La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1514 Culés

konto usunięte

13

Robbie Fowler, pięknie to zrobił. @Colon @Chakalaka @NeroTFP @JimMorrisonFCB @Janiama @Arkon @YoNoEntiendoNada @Triv44 @Don-Corleone @kamilo0066


2

@Yosemite ależ ja uwielbiam takie skorpioniki ;D

3

@Yosemite Uwielbiam sobie ta bramke co jakis czas zapuscic. Cos pieknego. A Fowlera uwielbiam. Szkoda, ze rownie bardzo jak kopac w pilke, lubil jesc i wypic piffffko lub kilka w pubie. Mial kapitalna kariere oczywiscie, mnostwo goli i legenda LFC, ale jakby sie lepiej prowadzil, to cala kariere by tam gral.

Jego powrot za Beniteza na jeden ostatni sezon w barwach The Reds to byla piekna historia!

3

@Yosemite Z Fowlera to był niezły wirażka i gagatek, pmiętam, że cały czas był oskarżany o to, że wciąga mąkę, kiedyś, podczas jednego ze spotkań, gdy strzelił bramkę, to podbiegł na czworaka do miejsca skąd się wykonuje rzuty rożne, po czym zaczął pajacować, że wciąga mąkę, cosik mi się zdaje, że został za owe prowo ukarany przez angielską federację (ale dokładnie nie wiem, żeby nie było???). W każdym razie piłkarz nietuzinkowy, ale brakowało mu piątej klepki, z kolei ja akurat lubię /lubiłem takich, bądź co bądź, showmanów i piłkarzy, którzy mieli z dyscypliną na bakier :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?