4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Valverde jest jak ja grający w Football Manager. Ta sama taktyka przez cały sezon i tylko, żeby przechodzić z meczu do meczu, a i tak na końcu wygram ligę ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@koszol Nic się nie zaczyna. Od dwóch lat ten sam $shit..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale się walnąłem. Myślałem, że mecz zaczyna się o 2.00..
0
@LukaszFan Z Griezzmannem użeraliśmy się dobry rok, a Ty mówisz tutaj o tygodniu ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Darshan1010 Ktoś Ci kazał to liczyć?
2
@gorgota Jakby miał słuchać La Rambli, czy wracać czy nie to by chyba wylądował w wariatkowie xD
1
@Buksza a co jeśli powie, że chcę wrócić do Barcy, a do transferu nie dojdzie?
0
@Suzu Faktycznie, jakoś nie rzuciło mi się w oczy :o
0
@Suzu Nie wiedziałem, że nasza strona reklamuje Etoto
4
O proszę, a co to takiego :D
https://zapodaj.net/ff7d01664bad4.png.html
0
@Mario96w Może i racja xD
0
Najlepszym rozwiązaniem tego całego chaosu na La Rambli byłoby zablokowanie słowa "Neymar" do końca okienka, jeżeli byłoby to możliwe ;P
10
@Janiama Nie wyglądało mi to na zabawę, nie wstawił emotikonki na
końcu zdania( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@fajny_football Nie żeby to nie była prawda, ale to jest prawda.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@MesQueUnClub96 Już widzę ten płacz...
- "Ej ziomek informacje klubowe to nie na tym dziale, report!"
0
@matkep Nie najlepszej jakości, ale za free ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawlak1992 Że ludzie jeszcze nagrywają ziemniakami w 2019..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Coutinho007 Ten wizjoner z Instagrama xd
0
@puyol_presidend5 Zależy do jakiej pracy się wybierasz.
0
@fcbarcafan19 "Antek NA RAZIE nic nie pokazał" :)
0
@Encore Antek na razie nic nie pokazał podczas nieobecności Messiego, gramy tak samo jak i bez Francuza.
0
@Encore Tylko, że ten cały Mane nie pociągnie Barcy, bo będzie czekał na magię Messiego..
0
@student97r Przecież my na tym nic nie tracimy!? PSG i tak będzie opłacało pensje Neymara, a my Coutinho.. Jest szansa, że Cou znowu odpali w PL i jego wartość wzrośnie i wtedy go sprzedamy. Tak naprawdę to my zyskujemy, jeżeli jakimś cudem dojdzie do takiego sytuacji.