La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

1

Drodzy koledzy gimnazjaliści, to już w środę. Chwila prawdy, która odpowie na pytanie, jak będzie wyglądała nasza przyszłość. Jedni z nas mogą dzięki dobrym wynikom dostać się do wymarzonej szkoły, a inni - co najwyżej sprzedawać burgery w Macu albo wyciskać soki. Mam nadzieję, że wszystkim Ramblowiczom, którzy piszą egzamin, się uda go dobrze napisać. Powodzenia życzę wam wszystkim!

konto usunięte

57

@PhilCoutinho007 Nie chcę siać defetyzmu ani psuć Twojej motywacji - oczywiście najlepiej uzyskać wysoki wynik w egzaminie - ale nawet ci, którym noga się powinie, mają jeszcze szansę "wyjść na ludzi" :) Niejeden człowiek, któremu w szkole słabo się wiodło, ostatecznie osiągnął o wiele więcej niż uczniowie "piątkowi" :)

25

@PhilCoutinho007 ocknij sie,w tych czasach po studiach podaje sie burgery

konto usunięte

3

@PhilCoutinho007 Hahahaha, ktoś tu o jednego Reddsa na dwóch za dużo wypił xD
Dobrze, że idę do zawodówki i na luziki podchodzę do tych testów

2

@aspider O ile nie są takimi osobami, które myślą ze dyplom daje im jakąkolwiek wyższość nad innymi.

0

@PhilCoutinho007 Z początku myślałem że to jakieś nawiązanie do LM i punch w stronę użytkowników tej strony, że gimbusy ^^

6

@PhilCoutinho007 Chłopie ocknij się póki możesz to że skończysz liceum z dobrymi wynikami na maturze i pójdziesz na studia nie znaczy że będziesz zarabiał więcej do tych nawet po zawodówce.

4

@liberos35 Niektórzy ciągle żyją w liberalnej bajce, w/g której rynek sam się reguluje, a wykształceni są zawsze bogaci i zaradni. Nie licz, że ci ludzie się zmienią, bo tak zostali wychowani przez szkołę i otoczenie, w którym żyli.

konto usunięte

0

@PhilCoutinho007 Nie wierzę, egzaminy gimnazjalne xddd, matura ważna, a nie tam jakiś egzamin gimnazjalny , chyba że kablem od prodziza dostajesz za złe oceny

1

@Chwytliwy Nie martw się, nie dostaje za zle oceny, bo takowych nie mam.

3

@DonAndresFCB Zależy na jakich studiach się jest. Ja studiuje lotnictwo i jeśli dobrze pójdzie to chyba nie muszę mówić jakie zarobki po tym są ;). Jak ktoś nie ma pomysłu na siebie i idzie na ślepo na studia to później pracuje w Mc. Tak to wygląda.

konto usunięte

1

@PhilCoutinho007 Taa bo testy gimnazjalne decydują o przyszłości człowieka xD
Wszystkie te testy typu 6 klasisty (teraz chyba 8 klasisty) i te gimnazjalne co były i teraz ostatni rocznik je pisze to takie smuty niepotrzebne. O niczym nie decyduja

0

@PhilCoutinho007 I tak btw. Mam na roku ludzi, którzy teoretycznie chodzili do renomowanych liceum. Ja byłem w "zwykłym" lo i powiem Ci, Że mimo tego mam w tej chwili lepsze oceny od tej całej pseudo elity z lepszej szkoły średniej. Jak ktoś jest w życiu nieporadny to choćby niewiadomo co to będzie miał ciężko coś osiągnąć.

1

@PhilCoutinho007 Studia, nauka, wykształcenie pomagają przy dobrej pracy, ale nie decydują.

1

@PhilCoutinho007 Papierek nie da ci kokosów, skończ studia to wyjdziesz na ludzi, po technikum masz wiele możliwości, masz fach, idziesz na studia, otwierasz firmę, w X fachu potrzebne są znajomości - same mity. Liczy się tylko i wyłącznie człowiek oraz jego ciężka praca( + oczywiście różne okoliczności, jak to w życiu). Jak jesteś pracowity i kreatywny nie musisz kończyć szkół. Jesteś mądry? Skończ najlepsze studia, ucz się, weź papierek i osiągnij sukces. Tyle ;)

0

@DonAndresFCB Podobnie jak dostaniesz nagrodę Nobla, nie oznacza, że jesteś inteligentniejszy od sprzątaczki.
...
Po studiach jest znacząco wyższe prawdopodobieństwo, że będzie zarabial więcej.

0

@DonAndresFCB Jeśli pojdzie na DOBRE studia to będzie zarabiał więcej.

0

@Jakdxb A za NIEDOBRE nie będzie zarabiał więcej? Notabene, od kogo więcej?

0

@Dejwol Wiecej niz wiekszosc społeczeństwa. Na słabych studiach nie będzie zarabial wiecej.

« Powrót do wszystkich komentarzy