La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1184 Culés

3

Dużo o polityce. Ja tam nie mieszam się w takie dyskusje, ale taki pomysł.
Jaki jest wasz ulubiony polityk lub taki, którego szanujecie? I odwrotnie. Polityk, którego nienawidzicie.
Z chęcią bym zaczął, ale ja w sumie każdego nie lubię.

6

@BigShaq ulubionego nie mam, a nie trawię Macierewicza.

14

@BigShaq Nie znoszę Kaczora i Pawłowicz. Ulubionego raczej nie mam.

9

@TheNekro94 @BigShaq Też ich nie znosze, a mimo całej niechęci do polityki lubię Tuska jako wytrawnego polityka.

7

@BigShaq
Ulubionego nie mam, ale najbardziej nielubiany to chyba Pawłowicz. Kaczyńskiego oczywiście też nie lubię, ale "doceniam" że przez spryt i wzniecenie nienawiści w narodzie udało mu się aż tak wiele ludzi do siebie przyciągnąć. A Pawłowicz nic nie ma. Ani inteligencji, ani sprytu, ani mądrości, słoma z butów Jej wychodzi na każdym kroku... no nie, nie trawię.

2

2

@BigShaq Za zawodem polityka ogólnie nie przepadam, za to bardzo lubię ideowców, czyli takich, którzy starają się realizować swoje postulaty (pomijając już jakie są).

1

@BigShaq Mam sympatie do polityków lewicy mimo iż na nich nigdy nie głosowałem tj. Oleksy czy np Kwaśniewski.

1

@BigShaq Nie licząc Tuska, Schetyny i Morawieckiego nie lubię. Ulubionego raczej nie mam

konto usunięte

3

@BigShaq Trudne pytanie. Zwyczajnie nie jestem wstanie znieść Pawłowicz, Macierewicza, Wałęsy (mimo, że już teoretycznie nie jest aktywnym politykiem), Schetyny , JKM (mimo iż w jakimś tam stopniu szanuję go za niezmienność poglądów - ale tak czy siak to oszołom), Brauna i kilku jeszcze.
Kaczyńskiego zwyczajnie nie znoszę, ale trzeba mu oddać, że oprócz Tuska to jedyny "wytrawny" polityk.
A szczerze, bardzo dziwię się iż lubię Biedronia. Mimo swojej orientacji, nie jest zbyt natarczywy, a do tego naprawdę zależy mu nie na stołku, lecz na zwykłych ludziach.

4

@BigShaq
Ulubiony: Sławomir Mentzen polecam dzisiaj debata z jego udziałem na Polsat news o 20:00!

Nielubiany: Kaczyński (mimo, że jest podobnie jak Tusk wytrawnym i bardzo dobrym politykiem to propaganda jaką sieje jest niemożliwa w negatywnym tego słowa znaczeniu)

2

@xJLx
O, właśnie, Biedronia też lubię. Wydaje się być całkiem w porządku, ale żeby mu zaufać, to z pewnością nie. Musiałbym się dużo dokładniej przyjrzeć Jemu działaniom, wypowiedziom etc, ale nie mam na to czasu. Jednak z tego co widzę, to faktycznie wydaje się być jednym z najbardziej normalnych i w porządku polityków.
Będzie to dla wielu kontrowersyjne, ale dość podobnie postrzegam Tuska, jednak z Nim mam taki problem, że mu to już totalnie nie ufam. Niemniej jednak doceniam to, że jest dużo normalniejszy od Kaczyńskiego, wydaje się być uprzejmiejszy, serdeczniejszy etc. A to lubię w ludziach. Jednak ulubionym na pewno nie jest. Nie mam takiego. Są politycy, których bardzo nie trawię, są obojętni, lub w jakiś tam sposób lubię za niektóre cechy.

4

@BigShaq Ulubieni to Berkowicz, Bosak i Mentzen.
Nie lubię Komorowskiego.
No i Leszke Wałęsa, szanuję za memiczność postaci.

konto usunięte

3

@macio_944 Ufać politykowi, to tak jakby uprawiać seks z prostytutką bez prezerwatywy. Mimo, że zapewnia cię iż jest zdrowa, to masz więcej niż pewność że "przyjaciel wenera" zapuka do ciebie. Zresztą, jakby szerzej nie spojrzeć, to połowa naszej krajowej polityki to wybór między kiłą a rzeżączką.

3

@BigShaq Najbardziej szanuje i lubię Tuska. Doskonały polityk. Robert Biedroń jest fajnym człowiekiem ale słabym politykiem.
Na drugim biegunie są takie kwiatki jak Pawłowicz z oczywistych względów czy Komorowski za bycie totalnie beznadziejnym politykiem.
Brzydzę się sobą ale Kaczyńskiego czy Macierewicza jednak tu nie wrzucam za swoisty kunszt polityczny

0

@BigShaq Pawłowicz,Piotrowicz,Szydło,Kempa,Terlecki,Ziobro,Macierewicz,Gowin,Sasin,Ogórek. Na plus Kwaśniewski,Belka,Tusk,Rosati,Szejnfeld,Hubner.

0

@BigShaq Ulubiony to Andrzej Duda i Cymański :-)

1

@BigShaq José Mujica - jedyny polityk, ktoremu moglbym zaufac bez oporow. Do pewnego stopnia Nicola Sturgeon, ale juz z rezerwa.

0

@BigShaq Ja bardzo lubiłem Leppera, a nie trawie Millera

0

@BigShaq Ulubionego nie mam, ale lubię Cymańskiego, bo facet jest po prostu niepodrabialny, lubię Dudę, Witolda Bańkę, Pawła Grabowskiego czy Agnieszkę Ścigaj. Szanuję Kaczyńskiego, JKM, Tuska czy Zandberga. Listy osób których nie lubię nie wymienię, bo jest za długa.

0

@BigShaq Ulubiony to Ron Paul - były kongresmen z Texasu.
Lech Wałęsa - za porzucenie swojej ciężarnej dziewczyny. I nie interesowanie się losem pierworodnego syna.

0

@BigShaq Nie znoszę Tuska, Kopacz, Biedronia, Spurek. Lubię Krzysztofa Bosaka, Sośnierza.

0

@BigShaq Marcelina Zawisza! 1 na liście opolskiej Lewicy. A tu spot w którym miałem przyjemność wystąpić i mówię o potrzebie rozdziału państwa od kościoła.

https://www.youtube.com/watch?v=vqP66wZjk64&feature=youtu.be

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?