626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Guiu hattrick w młodzieżowym CDR
3
@partymaker a Yamal lewonozny na prawym moze grac xd, przeciez to lepiej z zejsciem na strzał
1
@partymaker ta bo przeciez 16 latek nie przestawi sie juz na 2 strone
6
@Kubsoleon my jutro nie będziemy lepiej wyglądać niestety xd. Mecze na takich boiskach to zawsze męki
6
Felix jest leniwy, jak chce to potrafi, a ze wiekszosc spotkan na stojąco gdzies w obrebie obwodu to nie dziwne ze Ferran go zjada samym poruszaniem
0
@TR3YWAY wygląda troche jak Fame czy inny Clout
2
@misterio Mou trenersko to topka, a Xavi ...
0
@Magicc89PL te kartki to jego najmniejszy problem
0
Messinho pogratulował na Instagramie Roque jego debiutu.
To już chyba można oficjalke szykować B)
4
@tbas ja nie rozumiem stawiania jakichkolwiek oczekiwać przed Yamalem. Chłopak ma 16 (słownie: szesnaście) lat. Powinien sobie grać w juvenilu albo łapać końcówki wygranych meczy. Nie powinno być na nim żadnej presji w tym wieku
0
Ferran 2 najlepsza 7 w La lidze po Griezmanie został MVP
0
To ja zacznę, sprzedać zanim cena nie spadnie
2
@Barcaa12 w pucharze może 90 min pobiegać
6
Cancelo jak żyje tym meczem na ławce
0
Gundo musi to strzelić
1
Chyba będziemy dalej niepokonani w tym roku
0
Jak mnie niemiłosiernie denerwuje gra Felixa. Dlaczego on w tej sytuacji cofnął
0
Ferran ładuje jeszcze 2 i lewy przyspawany do ławy
0
Lewy mvp co za odbiór i dogranie
0
Jest sens odpalać 2 polowe? 1 nie oglądałem
2
Ferran dzisiaj w 1 zamiast Felixa to obowiązek
2
Już nie mogę doczekać się maszyny Xaviera w akcji. Dobrze że będę w pracy
0
@QQL5 jak w KRK stanie się coś koło 16 to samochodem nic nie zrobisz i trzeba po karetkę dzwonić bo i tak nie przejedziesz
2
@QQL5 w dużym mieście często łatwiej jest gdzieś się dostać komunikacja miejska niz autem
0
Morata dzisiaj wykorzysta limit goli na cały rok
0
Hmm Guiu już odstawiony na bok?
0
@Emhyr gdyby tak się stało to maszt
0
@Tarins Pedri jest cały czas poza grą, a Lewy po mundialu się zgubił, co do Felixa nie wiem bo w Kotletico go nie oglądałem, a w Barcelonie od początku jestem do niego krytycznie nastawiony. Wątpie zeby pilkarze stracili umiejętność gry na małym polu, po prostu gra jest zbyt statyczna, nie ma odpowiednio duzo ruchu, a piłkarze są słabi fizycznie. Jezeli to się poprawi to bedzie padac wiecej bramek
0
@Tarins głos rozsądku, my nie potrzebujemy skrzydłowych którzy i tak nie mają miejsca zeby się rozpędzić tylko ludzi którzy są aktywni bez piłki i odnajdują się na małej przestrzeni
1
@blakkudium to teraz potrzebna kolejna społka słup która "kupi" prawa zeby spiac budżet