0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sidzej Jeez, ale wylew. Poprawione, ale że korekta szajsung tego nie wyłapała ;D

0

@Chwytliwy Nie, bo jestem ciekawy czy mają jakiś system wyłapywania słów. Na przykład jakiś Użytkownik- Bandyta zwyzywa siebie samego w artykule sprzed 2 lat. Czy moderacja jest w stanie to wyłapać xD

0

Próbowaliście kiedyś napisać coś obraźliwego w artykule chociażby sprzed roku. Czy macki moderacji docierają, aż tam?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kerouac "Żydowska kuchnia to dla mnie.. "
Edit. W sumie to głupie sformułowanie zdania xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Vhaeraun Nie obrażaj, pana redaktora :D

0

@NGTRX Nie mówię, że nie. Ostatnio redakacja/moderacja daje znaczną wolność niż wcześniej i po prostu niektóre posty są usuwane po jakimś czasie. Są plusy, ale czy to tym czasowe umiłowanie(?) użytkowników czy nie to się okaże z czasem :D

6

@IronSanHybrid Jakaś opcja na donate powinna być dostępna.

0

@MarioVeB! Wkleiłem, żeby dłużej się nie rozpisywać ;D
Edit. Skróciłem jak się da.

0

@MarioVeB! Akurat po tobie stary, żadnej innej odpowiedzi nie oczekiwałem :)

0

@sidzej To były tylko dwa przykłady z wielu.

6

Odsyłam do starej dyskusji/ Danny Gaucho
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7465551

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ciekawe ile osób jeszcze to napisze, hmmm :D

54

Redakcja chciała się upewnić czy na pewno wszyscy mają pokończone 13 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO Myślałem, że to zaległy ban z wczoraj xD

33

Zawału dostałem, nagle wyskoczył mi regulamin xD

0

@kaligrad Prawda jest taka że gdyby nie zarząd Griezmanna by tu nie było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AmigoBlancos Żadnego dystansu do Ciebie, tfu!
PS Z dystansem proszę xD

4

@Grubson06 Wiadomo jaki jest Raiola. Natomiast to co się dzieje aktualnie w Barcelonie, że szybciej do składu przyjdzie ktoś z Topki niż ze szkółki i to, że Barca B dalej tkwi w 3 lidze, na pewno miało swój wpływ na ostatnio decyzję.

0

0

@Gaucho Ale złoto ;O

0

@kkbarca Mówić sobie może :)

0

@kkbarca albo wyląduje na wypożyczeniach. Znając obecnie panujący trend w Barcelonie :)

9

"Griezmann: Musi przyzwyczaić się do naszego stylu"
Tłumacząc na język Valverde, graj wolniej i nie wydziwiaj podań :D

0

@Jaro1279 Akurat Dembele zawsze miał z tym problem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?