626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium to teraz potrzebna kolejna społka słup która "kupi" prawa zeby spiac budżet
1
@Emhyr patrząc na przebieg ostatnich meczy on nie trzyma sie i tak lewej strony. Porusza się głownie za plecami napastnika i szuka przestrzeni. Cofa się też głębiej po piłke. Lewa strona jest otwarta dla Cancelo/Balde co moim zdaniem jest odpowiednie z takimi zawodnikami. Felix i tak nie potrafi wejsc dryblingiem wiec bez roznicy czy tam jest czy nie
0
@Emhyr Ferran powinien zagrać od 1 minuty w miejsce Felixa. Ta zmiana ostatnio dużo dała i Lewy wyglądał o niebo lepiej przy Torresie. Rekin liczby robi srednie ale poruszaniem sie robi duzo przestrzeni dla innych zawodników. Felix jest leniwy i zagra jeden dobry mecz na 10, oby nie wpadło komuś do głowy go wykupić
0
@Emhyr nie ma kogo za niego wrzucić, Roque jak dostanie 15 min to dobrze
0
@Faro niestety nie zarejestrują
0
@Gh0st przechodzi sie powolną zmianę narządów płciowych
0
@VegetaPolska jestes wiekszym niz ci sie wydaje
3
Nominuję @VegetaPolska niezastąpiony ekspert do spraw miłosnych
0
@LM10GOAT poszli sprawdzić czy Pedri wróci na Las Palmas
0
Co greenwood zrobił xd
0
@svensonFCB mesiany mesiany -50% :o
0
Ten Pedri to na kiedy będzie? Rewanż z Napoli złapie?
2
jeżeli tylko byłaby na to kasa to jestem za.
0
Wiadomo kiedy koszulka Roque będzie w sprzedaży?
0
@AlexDark00 składaj papiery za Deco XD
1
@masik86 Jules powinien wrócić na prawą obronę i sprawa z głowy, a co do Lewego to kim go zastąpisz?
Jest tragiczny ale i tak nie mamy nikogo w jego miejsce, bo chyba nie liczysz że 18 letni Roque bez ogrania w Europie będzie strzelał chociaż te 15-20 w sezonie
0
Komentarz usunięty
0
@gumaz to juz znam, kucharek mi na priv wysyłal
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
@Michael24 problemem nowych koszulek jest to że jakościowo odstają od tych starszych, co nie zmienia faktu że ta za rok pewnie kupię xd
0
@MOLESTA jeżeli na prawdę go chcą to poczekają do lata, a jak nie to lepiej zostać w Gironie bo kasy więcej i tak nie dostanie
5
byłby głupi gdyby odszedl w połowie takiego sezonu
1
zapraszamy do rezerw z mozliwoscia awansu do 1 zespolu
0
@Kondziubarca ze sprzedać i zapomnieć się zgadzam
0
@Faro może grać po 20 min a i tak na treningu się połamie. Dobra oferta w lecie i papa a my ruszajmy po Wirtza
2
80 w lecie i papa
0
@AmigoBlancos kurs 1.2?
0
@Korsain u mnie Leeds xd
3
@MESSIah16 na tej samej zasadzie po co ktokolwiek z predyspozycjami do zostania wielkim mialby przejsc do Barcelony skoro Messiego nie ma szans przebic
0
@Faro konto mam ale nic nie widze
a nie dobra mam cos 33%