4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Antek zszedł? Mam opóźnioną transmisję.
21
A ja muszę pochwalić Valverde. Widać, że kondycja lepsza i nie kuca już na robocie.
0
@ddanioofcb HALO, za capsik będzie banik xD
5
@AmigoBlancos Nie ma to jak rzetelna opinia kibica Realu..
0
Busi jak zawsze chciał wykonać swoje "kółeczko" tylko coś nie pykło..
0
@Janas11224 Tu nie chodzi o sprzedawanie po prostu dzisiaj gówno gra..
PS Podaj jeden post w którym ktoś sprzedaje Dembele.
0
@Borry https://www.zara.com/pl/
3
@P93FCB A kiedy Dembele był na poziomie Neymara xD
1
@FCB24 Jak można stawiać na Puiga po 15 minutach dobrej gry..
0
@Jericho do zmiany ';D
0
@patrykzmc2000 i tak prędzej czy później skończy na wypożyczeniu albo na ławce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A co to za Valverde w wersji stojącej? Było chyba trenowane na ostatnich treningach :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O jakie miłe zaskoczenie. Myślałem, że dzisiaj gramy z Vissel Kobe xD
0
@Kermit Polsat sport extra..
1
@jacobFCB Porąbani ;D
0
@IronSanHybrid Perkele!
0
@IronSanHybrid Przecież to "Brothers in Arms ", a nie jakieś medale i cody. ;0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@dzagos a czy jest ktoś tutaj, kto jeszcze ogląda seriale i dobrze mu z tym ;D
0
@Socjopata No chyba z drzewa spadłeś Socjo ;D Wejdź do pierwszego lepszego klubu nocnego i wszystko masz jak na tacy.
2
Uzależnienie od narkotyku, według ptaszka (Kiwi)
PS Dlaczego Yt rekomenduje mi takiej filmiki xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kerouac Naprawdę? Jeszcze z 5 lat temu dużo tam jeździłem i zawsze było to spokojne miasteczko ;o
4
@PopekMonster Byłem 6 razy, ani razu się nie zawiodłem. Polecam.
0
@masq Jest poniedziałek, daj pan spokoju.
0
@klopx bo to najkrótszy miesiąc. Czemu nie dokończyłeś ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@Nihas Mnie. Posiedziałbym sobie na takich trybunach co tydzień ;D