1

@Tasde Okej, dzięki za info. Dobrze wiedzieć :D
Edit. A ostatnio zastanawiałem się czemu mam Rainbow Six w bibliotece skoro nigdy nie kupowałem, teraz już wiem :D

0

@fcbarcafan19 Naprawdę? A to nie jest tak, że poprzednie gry tracą dostęp po tym jak zbliża się nowy miesiąc z nowymi grami?

0

Wiecie może do kiedy są dostępne gry z Playstation PLus? Jeszcze nie przeszedłem Detroit, a 6 sierpnia mają się pojawić kolejne gry. Czy gry z poprzedniego miesiąca będą dostępne jeszcze do 1 czy do 6 sierpnia?

0

@deyna2018 Dobry bait. Zaraz się pojawi

0

@kuz Dzień później
MEDIA: PSG i Zenit toczą walkę o potężnego Malcoma.

0

@Avada Kedavra Chyba źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że Netflix nigdy by nie wyłożył takiej sumy pieniędzy na serial co Amazon, a bądźmy szczerzy Władca Pierścieni zawsze niszczyło rozmachem. Dlatego dobrze, że Netflix wziął się za Wiedźmina, a nie za WP.

0

@joloskyy Znam twój ból ;D

5

Za 2 lata wychodzi potężna superprodukcja prequel "Władcy Pierścieni" w postaci 5 sezonowego serialu. Ostatnio Amazon przedstawił twórców serialu. Za scenariusz mają odpowiadać JD Payne jak i Patrick McKay są to osoby bardzo dobrze znające twórczości J.R.R. Tolkiena
Natomiast producenci.. to jest po prostu kosmos. Chyba nie było jeszcze żadnej produkcji z tak wieloma osobowościami.
Gennifer Hutchison (Breaking Bad)
Justin Doble (Stranger Things)
Jason Cahill (Rodzina Soprano)
Bruce Richmond (Gra o tron)
Lindsey Weber (Cloverfield Lane 10)
Gene Kelly (Zakazane imperium)
Sharon Tal Yguado (Outcast: Opętanie)
J.A. Bayona (Jurassic World: Upadłe królestwo)

To po prostu nie może się nie udać, ten serial jest skazany na sukces.
PS Dodam, że Netflix przegrał walkę o prawa do serialu z Amazonem. Może to i lepiej patrząc na tego Wiedźmina od Netflixa ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Mario96w Ja zawsze w portfelu nosiłem, kiedyś w taki sposób uratowałem kolegę przez brak sosu w kebsie.

1

@kaligrad No, bo niżej masz "Pobierz Demo"..

4

@reloaded Dalej czegoś nie rozumiem. Oglądasz serial, żeby miło spędzić czas czy żeby doszukiwać się wszystkich niedogodności? Czasem człowiek chce sobie usiąść otworzyć piwo i obejrzeć serial, ale nie może bo muszę doszukiwać się wszystkich niejasności w serialu. "Full focus!"

1

@PatrychoO Przydałaby się jakaś 3 opcja do wyboru, jeśli chodzi o gry piłkarskie :p PES nie podchodzi, a w Fifę z roku na rok gram coraz mniej. Może nowy tryb Volt zdziała cuda ;D

0

Czy za dodatkowy ketchup w Maku będę musiał dopłacać? ;d

0

@reloaded Z jakiegoś powodu musiałem zrezygnować, więc zapewne argument jest, ale chowa się głęboko w głowie;D

2

@PatrychoO Dlatego i FIFA z roku na rok robi się coraz bardziej chaotyczna. Typów kart jest od groma, co święto to i nowy typ kart, a ludzie to kupują. Pamiętam jak kiedyś dostało się informa to był szok i niedowierzanie, a teraz? No name'y dostają 90 ov xD Logiki tutaj już nie warto się doszukiwać lecą po zysk ;p

0

@PatrychoO Xavi okej, ale Abidal z jakiej racji miałby dostać ikonę? Do fenomenów nigdy nie należał.

0

@Bamek94 Nie tylko gra bramkarzy, co drugie długie podanie przechodzi przez obrońców jak przez masło i tak co roku xd Już nie wspomnę o tym przestarzałym i nieczytelnym menu..

0

@reloaded Nie napisałem, że jest słaby i koniec kropka tylko, najzwyczajniej w świecie wytrzymałem kilka odcinków i przestałem oglądać, ale to było dobre kilka lat temu, więc nieuzasadnie Ci tego, bo po prostu kurła nie pamiętam xd

5

@reloaded Sorki, zapomniałem, że filmy/seriale trzeba traktować jak najbardziej realnie, żeby potem na przyszłość pamiętać o tym jak będę uciekać z dołka :p A tak na serio, Dom z Papieru to dalej dobry serial, a mówienie o nim jako mega słaby jest po prostu niedorzeczne..

0

@KamQiX Dom z papieru to dalej jest to tylko hiszpański serial. Gry aktorskiej na jakimś dobrym poziomie nie można było się spodziewać ;D
Edit. Choć to dalej dobry serial, w porównaniu do tego całego Prison Break :p

2

@reloaded Widzę, że mamy profesjonalnego rabusia na "La Ramblie"..
Ps Prison Break było słabe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq Iksde.

0

@Szreko Zezwalam.

0

@Yoshi94 Ja oglądałem normalnie na Prime. Jest bezpłatny okres próbny jak na Netflixie.

1

@kolo123 osobny :D

2

Jeżeli ktoś ma dosyć superbohaterów powstał nowy serial i jest niesamowity! Nazywa się "The Boys". Serial opowiada o grupie ludzi, którzy postanowili się przeciwstawić Superbohaterom i dodam, że nie jest to typowa bajeczka Marvelowska ;D Występuje tam obrzydliwie zabawny czarny humor ;p
https://www.filmweb.pl/serial/The+Boys-2019-801842

PS Dodam, że Amazon wydaje coraz to lepsze seriale. Teraz będę brał się za "Good Omens", który również zapowiada się ciekawie ;o https://www.filmweb.pl/serial/Good+Omens-2019-799215

2

@PatrychoO Mnie akurat FUT z roku na rok staje się coraz bardziej chaotyczny. Jakieś no name'y dostają overall'e po 90.. Jest tyle tych typów kart, że trudno się połapać, a oni jeszcze wciskają coraz to nowsze z okazji jakiegoś święta,a ludzie to kupują i nawet nie pisną słowem. Kura znoszące złote jaja.. ale jednak EA próbuje wprowadzać nowe rzeczy do rozgrywki, choćby ten Volt, który może zostać FUT'em 2.0, a gracze od dawna czekali na coś w stylu Fifa Street, więc wydaje mi się, że Fifa znowu zostanie zwycięzcą.
PS Nie ukrywam, że przydałaby się trzecia opcja do wyboru, jeśli chodzi o gry piłkarskie, już nie musi być to nawet coś realistycznego, chociażby coś na styl Galaktycznego Futbolu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?