0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Suzu Mój ostatni Cod to był World at War, więc cieszę się, że porzucili te Sci-fi..

1

@Cule92 Ja szybko się przyzwyczaiłem. Zwinne paluszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Otwarta beta nowego Call of duty Modern Warfare jest dostepna do pobrania na ps4. Można teraz pobierać i grać już chyba od północy.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0002-CUSA17218_00-CODMWALPHA000001?emcid=pa-st-165925

0

@Vxb93 Zabierałem się do niego 2 razy, ale Niemiecki język strasznie mnie odrzuca.

2

@Jacu327 Iksde.

0

Jakiś dobry serial 2 sezonowy max?

3

@Hushovt Już widzę jak PSG wycenia Dembele na 100 mln xD

0

@Konradomoreno i tak przewalą na stadionie Rangersów xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@krzychu1526 ale pierdziawa*

1

@Grzesior667 To tak jak te wyśmienite exy na... A nie czekaj zapomniałem :D

1

@Kamiloza91 Pięknie mu w białym. Derby i Messi vs. Neymar i Brazylijczyk upokarzający Barce byłoby pięknie.
Komentarz pod herbiki czy jak?

2

Przysięgam ten koleś musi mieć coś z głową. Ciekawe gdzie jeszcze się wklei xD
https://www.instagram.com/p/B1aCo-3icWY/
https://www.instagram.com/p/B1XcTYuim4B/

PS Na tym zdjęciu też jest wklejony xDDD Ja pier..
https://www.instagram.com/p/B1TueR3CtAI/

0

@Konradomoreno #NieDołożyNIeZarabiaTyle

1

@Konradomoreno #CoMusi

1

@Katalończyk 99 Nie dostał.
Ale Widzisz? Już poszedł bait xD

0

@Danny Gaucho Byłby to taki La Ramblowy Romero.
"OJO! Prawdopodobnie BarcaInfo będzie wolny od bana już w następnym tygodniu"

0

@Katalończyk 99 Ojo! Scam!

1

Aż dziwne, że jeszcze nikt nie założył tutaj konta Gerard Romero i nie trolluje ;D

0

@sebasek99 Tak jak wspomniałem wyżej. Ten gatunek dopiero co raczkuje i trochę zajmie zanim zobaczymy coś wybitnego. Tak samo jeśli chodzi o wybory, wiele z tych gier kończy się praktycznie tak samo bez względu co wybierzemy w trakcie. Natomiast taki Detroit Become Human wszedł już na inny poziom, bo wybory już w większym stopniu zmieniają grę, już nie chodzi o to kto przeżył na końcu, ale i historia kończy się inaczej, co ma być dalej kontynuowane w kolejnych częściach, więc ten gatunek nabiera powoli rumieńców. Ludzie lubią w to grać i chcą, a to jest tylko jeden gatunek z wielu. Ja na przykład nigdy nie przepadałem za Rpg'ami do Wiedźmina podchodziłem 3 razy i nigdy nie ukończyłem. Nie mówię, że to jest słaba gra, ale to nie jest mój typ gier, który lubię. Każdy gra w to co lubi, równie dobrze mógłbym powiedzieć, że gry z gatunku "point and click" są upośledzone, ale po co.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@sebasek99 Nie mów, że nigdy nie chciałeś, żeby jakiś film skończył się inaczej niż zwykle. Nudnym happy endem itp.
PS Trzeba dodać, że występują również interaktywne pornosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit. Na steamie jest gra Late shift, która jest wyśmienitym thrillerem interaktywnym, zebrała masę pozytywnych opinii. Ten gatunek dopiero co raczkuję i trzeba poczekać, aż to się bardziej rozwinie.

4

W końcu inny temat niż Neymar na La Rambli. Szkoda tylko, że plucie jadem na lewo i prawo dalej w modzie.

0

@kibicsportu Oh, tego nie wiedziałem.

0

@bartoszekkk Vinicius pójdzie na wypożyczenie i tak dla niego nie ma miejsca.

1

@Sumus28 Sam Szejk ci to powiedział czy do wróżbity Macieja dzwoniłeś? :D

0

@Colon Dlaczego Google Go ;D Już myślałem, że będziemy musieli szukać odpowiedzi po ulicy. Tak jak to było z Pokemon Go xD

6

@Mario96w Zapewne specjalnie zaprojektowaną maskotką Neymara do opluwania kibiców xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?