0

7

@Chwytliwy Jak można nie lubić klocucha? Istny geniusz!

1

@Ratamahatta "Ten człowiek złożył pismo do UEFA o wykluczenie Barcelony z Ligi Mistrzów" Ty wiesz, że to info było z Asa i tylko z Asa, żadna inna gazeta o tym nie pisała, ale lepiej łykać wszystko co się da, a nie czekaj Ty chcesz to łykać. Doszukujesz się tylko czegoś, żeby przyj*ać się do niego, każdy twój post na jego temat wygląda tak samo szukasz atencji czy jak?

0

@masq Czy to tak naprawdę źle? Musi być jakiś śmieszek w zarządzie.

3

@buddy trochę taki smuteczek, że post zniknął. Napisz coś o polityce, moderacja lubi gównoburze

0

@Ermitano Ta ciekawostka miała być wyrwana z kontekstu ;D

0

@Ermitano a wiedziałeś, że większość osób pisząc "ahaha" albo "xD" Tak naprawdę się nie śmieje? xD

1

@KSSniper W Sport.pl łykają jak pelikany nawet nie zauważyli co to za profil (@TroIISports) xDDD

0

@FCMichalo Ktoś musi odgrywać role tego złego policjanta ;d

3

Komentarz usunięty

0

@dziaraka Tak.

1

Że ja tego jeszcze wcześniej nie widziałem xD
W roli głównej Unai Emery :D


14

@niko7nike No i co w związku z tym? Ja obserwuje Scarlett Johansson myslisz, że może coś z tego być? ;D

4

@Jakchcesz Wiejskie ziemniaczki ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mesi12 Tier 1 to może być co najwyżej oficjalka od klubu.

0

@Tollusiek Napisz coś śmiesznego.

0

@Johnnie_Walker Od samego Jezusa Chrystusa.

0

@cules100pro Oficjalnie masz rację.

13

@Grande91 Pewnie jeszcze cisnął bekę z tej oferty.

0

@marcin000019 Proszę mi opisać "normalnego" kibica. Muszę sprawdzić czy się nadaje.

2

@Salwik92 Nie no, "szejk z McDonalda" był całkiem zabawny xD

0

A tak poza tym, gdzie pojawi się ta informacja?

2

@AV0CAD0 Nic w tym wiarygodnego. Napisać tylko tak, żeby Neymarowi się dostało xD

5

@Messibestplayerintheworld Ja niestety trzymam się zasady, że nie warto moczyć mordy jednym piwem, dlatego wolę w ogóle nie zaczynać jak mam wypić tylko jedno :p

0

@Hushovt Toż to zbrodnia :O
@Messibestplayerintheworld ale żeby tak od rana walić piwsko ;D

4

Ale bym opierdzielił taki słoik Nutelli..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@FafitFCB Kryć się! Strzelają!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?