La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1419 Culés

135

Piłkarze czują, że Valverde zrezygnuje z dalszej pracy. Ernesto po wczorajszym meczu w "zimny" sposób dziękował piłkarzom za walkę. Valverde również nie przekazał zespołowi kiedy i czy się spotkają po wakacjach. [Javi Miguel]

22

@BarcaInfo z jednej strony wielkie nadzieje i dobre przeczucia, ale z drugiej strony wynikają one chyba tylko z życzeniowego myślenia :/Ten Miguel to dobre źródło? Jest w miarę blisko klubu? Bo jakby nie patrzeć to taką informację da się napisać i bez znajomości klubu, a po prostu pasuje do obecnych nastrojów.

6

@BarcaInfo O tak! Proszę mniej honor i odejdź!

51

@SuperPatsonFCB Jest to dobrze poinformowany dziennikarz.

2

@BarcaInfo Było właśnie widać po końcowym gwizdku jak tak podchodził do każdego zawodnika i takie odniosłem wrażenie jakby się żegnał.

0

@BarcaInfo oh yeah! 

26

@Nano22 Też to zauważyłem. Ernesto przeważnie idzie od razu do szatni, a tutaj wszedł na murawę i poklepał piłkarzy po plecach i zbił "piątki"

8

@BarcaInfo Tak będzie najlepiej dla wszystkich gdy Valverde odejdzie. Nie ma sensu dalej tego ciągnąć, jego projekt się wypalił. Ernesto jest dobrym trenerem ale nie nadaje się do tak wielkiego klubu jak Barcelona. 

0

@BarcaInfo robi się ciekawie.... 
[@Alfremartinezz] | Valverde renewed his contract just a short while ago to have a guaranteed continuation of 100%. There is no special board meeting on Tuesday but there is pressure to make changes.
Pep Segura's position at the club is in jeopardy. He has very few supporters in the board.
[@albert_roge]

13

@PatrickoBarca Jak dla mnie świetny fachowiec, ale niepasujący stylem do nas. Może w lidze Włoskiej spróbowałby swoich sił? 

0

@BarcaInfo to będzie piękna informacja ,mordka się od razu cieszy 

0

@fajny_football Gdzie to znalazłeś? Na TT nic nie ma.

1

@BarcaInfo może to takie pocieszenie po przegranym finale i na zakończenie sezonu... A jakie jest Twoje zdanie odnośnie jego przyszłości? Powinien odejść czy zostać?

0

@fajny_football zdementowane

0

@BarcaInfo Zebys splonal! Nie rob nam nadziei! Miej litosc chlopie!
:) 

0

@SuperPatsonFCB Jeśli EV nie zrezygnuje to może być tak, że straci pracę w trakcie przyszłego sezonu, a wtedy ciężko pozyskać innego szkoleniowca. Jego pozostanie to wielkie ryzyko. Nie wierzę w to, że nagle całkowicie zmieni swój warsztat pracy.

0

@Kamiloza91 Po Live też podawał się do dymisji,zarząd jej nie przyjął.

0

@BarcaInfo Ale Miguel podaje tę wiadomość za As-em,jeśli dobrze przeczytałem...

0

@BarcaInfo tak swoją drogą, ciekawe jak piłkarze i trener zmawiają się na treningi gdy np. wydarzyło się coś nieprzewidywalnego i trzeba przesunąć go na inną godzinę, Valdek do każdego dzwoni z osobna, czy jest jakiś "kiero" co to robi, czy mają grupe na fejsie :D 

« Powrót do wszystkich komentarzy