626
Dołączył/a: czerwiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ciema Xaviego uwielbiam, był wybornym piłkarzem, ale jezeli chodzi o karierę trenerską to za szybko wszedł na taki stołek, poprawy gry nie widać, a wybory transferowe też chybione. Myśle ze po sezonie trzeba się pożegnać zanim każdy zapomni o karierze piłkarskiej i bedzie pamiętał tylko tą trenerską
0
@DonCarletto moim zdaniem Frankie daje radę, a Cancelo teoretycznie ma kosztować około 20-25 mln. Felix kompletnie mnie nie przekonuje, więc są 2 pozycje w ataku do obstawienia, zakładając że Barca zostaje z lewym/Roque na 9 z możliwością dogrywania do tego Guiu w razie konieczności
0
@tbas te 100 mln to dla żółwia rocznie chyba. Nierealny transfer moim zdaniem + nie jesteśmy w stanie zaoferować mu stabilnego projektu sportowego, jedynie markę która daje pretekst do walki o balona
0
@DonCarletto moim zdaniem on powinien być priorytetem Barcelony. Aktualnie jeżeli się nie mylę i tak gra szerzej trochę bliżej prawej strony boiska niż środka. Ma drybling i podanie, potrafi wykańczać. O wiele bardziej pasuje mi taki profil zawodnika w zespole niż szybki skrzydłowy który i tak nie ma miejsca żeby się rozpędzić przy ataku pozycyjnym. + Rzygam już nieporadnością Raphini Felixa i ich problemem z przedryblowaniem kogokolwiek albo wcześniej Dembele i ujemnym IQ
1
@DonCarletto pewnie o te remisy ze stuggart i BVB chodzi xd
Poza tym dominowali przeciwników i bardzo brakuje im Gaviego. A nie to nie ten klub
0
Gdyby Barcelona miała w lecie możliwość wydania około 100 mln kogo byście ściągnęli i dlaczego byłby to Florian Wirtz?
0
@Barcasub dorzucił bym Felixa
1
Almeria już na pewno zapłaci rachunek
2
@heniek1981 ja nie widzę skrzydłowego w kadrze i to glowny problem
0
@Messibestplayerintheworld na ten moment to mógłby ktokolwiek, bo gramy bez trenera. 2 lata minęły, 0 poprawy w grze, wręcz zjazd u niektórych zawodników. Zostało skupić się na pucharze króla albo superpucharze Hiszpanii bo liga już odjechała, mimo że dopiero połowa sezonu to strata będzie się jedynie powiększać. Oby zdołali utrzymać się w top 4. W lidze mistrzów przeciwnik pokroju PSG czy Inter się po nas przejedzie, co będzie chyba nawet mniej żałosne niż męczenie się z Kopenhaga czy PSV
3
Wstaję rano Xavi dalej trenerem i humor popsuty
2
@Kitek1640 "wstyd kibicować" XDD to zapraszamy wypie#dalac
Wstyd to powinno być piłkarzom w taki sposób reprezentować barwy
0
3 pkt przewagi nad Bilbao. Walec Valverde się zbliża
1
Życzę sobie i wam żeby to był ostatni mecz Xaviera
0
Nie wiem czy najgorsze co może nas spotkać to wygrana dzisiaj w ostatnich minutach
0
@seeba ziomek byłby prawym podającym wodę w Transdzwigu Stale
2
Padremany top
Ferran 55
Raphinia 65
Piękne transfery. Przypomne że Brazol ze spadkowicza z premier league za takie pieniądze xd
3
@sewciu50 i o dziwo to fawelarz najgorszy XDD
0
Co za miernota to ja nie wierzę
Ferran jaka piła
0
Myślicie że po dzisiejszej stracie pkt Xavi poleci?
2
Nawet 40 mln na wykup Felixa byłoby przesadzone
1
Mam nadzieję że ta miernota z 11 już nie wejdzie na boisko
1
@BarcaToSensZycia torba na głowę zakaz zbliżeń kadru i jakoś pójdzie
0
@BarcaToSensZycia chyba wolę tych wybawicieli świata od rasizmu z Madrytu niż naszego gwiazdora
1
@Maynard666 Pedri? Rozrzuca piły aż miło. Gundo dzisiaj przyjęcie na 5 metrów
4
Ale bym sobie takiego Yamala na skrzydle pooglądal
2
@wawrzyn1 nie dostaliśmy bramy w pierwszych minutach
2
No look cross
Widać że stary znał się z Dinho
0
@Eto'o9 R10 już wolałem ćwierćmózga z Francji który kręcił aż miło i raz na 5 wyłożył bo tu nie ma ani tego ani tego
1
Brazol jak dostaje piłkę do przodu to pierwsze co robi to zwalnia i patrzy do tyłu komu może zagrać xd. Skrzydłowy co boi się dryblingu, a boi sie dlatego bo nie potrafi