626

1

@blakkudium to teraz potrzebna kolejna społka słup która "kupi" prawa zeby spiac budżet

626

1

@Emhyr patrząc na przebieg ostatnich meczy on nie trzyma sie i tak lewej strony. Porusza się głownie za plecami napastnika i szuka przestrzeni. Cofa się też głębiej po piłke. Lewa strona jest otwarta dla Cancelo/Balde co moim zdaniem jest odpowiednie z takimi zawodnikami. Felix i tak nie potrafi wejsc dryblingiem wiec bez roznicy czy tam jest czy nie

626

0

@Emhyr Ferran powinien zagrać od 1 minuty w miejsce Felixa. Ta zmiana ostatnio dużo dała i Lewy wyglądał o niebo lepiej przy Torresie. Rekin liczby robi srednie ale poruszaniem sie robi duzo przestrzeni dla innych zawodników. Felix jest leniwy i zagra jeden dobry mecz na 10, oby nie wpadło komuś do głowy go wykupić

626

0

@Emhyr nie ma kogo za niego wrzucić, Roque jak dostanie 15 min to dobrze

626

0

@Faro niestety nie zarejestrują

626

0

@Gh0st przechodzi sie powolną zmianę narządów płciowych

626

0

@VegetaPolska jestes wiekszym niz ci sie wydaje

626

3

Nominuję @VegetaPolska niezastąpiony ekspert do spraw miłosnych

626

0

@LM10GOAT poszli sprawdzić czy Pedri wróci na Las Palmas

626

0

Co greenwood zrobił xd

626

0

@svensonFCB mesiany mesiany -50% :o

626

0

Ten Pedri to na kiedy będzie? Rewanż z Napoli złapie?

626

2

jeżeli tylko byłaby na to kasa to jestem za.

626

0

Wiadomo kiedy koszulka Roque będzie w sprzedaży?

626

0

@AlexDark00 składaj papiery za Deco XD

626

1

@masik86 Jules powinien wrócić na prawą obronę i sprawa z głowy, a co do Lewego to kim go zastąpisz?
Jest tragiczny ale i tak nie mamy nikogo w jego miejsce, bo chyba nie liczysz że 18 letni Roque bez ogrania w Europie będzie strzelał chociaż te 15-20 w sezonie

626

0

Komentarz usunięty

626

0

@gumaz to juz znam, kucharek mi na priv wysyłal

626

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

626

0

@Michael24 problemem nowych koszulek jest to że jakościowo odstają od tych starszych, co nie zmienia faktu że ta za rok pewnie kupię xd

626

0

@MOLESTA jeżeli na prawdę go chcą to poczekają do lata, a jak nie to lepiej zostać w Gironie bo kasy więcej i tak nie dostanie

626

5

byłby głupi gdyby odszedl w połowie takiego sezonu

626

1

zapraszamy do rezerw z mozliwoscia awansu do 1 zespolu

626

0

@Kondziubarca ze sprzedać i zapomnieć się zgadzam

626

0

@Faro może grać po 20 min a i tak na treningu się połamie. Dobra oferta w lecie i papa a my ruszajmy po Wirtza

626

2

80 w lecie i papa

626

0

@AmigoBlancos kurs 1.2?

626

0

@Korsain u mnie Leeds xd

626

3

@MESSIah16 na tej samej zasadzie po co ktokolwiek z predyspozycjami do zostania wielkim mialby przejsc do Barcelony skoro Messiego nie ma szans przebic

626

0

@Faro konto mam ale nic nie widze
a nie dobra mam cos 33%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?