10

Valverde jest jak ja grający w Football Manager. Ta sama taktyka przez cały sezon i tylko, żeby przechodzić z meczu do meczu, a i tak na końcu wygram ligę ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@koszol Nic się nie zaczyna. Od dwóch lat ten sam $shit..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale się walnąłem. Myślałem, że mecz zaczyna się o 2.00..

0

@LukaszFan Z Griezzmannem użeraliśmy się dobry rok, a Ty mówisz tutaj o tygodniu ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Darshan1010 Ktoś Ci kazał to liczyć?

2

@gorgota Jakby miał słuchać La Rambli, czy wracać czy nie to by chyba wylądował w wariatkowie xD

1

@Buksza a co jeśli powie, że chcę wrócić do Barcy, a do transferu nie dojdzie?

0

@Suzu Faktycznie, jakoś nie rzuciło mi się w oczy :o

0

@Suzu Nie wiedziałem, że nasza strona reklamuje Etoto

4

O proszę, a co to takiego :D
https://zapodaj.net/ff7d01664bad4.png.html

0

@Mario96w Może i racja xD

0

Najlepszym rozwiązaniem tego całego chaosu na La Rambli byłoby zablokowanie słowa "Neymar" do końca okienka, jeżeli byłoby to możliwe ;P

10

@Janiama Nie wyglądało mi to na zabawę, nie wstawił emotikonki na
końcu zdania( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@fajny_football Nie żeby to nie była prawda, ale to jest prawda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@MesQueUnClub96 Już widzę ten płacz...
- "Ej ziomek informacje klubowe to nie na tym dziale, report!"

0

@matkep Nie najlepszej jakości, ale za free ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pawlak1992 Że ludzie jeszcze nagrywają ziemniakami w 2019..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Coutinho007 Ten wizjoner z Instagrama xd

0

@puyol_presidend5 Zależy do jakiej pracy się wybierasz.

0

@fcbarcafan19 "Antek NA RAZIE nic nie pokazał" :)

0

@Encore Antek na razie nic nie pokazał podczas nieobecności Messiego, gramy tak samo jak i bez Francuza.

0

@Encore Tylko, że ten cały Mane nie pociągnie Barcy, bo będzie czekał na magię Messiego..

0

@student97r Przecież my na tym nic nie tracimy!? PSG i tak będzie opłacało pensje Neymara, a my Coutinho.. Jest szansa, że Cou znowu odpali w PL i jego wartość wzrośnie i wtedy go sprzedamy. Tak naprawdę to my zyskujemy, jeżeli jakimś cudem dojdzie do takiego sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?