- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1595 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
BorzyKrzys
30
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kozinho.
4
@FcPortoFan1999 bedziesz dzisiaj nosił głośnik na procesji?
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1595 Culés
11
Dobra wiadomość dla fanów Marka Williamsa. Walijczyk zapowiedział kontynuowanie gry przez co najmniej kolejne pięć lat.
Co ciekawe, przed mistrzostwami świata w 2018 roku w obliczu braku większych sukcesów rozważał zakończenie kariery. Snookerzysta zmienił jednak zdanie po triumfie w Crucible.
@Hiacynk @student97r @Slazmi @TheGoldenEleven @damianex10 @mekston @Bykunn @NeroTFP @macio_944 @Coutinho007
1
@Chakalaka Dobra decyzja.
2
@Coutinho007
Fajnie by było gdyby podobną deklarację złożyli Ronnie i Higgins.
2
@Chakalaka Ronniemu jak nie zabraknie motywacji, to będzie grać, tylko u niego ostatnio ciężko z motywacją właśnie
0
@Chakalaka mam pewnie głupie pytanie, ale czy w snookerze jakoś liczy się wiek do umiejętności, bo to tak dla mnie brzmi jakby był już za stary na sukcesy i dlatego myślał o końcu kariery? Albo to już takie przesiąknięcie innymi sportami, bo co? Przez stary, zużyty nadgarstek będzie gorzej grał?
1
@Spotles
Wiek liczy się mniej niż w innych dyscyplinach, ale wciąż ma znaczenie.
Przykładem może być chociażby Peter Ebdon, który był zmuszony zrezygnować z gry ze względu na postępującą chorobę kręgosłupa. Sam Williams ostatnio musiał zrezygnować na jakiś czas z gry z powodu podagry, która jest schorzeniem typowym dla mężczyzn po czterdziestce. Poza tym 45-latek na pewno szybciej zmęczy się w trakcie meczu na dłuższym dystansie niż 20-latek. Do tego dochodzi wypalenie grą i zmęczenie psychiczne.
0
@Chakalaka Chyba nie muszę mówić,że cię cieszę. Lubie go.