4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10
7
@Chwytliwy Jak można nie lubić klocucha? Istny geniusz!
1
@Ratamahatta "Ten człowiek złożył pismo do UEFA o wykluczenie Barcelony z Ligi Mistrzów" Ty wiesz, że to info było z Asa i tylko z Asa, żadna inna gazeta o tym nie pisała, ale lepiej łykać wszystko co się da, a nie czekaj Ty chcesz to łykać. Doszukujesz się tylko czegoś, żeby przyj*ać się do niego, każdy twój post na jego temat wygląda tak samo szukasz atencji czy jak?
0
@masq Czy to tak naprawdę źle? Musi być jakiś śmieszek w zarządzie.
3
@buddy trochę taki smuteczek, że post zniknął. Napisz coś o polityce, moderacja lubi gównoburze
0
@Ermitano Ta ciekawostka miała być wyrwana z kontekstu ;D
0
@Ermitano a wiedziałeś, że większość osób pisząc "ahaha" albo "xD" Tak naprawdę się nie śmieje? xD
1
@KSSniper W Sport.pl łykają jak pelikany nawet nie zauważyli co to za profil (@TroIISports) xDDD
0
@FCMichalo Ktoś musi odgrywać role tego złego policjanta ;d
3
Komentarz usunięty
0
@dziaraka Tak.
1
Że ja tego jeszcze wcześniej nie widziałem xD
W roli głównej Unai Emery :D
14
@niko7nike No i co w związku z tym? Ja obserwuje Scarlett Johansson myslisz, że może coś z tego być? ;D
4
@Jakchcesz Wiejskie ziemniaczki ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mesi12 Tier 1 to może być co najwyżej oficjalka od klubu.
0
@Tollusiek Napisz coś śmiesznego.
0
@Johnnie_Walker Od samego Jezusa Chrystusa.
0
@cules100pro Oficjalnie masz rację.
13
@Grande91 Pewnie jeszcze cisnął bekę z tej oferty.
0
@marcin000019 Proszę mi opisać "normalnego" kibica. Muszę sprawdzić czy się nadaje.
2
@Salwik92 Nie no, "szejk z McDonalda" był całkiem zabawny xD
0
A tak poza tym, gdzie pojawi się ta informacja?
1
@Fabik87 https://x.com/MaxwelPaul/status/1164745413641068544
2
@AV0CAD0 Nic w tym wiarygodnego. Napisać tylko tak, żeby Neymarowi się dostało xD
5
@Messibestplayerintheworld Ja niestety trzymam się zasady, że nie warto moczyć mordy jednym piwem, dlatego wolę w ogóle nie zaczynać jak mam wypić tylko jedno :p
0
@Hushovt Toż to zbrodnia :O
@Messibestplayerintheworld ale żeby tak od rana walić piwsko ;D
4
Ale bym opierdzielił taki słoik Nutelli..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@FafitFCB Kryć się! Strzelają!