La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1443 Culés

konto usunięte

19

Henry. Kapitalny gol przeciwko Manchesterowi United. @Colon @JimMorrisonFCB @NeroTFP @Chakalaka @Janiama @Triv44 @YoNoEntiendoNada @Arkon @kamilo0066 @Don-Corleone


4

@Yosemite Uwielbiałem go oglądać w Arsenalu. W sumie wtedy zaczynałem ligę angielską oglądało się na czymś takim jak Wizja. Henry miał to do siebie, że wszyscy wiedzieli o tym, że strzeli dołem po długim słupku, a i tak to robił.


konto usunięte

7

@cchesterr43 Henry to ikona. Najprawdopodobniej najlepszy piłkarz w historii ery Premier League. Uważam go za jednego z najlepszych napastników w historii. Wygrał wszystko w karierze reprezentacyjnej i klubowej. Henry też nie gasł w najważniejszych meczach, miał ten czynnik decydujący. Do tego mnóstwo goli, asyst i genialny styl gry, w którym potrafił minąć kilku rywali i strzelić gola. Nie typowy kloc "przesiadujący" w polu karnym rywala, a grający bardziej elastycznie. Bajka, jeden z moich ulubionych graczy.

5

@Yosemite co on tu w ogole zrobil!

3

@Yosemite Mimo, że przyszedł do nas dość późno dał nam sporo radości.

konto usunięte

4

@Yosemite nie miałem przyjemności zbyt długo go oglądać na większym futbolowym poziomie, ale to co widziałem i to co przez lata oglądałem w necie, to dla mnie piłkarz ikona. Ikona Premier League i ikona tego sportu. Ja z czystym sumieniem mógłbym umieścić go w TOP 5 piłkarzy wszech czasów. Swój unikalny styl, osiągnięcia, luz w grze, technika, szybkość, strzały. Wszystko to go broni.

1

@Yosemite O ile dla mnie najlepszym pilkarzem w erze Premier League jest Steven Gerrard, tak Henry to absolutnie top 10, tylko nie wiem jeszcze gdzie w moim top 10 by byl - czy drugi, czy 5, czy nizej. Musialbym pomyslec.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?