626

1

Guiu hattrick w młodzieżowym CDR

626

3

@partymaker a Yamal lewonozny na prawym moze grac xd, przeciez to lepiej z zejsciem na strzał

626

1

@partymaker ta bo przeciez 16 latek nie przestawi sie juz na 2 strone

626

6

@Kubsoleon my jutro nie będziemy lepiej wyglądać niestety xd. Mecze na takich boiskach to zawsze męki

626

6

Felix jest leniwy, jak chce to potrafi, a ze wiekszosc spotkan na stojąco gdzies w obrebie obwodu to nie dziwne ze Ferran go zjada samym poruszaniem

626

0

@TR3YWAY wygląda troche jak Fame czy inny Clout

626

2

@misterio Mou trenersko to topka, a Xavi ...

626

0

@Magicc89PL te kartki to jego najmniejszy problem

626

0

Messinho pogratulował na Instagramie Roque jego debiutu.
To już chyba można oficjalke szykować B)

626

4

@tbas ja nie rozumiem stawiania jakichkolwiek oczekiwać przed Yamalem. Chłopak ma 16 (słownie: szesnaście) lat. Powinien sobie grać w juvenilu albo łapać końcówki wygranych meczy. Nie powinno być na nim żadnej presji w tym wieku

626

0

Ferran 2 najlepsza 7 w La lidze po Griezmanie został MVP

626

0

To ja zacznę, sprzedać zanim cena nie spadnie

626

2

@Barcaa12 w pucharze może 90 min pobiegać

626

6

Cancelo jak żyje tym meczem na ławce

626

0

Gundo musi to strzelić

626

1

Chyba będziemy dalej niepokonani w tym roku

626

0

Jak mnie niemiłosiernie denerwuje gra Felixa. Dlaczego on w tej sytuacji cofnął

626

0

Ferran ładuje jeszcze 2 i lewy przyspawany do ławy

626

0

Lewy mvp co za odbiór i dogranie

626

0

Jest sens odpalać 2 polowe? 1 nie oglądałem

626

2

Ferran dzisiaj w 1 zamiast Felixa to obowiązek

626

2

Już nie mogę doczekać się maszyny Xaviera w akcji. Dobrze że będę w pracy

626

0

@QQL5 jak w KRK stanie się coś koło 16 to samochodem nic nie zrobisz i trzeba po karetkę dzwonić bo i tak nie przejedziesz

626

2

@QQL5 w dużym mieście często łatwiej jest gdzieś się dostać komunikacja miejska niz autem

626

0

Morata dzisiaj wykorzysta limit goli na cały rok

626

0

Hmm Guiu już odstawiony na bok?

626

0

@Emhyr gdyby tak się stało to maszt

626

0

@Tarins Pedri jest cały czas poza grą, a Lewy po mundialu się zgubił, co do Felixa nie wiem bo w Kotletico go nie oglądałem, a w Barcelonie od początku jestem do niego krytycznie nastawiony. Wątpie zeby pilkarze stracili umiejętność gry na małym polu, po prostu gra jest zbyt statyczna, nie ma odpowiednio duzo ruchu, a piłkarze są słabi fizycznie. Jezeli to się poprawi to bedzie padac wiecej bramek

626

0

@Tarins głos rozsądku, my nie potrzebujemy skrzydłowych którzy i tak nie mają miejsca zeby się rozpędzić tylko ludzi którzy są aktywni bez piłki i odnajdują się na małej przestrzeni

626

1

@blakkudium to teraz potrzebna kolejna społka słup która "kupi" prawa zeby spiac budżet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?