ma piłkarzy wartościowo równych a Chorwacja nie

5

Wartość kadry Chorwacji to 377 mln euro a Brazylii 1,14 mld, naprawdę oczekujecie że będą inaczej grać będąc na papierze 3 razy gorszym zespołem? Grają jak potrafią na swoje umiejętności mi imponuje ich organizacja gry, która bije na lata swietlne np Polskę

0

@4drian0 jak Polska tak grała z Francją to się każdy tym podniecał

0

Cala druzyna Chorwacji wraca na pełnym gazie a wielki pan Bielik sobie truchta przez całe boisko. To są te detale które decydują że drużyna nawet słabsza i gorsza technicznie nadrabia to charakterem.

2

Casemiro dostał kartke? Niemozliwe

0

@ArcziArtt narazie Chorwacja gra bardzo dobrze, zdecydowanie zdominowali środek pola

0

@Pawel13sz Perisić gra? Nie widziałem zeby chociaz raz miał piłkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?