La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1443 Culés

5

Następny cel Messiego? Córeczka, myslę że będą się starać o to Państwo Messi :)

3

@Janiama Myślałem, że napiszesz CL ;)

14

9

@Janiama nie wierzę, że Ty to na trzeźwo piszesz

Komentarz usunięty

0

@Katalończyk 99 Masz dzieci? A wiesz jak to jest kiedy masz troje chłopców a dziewczynki brakuje? Będą się starać zwłaszcza że to południowcy i kochają duuuże rodziny.

1

@Janiama Skąd wiesz czy jemu brakuje córki ? Mówił Ci ? Znajomy ma 3 córy i chłopca mu nie brakuje ...

4

@Janiama no to rozumiem ale po co pisać takie cos w kontekście następnego celu? Nikt tu nie zna Messiego

4

@Katalończyk 99 @IronSanHybrid Ale to są żarty! Naprawdę gdy janiama pisze to musicie wszystko łapać jak pelikany? To jest właśnie przykład że wy w ogóle mnie nie znacie a osądzacie nie wiem na jakiej podstawie. Ja sie tutaj bawie na tej stronie a wielu się napina. Po co się pytam?

8

@Janiama internet dla niektórych powinien być limitowany.

9

@IronSanHybrid Naprawdę to gdzie ty byś pisał że obiad sobie robisz?

0

@Janiama Mnie akurat limit nie dotyczy, ale skoro pytasz to wprowadzę Cię w arkana tajemnej wiedzy, że internet to nie jest tylko ta strona.

9

@Janiama Przykre że niektórzy Cię na tyle nie trawią tutaj że do głupiego żartu muszą się przyjebać, idę o zakład że jakby napisał to ktokolwiek inny to żadnej spiny by nie było :D

konto usunięte

14

@Mario96w zgadnij dlaczego tak jest.

3

@IronSanHybrid Kolego ty dzisiaj dodałeś ponad 100 komentarzy a mnie się doperdzielasz że jestem jakimś tam atencjuszem. Piszesz o jakiś obiadach i różnych innych głupotach a ja nie wchodzę w Twoje dyskusje i nie krytykuje tego co piszesz. Powiem Tobie tak, piszesz wiele ale jak przychodzą nominacje do złotej piłki to pies z kulawą girą cię tam nominuje i taka jest prawda. Więc zrozum że Tobie moje komentarze mogą nie pasować i to rozumiem bo nie znasz sie na piłce. Ale są osoby które lubią je i właśnie w takim plebiscycie potrafią oddać na mnie głos. Nie proszę ich o to, jestem kontrowersyjny ale zawsze mam swoje zdanie a to ważne w życiu panie kucharzu.

11

@Janiama Dodaję bo mogę (fajnie, że mi liczysz :D) , ale moje komentarze w 1/10 nie są tak głupie i ociekające ego jak Twoje. @Transu96 dobrze Ci ostatnio napisał, że ludzie nominują Cię dla beki nie dlatego, że Cię lubią. Zrozum, że ludzie nie śmieją się z Tobą, a z Ciebie. Serio tak jarasz się tą nominacją ? serio tak zależy Ci by ktoś Cię lubił? xDD dobrze, że Ty się znasz bo kopałeś piłkę w jakimś malutkim klubiku w DE...jakbyś o tym nie pisał na tej stronie to nawet bym nie widział, że istniał taki kopacz. Myślisz, że wiesz wszystko, ale trudno ten typ tak ma widocznie. :D Nie jesteś kontrowersyjny tylko śmieszny Panie kopaczu.

Poczytaj se Pan : https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7966297

2

@tombard Wiem dlaczego tak jest, bo duże grono osób ma ból dupy o jego charakter i nie ocenia każdego jego wpisu obiektywnie i z osobna, tylko przez swoją apatię do jego osoby. Ale zastanów się czy nie lepiej darować sobie prowokacje i wylewanie jadu, tylko najzwyczajniej w świecie przewinąć dalej ;)

Komentarz usunięty

3

@tombardWy za to gównem wolicie się obrzucać, Maciek jest jaki jest, ale potrafi również prowadzić ciekawe i kulturalne dyskusje, jak ociekniesz kiedyś z jadu to postaraj się popatrzeć na Niego z innej perspektywy ;)

0

@IronSanHybrid Uważasz że @kubix05 @Arkon @nadachu @Commando @MarioVeB! @Szreko @Hosh to są osoby które dla beki na mnie zagłosowali? Przepraszam Panowie ale musiałem was zaznaczyć bo kilka panów uważa że tylko dla beki jestem w 18

2

@Janiama Wołaj kolegów xDDDD śmieszny jesteś... o @xofcbxo zapominałeś :P Poczytaj sobie posty z dyskusji którą wklejałem CI wyżej np. @MesQueUnClub_87 @Rewolucja123 czy @krzychu1526 xD

10

@Janiama Chryste panie a ten dalej xD

0

@Transu96 Ignoruj, jest wiele innych komentarzy na stronie

1

@IronSanHybrid Wiesz co, po prostu kłamiesz i dlatego napisałem to.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@IronSanHybrid Boli? I ma boleć i będzie bolało

Komentarz usunięty

0

@IronSanHybrid Ciebie straszyć? Chciałbyś ale nie jesteś tego godny

3

@Janiama „Powiem Tobie tak, piszesz wiele ale jak przychodzą nominacje do złotej piłki to pies z kulawą girą cię tam nominuje i taka jest prawda”
btw tak mi się przypomniało, że @Coutinho007 mnie nominował xDD także SZACH MAT :D

4

@IronSanHybrid Jak pewien mędrzec mawia...
"Odpuścić czasami lepiej, ponieważ kontynuacja czegoś, to wojny droga"

4

@Rewolucja123 Mądry mędrzec :D

3

@IronSanHybrid Jak on jest zabawny. Każdy komentarz czytałem i smiac mi się chciało. :D

4

@Rewolucja123 Le Cabaret jak to mawiał Lewandowski :D

0

@Janiama Może namówmy go, żeby się do Polski przeprowadził i do Legii, czy innego Lecha dołączył. Mamy mocny argument: dostanie 500+.

2

@IronSanHybrid Ty to dopiero szukasz atencji. Caly czas szukasz kogoś by śmiać się ze mnie. Co do nominacji, mógłbym być złośliwy tak jak ty i napisać nominował cię dla beki. Ale w tym przypadku nominował cię bardzo porządny użytkownik więc ten argument byłby nie w porządku. Co jednak nie zmienia tego że za wiele tych głosów nie dostałeś.

5

@IronSanHybrid Weź człowieku zastosuj trochę dystansu. Dosrywasz się do niego ciągle. Przecież on żartuję. Robisz się już żałosny. Jesteś pod każdym postem tylko dlatego, że masz wielki ból 4 liter.
Czemu na co nie wiem, ale to chore

3

@Janiama Ja akurat nie dla beki. Szanuje Twoją wiedzę o piłce i lubię wymieniać poglądy.

konto usunięte

2

@Janiama Panie Macieju, pan się chyba nie obraża za tę moją żartobliwą nominację. To tylko internet, a pan ma z pewnością dystans do takich spraw. Pozdrawiam!

1

@xofcbxo Twoja nominacja była błyskotliwa i fajna. Takie coś lubię bo to świadczy o inteligencji :)

1

@xofcbxo Chrysteee xDD

3

@MarioVeB! No i kto tu mówi o byciu żałosnym jak sam przyczepiasz się do postów innych o byle co... Kto jak kto, ale Ty nie powinieneś wypowiadać w moralizatorski sposób.

0

@Janiama Serio tak jarasz się, że nominowało Cię kilka osób z powiedzmy 4k (pewnie jest więcej), a kogoś mniej ? a co mają powiedzieć Ci co nie byli nominowani w ogóle ? że co są gorsi lub mniej „lubiani” od Ciebie ? śmieszne...

1

@IronSanHybrid Śmieszne to jest to co ty robisz. Nie jaram się traktuje to z pewnym dystansem ale też cieszę się że coś robię co innym się podoba. Na przykład najlepszą jedenastkę w historii. Jeżeli ktoś to docenia to fajnie i za to dziękuję.

0

@Janiama https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7970764 już Cię tu wyjaśnili .... szkoda czasu.

1

@IronSanHybrid Tak te same osoby cały czas. Super, naprawdę jestem dumny że cieszę się taką atencją tych osób oraz twojej osoby. Obiadek zrób i napisz co będziesz szamał bo wszyscy na to czekają z nieciepliwością

0

@Janiama xDDDD fajnie, że czekasz miło mi :D dziś bardziej obiadokolacja najpierw Paella, a potem ostrygi i białe winko (a dokładnie FÜRST RIESLING PUR MINERAL 2012 polecam)

0

@IronSanHybrid Mam nadzieje że ostrygi świeże bo nie chciałbym stracić kolejnego atencjusza na tej stronie.

0

@Janiama a co też masz ostrygi ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo moje ostrygi świeżusieńkie :)

0

@IronSanHybrid to się okaze jutro czy były swieze

2

@Janiama psy szczekają Janiama biegnie dalej :)

« Powrót do wszystkich komentarzy